rolujte dolů

Letní kolekce Triola 2023

Prohlédnout

Utečte s námi do svého světa vílí něhy. Do světa zatopeného sluncem, do kterého se vrací zelená krása a vlahý vítr. Limitovaná kolekce Magická svůdnost vás pohltí jako jasnozřivé sny. Objevte líbezné spodní prádlo z nejkvalitnějších a nejjemnějších krajek a materiálů. Triola vás oblékne s láskou a pečlivostí, s jakou obléká jaro nahé keře a stromy. Objevte krásné limitované modely podprsenek pro velká prsa české značky Triola!

Rosalie

Vypněte se ke slunci jako květina v nové kolekci Magická svůdnost! Rosalie vás s její heboučkou a vzdušnou strukturou podobnou květům růže přenese do světa růžových zahrad.

Podprsenky v moderním střihu T-Fit patří k nejoblíbenějším podprsenkám Triola. Proč? Protože mají koše ušity ze tří dílů, které krásně zakulacují prsa.

Tence vyztužená podprsenka Perfect-Fit disponuje flexi kosticemi, které se pohybují společně s vámi a tak se nikam nezapichují a netlačí.

Polovyztužená podprsenka ve střihu Fixed-Fit má všité flexi kostice a široká pěnová ramínka.

Lisette

Limitovaná kolekce Magická svůdnost vám přináší romantickou podprsenku Lisette. Nechte se Triolou obléci s láskou a pečlivostí, s jakou obléká jaro nahé keře a stromy.

Košíčky jsou potažené lesklou krajkou, která se nerýsuje pod oblečením.

Aubri

Vydejte se s námi do světa vílí něhy s limitovanou kolekcí Magická svůdnost! Podprsenky Aubri vás budou věrně doprovázet při všech vašich dobrodružstvích hned ve dvou barvách! Triola vás podrží!

Perfect-Fit střih, který je ideální pro větší poprsí. Objevte něhu a luxus!

Podprsenku zdobí luxusní italská krajka. Její plochý vzor je mistrně všit tak, aby se vám nerýsoval pod oblečením.

Vyztužená podprsenka má kostice s flexi koncovkami, které vám poskytnou dodatečné oporu bez ztráty pohodlí při pohybu.

Dela

Vydejte se s námi do světa vílí něhy s limitovanou kolekcí Magická svůdnost. Tence vyztužená podprsenka Dela je synonymem potěšení a slasti.

Košíčky jsou vyrobeny ze speciálního vzdušného materiálu Ultrafine, který zabraňuje jejich krabatění.

Trixy

V limitované kolekci Magická svůdnost na vás čeká hravá sexy podprsenka Trixy. Trixy je ta, která objevuje. Odhalte svou dobrodružnou a vášnivou stránku v unikátní sadě spodního prádla Triola!

Na podprsence vás na první pohled zaujmou tenké elastické pásky ve výstřihu a černobílý vzor kohoutí stopy. K podprsence si můžete pořídit hladké sexy brazilky, nebo lehounké klasické kalhotky.

Sylvana

Limitovaná kolekce Magická svůdnost představuje podprsenku Sylvana. Jméno Sylvana je odvozeno od slova les, tak vyražte do kouzelné přírody a nechte se unášet jejími vůněmi a vlahým jarním vánkem.

Pokud hledáte hladkou podprsenku pod tričko, je střih Top-Fit tím pravým pro vás. Zároveň je díky nízkému středu perfektní volbou do hlubokých výstřihů.

Košíčky jsou trojdílné a tvarují prsa do přirozeného kulatého tvaru. Bavlněné vnitřky košíčků udrží vaše prsa v pohodlí po celý den.

Pannai

Oslňte svou krásou v limitované kolekci Magická svůdnost! Smetanová podprsenka Pannai je ušita tak, aby vám přinesla komfort, podporu, pohodlí a sebevědomí.

Hledáte opravdové pohodlí pro velká prsa? Vyzkoušejte tuto bezkosticovou podprsenku ve střihu Casual-Fit.

Nevyztužená podprsenka Comfy-Fit s kosticemi je velmi populární pro svou lehkost i krásu.

Celestia

Vydejte se s námi do světa vílí něhy s limitovanou kolekcí Magická svůdnost! Podprsenka Celestia vám poskytne přímo nebeský komfort!

Vyslyšeli jsme vaše přání a ušili pro vás novou zmenšovací podprsenku Support-Fit.

Medea

Podprsenka Medea vás na první pohled zaujme svou měděnou barvou a okouzlujícím větvičkovým vzorem.

Také milujete tence vyztužené podprsenky s T-švem? Neváhejte dlouho.

Nejlepší podprsenka pro velké poprsí je vždy podprsenka ve střihu Perfect-Fit. Upoutá vaši pozornost svou měděnou barvou a romantickým větvičkovým vzorem.