letní kolekce

2021

Letní kolekce

Prohlédnout

Dokonalé střihy, kvalitní materiály a moderní design. Představujeme vám naše letní novinky.

Upozornění: kolekce již není v prodeji.

Eco Nougat

Ekologičtější cesta ke spodnímu prádlu se jmenuje Eco Nougat. To je naše nová kolekce, krásná a zároveň vyrobená s ohledem na životní prostředí. Samotná vlákna Eco krajky se skládají z útržků látek, vzorků a nepotřebných odstřižků.

Eco Nougat

Tip pro velká prsa

21827

Nevyztužená podprsenka s kosticemi pro velká prsa. Horní část košů je ušita z Eco krajky. Podprsenka má pevný obvod a podložená rozšířená ramínka.

Tip pro střední prsa

29827

Tence vyztužená podprsenka s nízkým středem. Ramínka i obvod jsou zdobeny Eco krajkou. Střih Top-Fit.

Powdered Delight

Krása. Čistota. Elegance. Přesně tato slova popisují novou kolekci s názvem Powdered Delight. Máme pro vás hned dvě novinky. Tence vyztuženou podprsenku s nízkým středem a zcela nový střih podprsenky bez kostic.

Powdered Delight

Tip pro střední prsa

18116

Nový střih. Moderní trojúhelníkový tvar košů pro přirozený tvar poprsí. Koše jsou hebké a prodyšné. I po vyprání drží původní tvar.

Tip pro střední prsa

29116

Tence vyztužená podprsenka s nízkým středem a kosticemi. Po stranách a na ramínkách je zdobená krajkou vyrobenou japonskou rodinnou firmou Sakae.

Luscious Pride

Půvabný dekolt zajistí střih Top-Fit s hladkými koši a luxusní výšivkou po obvodu podprsenky. Vyzkoušejte luxusní kousek s prodyšnými košíčky z pěny Ultrafine navrženými speciálně pro české ženy.

Luscious Pride

Tip pro střední prsa

26115

Tence vyztužená podprsenka s nízkým středem pro sexy výstřih. Podprsenka je zdobena luxusní výšivkou od francouzského dodavatele Potencier.

Sensuality in Black

Objevte nové hranice smyslnosti. S kolekcí z luxusní černé krajky od tradičního výrobce z Japonska se vám to podaří. Oblékněte se do neobyčejně pohodlného spodního prádla ušitého v Česku.

Sensuality in Black

Tip pro střední prsa

22123

Tence vyztužená podprsenka s kosticemi. T-šev vykouzlí přirozeně kulatý tvar poprsí. Na košíčkách a obvodu je našita luxusní japonská krajka.

Tip pro střední prsa

29123

Tence vyztužená podprsenka s nízkým středem. Koše a ramínka jsou zdobeny luxusní japonskou krajkou.

Invisible Power

Dokonalá, jako vaše druhá kůže. Kolekce představuje originální koncept tělové podprsenky. Zatímco prádlo splyne s vaší kůží, v dekoltu vynikne luxusní švýcarská výšivka ze St. Gallen.

Invisible Power

Tip pro velká prsa

21120

Nevyztužená podprsenka s kosticemi a rozšířenými ramínky pro velké poprsí. V podprsence jsou všité flexi kostice pro dokonalé pohodlí.

Tip pro střední prsa

26120

Tence vyztužená balcony podprsenka pro sexy dekolt. Koše zdobí dvoubarevná výšivka ze Švýcarska.

28825

Podprsenka Triola 26120

vyprodáno

Tip pro velká prsa

21120

Tence vyztužená podprsenka s vysokým středem v tělové barvě. Ramínka, střed i obvod podprsenky jsou zdobeny italskou výšivkou.

Purple Magic

Limitovaná kolekce Purple Magic z žakárového úpletu. Na vaše přání vaše nejoblíbenější střihy Perfect-Fit a T-Fit v nachové barvě.

Purple Magic

Tip pro velká prsa

28820

Bezešvá tence vyztužená podprsenka s vysokým středem a kosticemi. Koše jsou potažené luxusním žakárem.

Tip pro střední prsa

29116

Tence vyztužená podprsenka s kosticemi je ušita z luxusního žakáru s lesklými odlesky a motivem květin. T-šev vykouzlí přirozeně kulatý tvar poprsí.