Vyzkoušení na prodejně zdarma
Nesedí? Nevadí! Poradíme, změříme a vyměníme.

Pokud ve dnech od 19. 6. 2020 do 19. 7. 2020 nakoupíte na e-shopu Triola minimálně za 1 000 Kč/40 € a pošlete nám číslo objednávky na e-mail soutez@triola.cz, můžete vyhrát plavky Triola dle vlastního výběru.

!! Soutěžíme o 5 souprav !!

 

I. Doba trvání soutěže

Letní soutěž bude probíhat od 19. 6. 2020 do 19. 7. 2020 (soutěž bude ukončena ve 12:59) a je určena pro soutěžící z Česka i Slovenska.

 

II. Podmínky účasti v soutěži

Podmínkou účasti v soutěži je nákup na našem e-shopu www.triola.cz, www.triola.sk nad 1 000 Kč (40 €) a poslání čísla objednávky na e-mail soutez@triola.cz. Nákup v hodnotě nad 1000 Kč (40 €) je bez ceny přepravy a pouze na zboží, u kterého nebudete odstupovat od smlouvy na e-shopu.

 

III. Jak bude vybrán výherce?

Vítěze soutěže a případné náhradní vítěze vylosujeme v sídle společnosti Triola a. s. 31. 7. 2020 ze zaslaných čísel objednávek. Jejich jména budou uveřejněna na facebookové stránce Triola cz a zde na stránce https://www.triola.cz/content/99-letni-soutez-eshop pod pravidly soutěže. Výherce budeme kontaktovat e-mailem.

 

IV. Výhra

Výhrou v soutěži jsou plavky Triola dle vlastního výběru. Výherce je povinen si výhru vybrat a převzít do 31. 12. 2020. Pokud se tak nestane, na výhru nebo její část ztrácí nárok.

 

V. Výherce

Výherci budou vyhlášeni na facebookové stránce Triola cz a zde https://www.triola.cz/content/99-letni-soutez-eshop pod pravidly soutěžte dne 31. 7. 2020. Následně budou vyzváni pořadatelem soutěže k zaslání svých kontaktních údajů, a to do 14 dnů od vyhlášení, tj. do 14. 8. 2020. V případě, že výherce v této lhůtě nebude reagovat na výzvu od pořadatele soutěže, ztrácí na výhru nárok a pořadatel soutěže osloví výherce náhradního.

Zasláním kontaktních údajů výherce výslovně souhlasí s tím, že pořadatel soutěže má právo na zpracování těchto jeho osobních údajů pro účely vyhlášení výsledků soutěže.

 

VI. Další podmínky soutěže

Účastníci soutěže se účastní s vědomím, že nejsou oprávněni požadovat místo výhry peněžní ani žádná jiná plnění. Pořadatel tímto není vůči účastníkům soutěže nijak zavázán, účastníci nemají nárok na jakákoliv jiná plnění ze strany pořadatele, než na ta, která jsou uvedena v pravidlech soutěže.

Soutěžící, jejichž jednání bude porušovat právní předpisy nebo bude v rozporu s dobrými mravy nebo poškozovat dobré jméno pořadatele nebo třetích stran, budou ze soutěže vyloučeni.

Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž zrušit a výherce nevyhlásit.

Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytuje účastník pořadateli, nikoli Facebooku.