Registrace do Triola klubu a e-shopu jsou dva rozdílné systémy!

Abyste mohla využívat výhod Triola klubu i na e-shopu, je potřeba se registrovat i na e-shop pod stejným e-mailem, který jste hlásila do Triola klubu. Políčko s dotazem na Triola klub již nezaškrtávejte, protože v Triola klubu již jste.

Pokud registraci na e-shopu již máte stačí se přihlásit.

Přihlaste se do svého účtu

Pokud účet na e-shopu ještě nemáte, registrujte se.

Po přihlášení zadejte slevový kód v prvním kroku košíku do políčka „promo kód“

Pokud vám i přes přihlášení sleva nefunguje, napište nám na chatu.

Kontaktujte nás na e-mailu triolaklub@triola.cz nebo na chatu. Zkontrolujeme, jestli se zadaný e-mail shoduje s e-mailem v Triola klubu.

Prosíme, připravte si číslo své kartičky.

Narozeninový poukaz dostanete na e-mail, který jste zadala při přihlášení do Triola klubu. E-mail posíláme vždy 1. den v měsíci , ve kterém máte narozeniny.

Pokud se registrujete až v měsíc narozenin, tak bohužel slevu již tento rok neobdržíte, protože systém generuje slevy pouze 1. daného měsíce. Příklad: Na prodejně se registrujete 15.7. a narozeniny máte 31.7. - v tomto případě bohužel narozeninovou slevu neobdržíte, protože vaše registrace nebyla ještě zpracována a zadána do systému, který tyto narozeninové poukazy generuje. Narozeninová poukázka na slevu 10 % vám tedy bude zaslána k vašim dalším narozeninám. Pokud by termín vašich narozenin byl 15.8., můžete se těšit, že slevu obdržíte již nyní.

Platnost narozeninové slevy je celý měsíc a lze využít pouze jednou.

Sleva nelze uplatnit na dárkové šeky v hodnotě 500 a 1000 Kč. A není kombinovatelná s jinými slevovými kódy.

Pokud kartičku ztratíte, nevadí. Na prodejně stačí, když nahlásíte své jméno a příjmení. Na e-shopu se registrujte pod stejným e-mailem, který jste zadala do Triola klubu.

Kartičku mít u sebe nemusíte. Na prodejně pouze nahlásíte své jméno a příjmení, případně e-mail a naše prodejní asistetky vás v systému dohledají.

Vaše zákaznické číslo najdete na kartičce pod čárovým kódem. Pokud máte virtuální kartu z e-shopu, zákaznické číslo vám přišlo e-mailem. Znát ho ale nepotřebujete, stačí nám nahlásit jméno a příjmení, případně e-mail. Na e-shopu máte všechny výhody Triola klubu po přihlášení do svého učtu.

Napsat nám o něj můžete i na triolaklub@triola.cz, info@triola.cz nebo na chatu. Spolu s vašimi údaji: jméno, příjmení, registrovaný e-mail, při shodě se vás můžeme zeptat i na PSČ nebo datum narození.

Ukončit členství lze písemnou formou s platností dnem doručení oznámení o ukončení členství formou e-mailu na adresu triolaklub@triola.cz nebo na korespondenční adresu: Triola a.s., 5. května 65, 140 21 Praha 4.