rolujte dolů

Limitovaná kolekce

Nebe plné hvězd

Prohlédnout

Mira

Být za hvězdu s limitovanou kolekcí Nebe plné hvězd od Trioly? Což takhle být rovnou za dvojhvězdu v úžasné ohnivé podprsence Mira!

S červenou podprsenkou Perfect-Fit pro velká prsa zaručeně zazáříte stejně tak, jako naše inspirace dvojhvězda Mira na noční hvězdné obloze.

Tence vyztužená podprsenka s kosticemi vám díky trojdílnému koši vytvoří úžasně zakulacené poprsí.

Celokrajková balkónová podprsenka ve střihu Sexy-Fit vám zajistí, že zaručeně zazáříte!

Noční košile Mira vás uchvátí nejen na pohled, ale i na omak. Kromě hebké květinové krajky je košile ušita z toho nejkvalitnějšího micromodalu.

Sféra

Obdivovat hvězdné podprsenky Triola z kolekce Nebe plné hvězd můžete i bez dalekohledu! Zvláště pak novou podprsenku Perfect-Fit pro velká prsa z limitované kolekce Sféra. V designu podprsenky jsme se inspirovali kulatou nebeskou sférou, protože je úchvatná a dechberoucí jako noční obloha. Pokochejte se s námi!

Sfera

Tenké vyztužení, které zmenšuje až o jednu velikost, opravdu široká a pohodlná ramínka a flexi kostice.

Kasiopea

Inspirovalo nás souhvězdí Kasiopea, pojmenované podle překrásné, pyšné a vychloubačné královny. Protože s tímto českým prádlem se opravdu budete mít čím chlubit!

Nejlepší podprsenka pro velká prsa ve střihu Perfect-Fit. Zazařte s touto limitkou!

Pochlubte se svými vnady v podprsence, která pozvedne i opravdu velké poprsí a vytvoří vám nádhernou symetrickou postavu.

Pochlubte se novou podprsenkou Top-Fit, která je ideální do hlubokých dekoltů.

Tuto luxusní košilku Kasiopea vám seslalo samo nebe. Luxusní a nejkvalitnější materiál je předzvěstí krásných snů.

Pochlubte se luxusním prádlem z těch nejkvalitnějších materiálů v mistrném českém zpracování.

Jitřenka

Pro novou podprsenku Perfect-Fit jsme hledali inspiraci v nejzářivější hvězdě ranní oblohy, která dláždí cestu Slunci. Vítejte úsvit v podprsence Jitřenka! Bordó krajku na tělovém pokladu jsme pro vás přivezli z Calais od tradiční rodinné firmy, založené roku 1919 stejně jako Triola.

Jitřenka

Tato bezešvá podprsenka s košíčky s úpravou Ultrafine je jen velmi tence vyztužená a má zmenšující efekt.

Venuše

Limitované podprsenky z kolekce Venuše jsou inspirovány naší sesterskou planetou, protože s Triolou se můžete spolehnout, že se vždy navzájem podržíme. Tak jako vás podrží naše unikátní české podprsenky.

Pevný, ale vzdušný materiál udrží vaše poprsí na středu a v požadované výšce. Dodatečnou oporu vám poskytnou všité kostice a široká ramínka.

Vytváří přirozený a atraktivní kulatý tvar poprsí. Nyní uvádíme moderní hladký model bez krajky.

Hledáte opravdové pohodlí a luxusní zpracování? Nevyztužená podprsenka bez kostic Casual-Fit dopřeje vašemu poprsí obojí.

Večernice

S podprsenkou Večernice budete hvězdou číslo jedna nejen po západu Slunce! Výšivku s černo-modrými květy jsme pro vás získali na pařížském veletrhu od předního švýcarského výrobce ze St. Gallenu. Vybíráme pro vás jen z těch nejlepších materiálů!

Večernice

Bezešvé hladké košíčky ozvláštňuje výšivka s černo-modrými květy na středu a po obvodu.

Inovovaný střih Sexy-Fit úžasně sedí díky našitému tylu na bocích výstřihu. Vnitřky košů jsou bavlněné a svislé švy krásně tvarují poprsí do kulata.

Galaxie

Ušili jsme pro vás podprsenku Galaxie. Je bohatá, jedinečná a přímo srší energií. Efekt nepravidelné černé krajky na tělovém základě připomíná úžasy vesmíru. Také se nemůžete na takový přepych vynadívat?

Galaxie

Populární střih T-Fit spočívá v sešití košíčků do tří švů, které prsa vytvarují do kulata.

Perseida

Součástí kolekce jsou i hebounké podprsenky Perseida. Na rozdíl od Perseidů vám ale vykouzlí v dekoltu fantastické nebeské představení po celý rok.

Perseida

Je tence vyztužená, s překrásným potiskem růží a ušitá z lehkého a hebkého materiálu s využitím technologie NanoStitch.

Unikátní střih Perfect-Fit a moderní technologie NanoStitch dělají tuto vzorovanou krásku výjimečně hebkou, prodyšnou i praktickou.

Kometa

Název této nevyztužené podprsenky je inspirován touto povětšinou neviditelnou kráskou, která když se vzácně ukáže, vždy se jedná o opravdu mimořádnou podívanou. Přesvědčte se sama a pokochejte se hebkou italskou výšivkou na vrchní části košíčků.

Moderní etno vzor tvoří dohromady sedm barev, které oslnivě vynikají na černém podkladu. Praktickou funkci plní výšivka zejména při skrytí asymetrie prsou.

Meteóra

Už nemusíte na noční obloze vyhlížet padací hvězdu. Noční košilka Meteóra vám splní každé přání!

Galaxie

Tuto černou noční košili jsme pro vás ušili z výjimečně měkkého materiálu, kterým je micromodal.