UPLATNĚNÍ KARTY PŘI NÁKUPU NA E-SHOPU

Před zahájením nákupu v e-shopu www.triola.cz se nejprve přihlaste do svého účtu. Pokud nemáte zákaznický účet na e-shopu, prosím, zaregistrujte se ZDE .

Při registraci zadejte stejnou e-mailovou adresu jako v registraci do Triola Klubu. Počkejte cca hodinu než se e-maily synchronizují. Poté se vám automaticky u všech produktů zobrazí cena po slevě 3 % - tedy standardní výhoda pro členy našeho klubu + budete mít možnost čerpat veškeré další členské výhody (narozeninovou slevu, dárky k nákupům apod.)

Chcete-li využít narozeninovou slevu 10 % v e-shopu, v košíku do kolonky PROMO KÓD zadejte kód, který jste obdrželi e-mailem.


UPLATNĚNÍ KARTY PŘI NÁKUPU V PRODEJNĚ TRIOLA

Člen uplatňující některou z členských výhod musí o svém záměru informovat zaměstnance prodejny před placením svého nákupu a předložit členskou kartu Triola klubu fyzicky, v případě používání mobilní aplikace Mobile Pocket, ukáže na prodejně svou členskou kartu nahranou v mobilu nebo nahlásí své jméno a příjmení, případně e-mail, na který je v Triola klubu registrovaný. Tímto získává nárok na 3% slevu na celý nákup. V případě, že při registraci bylo vyplněno datum narození, může zde uplatnit též 10% narozeninovou slevu. V tom případě se slevy sčítají a celkové sleva činí tedy 13 % na celý nákup.