Zmenšovací podprsenky minimizery
Zmenšovací podprsenky minimizery
Triola poukázka

SOUTĚŽ

O 3 poukázky v hodnotě 2000 Kč

Pokud ve dnech od 15. 8. 2022 do 31. 8. 2022 nakoupíte na e-shopu Triola minimálně za 1 500 Kč/60 € a pošlete nám číslo objednávky na e-mail soutez@triola.cz, můžete vyhrát dárkovou poukázku v hodnotě 2000 Kč.

!! Soutěžíme o 3 dárkové poukázky v hodnotě 2000 Kč !!

Pravidla soutěže

I. Doba trvání soutěže

Soutěž bude probíhat od 15. 8. 2022 do 31. 8. 2022 (soutěž bude ukončena ve 23:59) a je určena pro soutěžící z Česka i Slovenska.

II. Podmínky účasti v soutěži

Podmínkou účasti v soutěži je nákup na našem e-shopu www.triola.cz, www.triola.sk nad 1 500 Kč (60 €) a poslání čísla objednávky na e-mail soutez@triola.cz. Nákup v hodnotě nad 1500 Kč (60 €) je bez ceny přepravy a pouze na zboží, u kterého nebudete odstupovat od smlouvy na e-shopu.

III. Jak bude vybrán výherce?

Vítěze soutěže a případné náhradní vítěze vylosujeme v sídle společnosti Triola a. s. 30. 9. 2022 ze zaslaných čísel objednávek. Jejich jména budou uveřejněna a zde na této stránce pod pravidly soutěže. Výherce budeme kontaktovat e-mailem.

IV. Výhra

Výhrou v soutěži je poukázka v hodnotě 2000 Kč (80 €). Výherce je povinen si výhru vybrat a převzít do 14. 10. 2022. Pokud se tak nestane, na výhru nebo její část ztrácí nárok.

V. Výherce

Výherci budou vyhlášeni zde pod pravidly soutěžte dne 30. 9. 2022. Následně budou vyzváni pořadatelem soutěže k zaslání svých kontaktních údajů, a to do 14 dnů od vyhlášení, tj. do 14. 10. 2022. V případě, že výherce v této lhůtě nebude reagovat na výzvu od pořadatele soutěže, ztrácí na výhru nárok a pořadatel soutěže osloví výherce náhradního. Zasláním kontaktních údajů výherce výslovně souhlasí s tím, že pořadatel soutěže má právo na zpracování těchto jeho osobních údajů pro účely vyhlášení výsledků soutěže.

VI. Další podmínky soutěže

Účastníci soutěže se účastní s vědomím, že nejsou oprávněni požadovat místo výhry peněžní ani žádná jiná plnění. Pořadatel tímto není vůči účastníkům soutěže nijak zavázán, účastníci nemají nárok na jakákoliv jiná plnění ze strany pořadatele, než na ta, která jsou uvedena v pravidlech soutěže. Soutěžící, jejichž jednání bude porušovat právní předpisy nebo bude v rozporu s dobrými mravy nebo poškozovat dobré jméno pořadatele nebo třetích stran, budou ze soutěže vyloučeni. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž zrušit a výherce nevyhlásit. Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytuje účastník pořadateli, nikoli Facebooku.

Výherkyně:

Kateřina Sklenářová

Radka Štofirová

Lucie Krbálek