UPLATNĚNÍ KARTY PŘI NÁKUPU NA E-SHOPU

Před zahájením nákupu v e-shopu www.triola.cz se nejprve přihlašte do svého účtu. Pokud nemáte zákaznický účet na e-shopu, prosím, zaregistrujte se ZDE.

Při registraci zadejte stejnou e-mailovou adresu jako v registraci do Triola Klubu. Počkejte cca hodinu než se e-maily synchronizují. Poté se Vám automaticky u všech produktů zobrazí cena po slevě 3% - tedy standardní výhoda pro členy našeho klubu + budete mít možnost čerpat veškeré další členské výhody (narozeninovou slevu, dárky k nákupům apod.)

Chcete-li využít narozeninovou slevu 10 % v e-shopu, v košíku do kolonky SLEVOVÉ POUKAZY zadejte kód, který jste obdrželi e-mailem. Celková sleva pak činí 13%.

UPLATNĚNÍ KARTY PŘI NÁKUPU V PRODEJNĚ TRIOLA

Člen uplatňující některou z členských výhod musí o svém záměru informovat zaměstnance prodejny před placením svého nákupu a předložit členskou kartu Triola klubu fyzicky, v případě používání mobilní aplikace Mobile Pocket, ukáže na prodejně svou členskou kartu nahranou v mobilu. Tímto získává nárok na 3% slevu na celý nákup. V případě, že při registraci bylo vyplněno datum narození, může zde uplatnit též 10% narozeninovou slevu. V tom případě se slevy sčítají a celkové sleva činí tedy 13% na celý nákup.