rolujte dolů

2021

Jarní kolekce

Prohlédnout

Jarní novinky od Trioly vám vezmou dech. Oblíbené střihy Perfect-Fit, Top-Fit a T-Fit jsme oblékli do nového kabátku.

Upozornění: kolekce je z velké části již vyprodaná.

Simply Creamy

Střih T-Fit a Perfect-Fit v jemném potisku růží. Díky technologii NanoStitch je materiál podprsenek hebký, prodyšný a jemný. Další jeho vlastností je i rychlé schnutí.

Simply Creamy

Tip pro střední prsa

22826

T-šev vykouzlí přirozeně kulatý tvar poprsí. Koše i ramínka jsou potažená unikátním materiálem s NanoStitch technologií.

Tip pro velká prsa

28826

Vyztužená podprsenka střihu Perfect-Fit s vysokým středem a kosticemi. Prsa pozvedne do ideální výšky a dokonale se přizpůsobí vašim křivkám.

Spring Pearl

Střih Top-Fit nyní v krásné perlové barvě! Nízký střed je lehce průsvitný a vytváří tak zajímavý detail svůdného dekoltu. Kvalitní materiál podprsenky je vroubkovaný a na omak příjemný. Perla naší jarní kolekce

spring pearl

Tip pro střední prsa

29816

Střih Top-Fit je ideální do hlubokých výstřihů. Bezešvá podprsenka s kosticemi se nerýsuje pod oblečením a hodí se pod hladké světlé topy.

Violet Gentleness

Oblíbený střih Top-Fit v nové barvě! Krajka na podprsence pochází od francouzského dodavatele z Calais. Tence vyztužené koše z měkké a vzdušné pěny Soft Touch zajistí maximální komfort.

Pearl Shine

Tip pro střední prsa

29114

Tence vyztužená podprsenka s nízkým středem. Koše jsou potažené jemným úpletem s jemným potiskem.

Sexy Pearl

Vykouzlete si sexy dekolt s kolekcí Sexy Pearl! Krásná nová balcony podprsenka v perlové barvě. Oblíbený střih se svislými švy, které jsou velmi nenápadné pod oblečením. Zvolte svůdnou romantiku.

sexy pearl

Tip pro střední prsa

26115

Tence vyztužená balcony podprsenka z jemné krajky. Flexi kostice na bocích zajistí pohodlí po celý den nošení.

Pearl Shine

Kolekce, se kterou zazáříte. Na první pohled nenápadná a decentní. Ale pozor, skrývá jedno velké tajemství – je zdobena jemnou krajkou se žlutou výšivkou od výšivkového specialisty ze Švýcarska. Dokonale se vám přizpůsobí a dodá potřebnou oporu.

Pearl Shine

Tip pro střední prsa

29114

Tence vyztužená podprsenka s nízkým středem. Hladké koše a ramínka jsou doplněny luxusní výšivkou. Je vhodná do hlubokých výstřihů.

Your Harmony

Objevte pravý význam harmonie. Že krása a funkčnost nejdou dohromady? U nás to neplatí, tedy alespoň v případě naší nové kolekce Your Harmony. Tato podprsenka je ideální pro velká prsa. Podrží vás a prsa opticky zmenší až o jednu velikost.

your harmony

Tip pro velká prsa

28825

Tence vyztužená podprsenka s vysokým středem. Koše jsou potažené krajkou s geometrickým vzorem a lesklým efektem.

Touch of Flowers

Zahalte se do něžnosti. S našimi dalšími novinkami se dotknete květin. Jsou tak něžné, jemné a romantické. Ale nenechte se zmást, podprsenky z kolekce Touch of Flowers jsou i spolehlivé. Poskytnou vám dostatečnou oporu, kterou zajistí kvalitní materiál a široká podložená ramínka.

Touch of Flowers

Tip pro velká prsa

14828

Nevyztužená podprsenka bez kostic s širokými podloženými ramínky. Přední šev na podprsence zajistí přirozený tvar poprsí.

21828

Nevyztužená podprsenka s řasením a kosticemi. Podprsenka je ušita z prodyšného žakáru s romantickým květinovým vzorem.