valentýnská kolekce

Valentýnská kolekce

Prohlédnout

Probuďte v sobě vnitřní klenot. Vyberte si na Valentýna něco ze smyslné kolekce Triola Drahokamy a vstupte do světa plného svůdnosti, elegance, krajek a svůdných střihů, které rozbuší nejedno srdce.

Kolekce Ametyst

Víte, co lidé celé věky obdivují na drahém kameni s názvem ametyst? Jeho ohromnou krásu a čistotu. A přesně tím jsme se inspirovali i my při tvorbě této kolekce. Krajka s lesklým vzorem si vás získá na první pohled. Vybírejte ze střihů Fixed-Fit, Top-Fit nebo T-Fit. Spodní prádlo, které by nemělo uniknout vaší pozornosti.

Kolekce Ametys

Tip pro velká prsa

28812

Střih Fixed-Fit. Polovyztužená podprsenka s kosticemi. Spodní část košů je vyztužená a horní tvoří jemná elastická krajka. Podprsenka díky svému střihu srovná i menší asyametrii prsou.

Tip pro středně velká prsa

29832

Střih Top-Fit. Tence vyztužená podprsenka s nízkým středem. Hladké koše jsou doplněné luxusní krajkou ve stejné barvě. Je vhodná do hlubokých výstřihů.

Tip pro středně velká prsa

22832

Střih T-Fit. Tence vyztužená podprsenka s kosticemi. T-šev vykouzlí přirozeně kulatý tvar poprsí. Koše i ramínka jsou potažená luxusní krajkou v ametystové barvě.

Kolekce Diamant

S naší novou kolekcí Diamant zazáříte. Kolekce je vybroušená k dokonalosti. Stejně jako samotné diamanty. Krásná krajka, která zdobí toto spodní prádlo, je převážně matná. A má plochý vzor. Doputovala k nám od sousedů z Německa. Spodní prádlo je díky ní sexy, zajímavé i elegantní. Kolekce Diamant se zkrátka povedla. Vybírejte ze střihů Comfy-Fit, Top-Fit nebo Sexy-Fit.

Kolekce Diamant

Tip pro velká prsa

21830

Střih Comfy-Fit. Nevyztužená podprsenka s kosticemi. Lehce formující efekt zmenší opticky poprsí až o jednu velikost. V horní části košů je jemná krajka. Ramínka jsou rozšířená a velmi pohodlná.

Tip pro středně velká prsa

29830

Střih Top-Fit. Tence vyztužená hladká podprsenka s nízkým středem. Na ramínkách a obvodu je jemná krajka v barevné kombinaci rosé a černé. Podprsenka je vhodná do hlubokých výstřihů.

Tip pro středně velká prsa

26830

Střih Sexy-Fit. Tence vyztužená krajková podprsenka balkónového střihu. Jemná dvoubarevná krajka se nerýsuje pod oblečením. Je vhodná do hlubokých výstřihů.