rolujte dolů

Zimní kolekce Triola 2023

Prohlédnout

Objevte jedinečné luxusní prádlo v limitované kolekci Zakletá smyslností. Nechte se uhranout magickou energií, která přitáhne vaši pozornost stejně tak mocně, jako oživí vaše smysly. Využijte sílu této originální kolekce k šíření lásky a ženské uhrančivosti. Objevte kvalitní limitované modely podprsenek pro velká prsa české značky Triola!

Arkana

Představujeme vám elegantní podprsenku Arkana, ve které se budete cítit sebejistě a komfortně. Podprsenka Top-Fit ve smaragdové barvě je ideální do hlubokých výstřihů.

Podprsenku lze nosit i pod přiléhavým oblečením, jelikož se vám nebude nikde rýsovat díky svým bezešvým košům.

Krajková podprsenka Triola ve střihu balcony, s tence vyztuženými košíčky, flexi kosticemi a specificky řešenými svislými švy na koších, zformuje opravdu svůdný dekolt.

Isolda

Nechte se unést nadpozemským kouzlem přitažlivosti limitované kolekce Zakletá smyslností. Poddejte se výjimečnému pohodlí a probuďte v sobě přitažlivou ženskou energii.

Tato dámská podprsenka přirozeně pozvedne vaše prsa a atraktivně je zakulatí.

Podprsenka má vyšší střed, poprsí poskytuje potřebnou oporu, nikde se nezařezává a podtrhne vaše přirozené křivky.

Dámská podprsenka Top-Fit je ideální do hlubokých výstřihů. Poprsí krásně pozvedne a zafixuje. A díky nízkému středu vytváří svůdný dekolt.

Podprsenka Perfect-Fit patří mezi nejoblíbenější střih pro velké poprsí. Prsa pozvedne do ideální výšky a perfektně se přizpůsobí vašim křivkám.

Elara

Ponořte se do světa luxusního prádla z limitované kolekce Zakletá smyslností. Podprsenka Elara vám vykouzlí lichotivý dekolt. Podlehněte této limitované kolekci a zažijte nadpozemský pocit pohodlí.

Tmavá krajka s unikátním vzorem je na koších podložena světle rosé odstínem a je dovezena až z USA.

Podprsenku zdobí luxusní italská krajka. Její plochý vzor je mistrně všit tak, aby se vám nerýsoval pod oblečením.

Vyztužená podprsenka má kostice s flexi koncovkami, které vám poskytnou dodatečné oporu bez ztráty pohodlí při pohybu.

Runa

Podprsenka Runa je díky svému střihu vhodná pro velké poprsí, které perfektně vytvaruje a zafixuje.

V nevyztužené podprsence Casual-Fit zažijete maximální pohodlí. Podprsenka má široká podložená ramínka a elastický pevný obvod, díky kterému udrží vaše prsa ve správné výšce.

Podprsenka ve střihu Comfy-Fit vám zajistí absolutní pohodlí. Komfortní měkká ramínka jsou rozšířená a nikde se nezařezávají.

Sibyla

Probuďte v sobě nadpozemskou přitažlivost v podprsence Sibyla, která je ušitá z romantické krajky.

Nevyztužená podprsenka s flexi kosticemi vám zajistí maximální pohodlí, udrží vaše ňadra v požadované výšce a na středu.

Zephyra

Vyzkoušejte podprsenku z této kolekce, budete se v ní cítit atraktivně a sebevědomě. Podprsenka Zephyra vám dopřeje nadpozemský pocit pohodlí.

Pokud hledáte hladkou podprsenku pod tričko, je střih Top-Fit tím pravým pro vás. Zároveň je díky nízkému středu perfektní volbou do hlubokých výstřihů.

Vixen

Podprsenka je ozdobena luxusní krajkou s geometrickým vzorem a ozdobnými elastickými pásky, které vytvoří sexy dekolt. Dopřejte vašemu poprsí potřebnou oporu a pořiďte si podprsenku, která vám perfektně padne!

V elegantní podprsence Vixen zažijete výjimečné pohodlí.

Seraphina

Zamilovala jste si podprsenky 29665? Pak je tato podprsenka nutným přídavkem do vašeho šatníku.

Bezešvá podprsenka skrývá své pohodlí v koších z materiálu Ultrafine. Ty jsou výjimečně jemné, prodyšné a i po vyprání se vám nekrabatí.

Aveline

Zamilujte se do hladkých košíčků s jemným efektem linek! Tak praktická a přitom tak sexy.

Bezešvá podprsenka Triola s kosticemi se nerýsuje pod oblečením a hodí se pod hladké topy.

Rowena

Podprsenka Top-Fit je perfektní do hlubokých výstřihů a je ozdobena hladkou elastickou krajkou, která krásně vyniká na světle růžových koších. Podprsenka je bezešvá, a tak nehrozí, že se vám bude rýsovat pod oblečením.

Jemně vyztužená podprsenka s kosticemi poskytuje poprsí potřebnou oporu, zlepšuje správné držení těla a zároveň je vysoce pohodlná.