Magazín Triola

Nemáte obě prsa stejná? Poradíme vám, co s tím

Nemáte obě prsa stejná? Poradíme vám, co s tím

Trápí vás asymetrie prsou? Nemusí. S tímto problémem se potýká přibližně 70 % žen, jedná se o velmi častý jev. V dnešním článku vám prozradíme, jak na tento malý problém vyzrát. Elegantně a s grácií.


Větší prso rozhoduje

Máte každé prso jinak velké? O velikosti podprsenky rozhodne to větší. Pokud byste velikost přizpůsobila tomu menšímu, větší prso “přeteče”. A to nechcete. Proč? Je to nepříjemné a navíc to špatně vypadá.


Střih hraje důležitou roli

Okolí si ve většině případů rozdílné velikosti vašich prsou nevšimne, ale vy to vnímáte. A často velmi intenzivně. Řešením je správný střih podprsenky.

 • Pokud jste majitelkou menších nebo středních ňader, sáhněte po modelech s T-švem. O celkovém efektu rozhodne správné usazení prsou v podprsence. U menšího prsa více utáhněte ramínko. Koš se lépe přizpůsobí prsu a rozdíl mezi vašimi prsy jako by nikdy ani neexistoval. • V případě, že vám příroda nadělila bujné poprsí, máme i pro vás jeden trik – zvolte podprsenku s řasenými košíčky nebo částečně vyztuženou s krajkou v horním díle. Řasení a krajka se pyšní dobrou pružností a u většího prsa se tyto materiály pěkně roztáhnou. Rozdíl mezi velikostmi vašich ňader rázem zmizí.

Podprsenka TriolaPodprsenka TriolaPodprsenka Triola

 • 27.png
 • FLEXI.png
 • FLEXI.png

 • 27.png
 • FLEXI.png
 • FLEXI.png

 • 27.png
 • TIP-PRO-VETSI-VELIKOSTI.png
 • FLEXI.png
 • FLEXI.png

A jak je to s plavkami?

„Pokud je rozdíl mezi prsy asi o jednu velikost, pak vám doporučuji u plavek vybírat takové modely podprsenek, které mají řasení a výrazné barevné vzory. Řasení elegantně vyřeší problémy s menší asymetrií a barevný vzor roztříští pozornost,” radí naše módní stylistka Žaneta. Také dodává, že vedle nešlápnete ani s plavkovými podprsenkami, které mají spodní část košů tence vyztuženou.Pohrajte si s oblečením

Domníváte se, že rozdíl ve velikosti vašich prsou pod těsným oblečením musí být stále velmi vidět? Zeptejte se na to někoho, od koho se dočkáte upřímné odpovědi. Pokud dotyčný vaše obavy potvrdí, pohrajte si s oblečením. Váš problém vyřeší stylový šátek, kardigan nebo moderní vesta.

Stále si nevíte s asymetrií prsou rady? Naše stylistka vám pomůže. Podívejte se, kde se koná nejbližší Triola styling day a přijďte na nezávaznou konzultaci. Těšíme se na vás!

Vaše Triola


Mohlo by Vás zajímat

15led
Výběr toho nejlepšího ze ZIMNÍCH SLEV

Výběr toho nejlepšího ze ZIMNÍCH SLEV

Využijte naše zimní slevy a nakupte kvalitní a sexy kousky za bezkonkurenční ceny!
20pro
Žena, která dala jméno značce

Žena, která dala jméno značce

Před 100 lety, na den přesně před Vánoci, se narodila TRIOLA. U jejího zrodu stáli tři prozíraví a podnikaví muži: Antonín Pařík, Josefem Džbánek a Jaroslav Sobol.
02pro
SLAVNÉ ČESKÉ DEKOLTY

SLAVNÉ ČESKÉ DEKOLTY

Objevili jsme několik známých krásek a missek, které spolupracovaly se značkou TRIOLA. Tyto modelky se nikdy nestaly oficiální tváří značky. Jejich jméno bylo vždy v pozadí, ale snad si na některé spolu s námi vzpomenete.

Nenechte si ujít novinky ze světa módy a slevové akce na kvalitní prádlo, které vám vždy sedí.