To nejlepší ze zimních slev

25.01.24 | Nechte se inspirovat

„Podívej na ty krásné kousky. A byly v akci!” také takto ráda zakončujete vyprávění o svých nákupech? Pokud ano, rozklikla jste si správný článek. Pojďme to omrknout.

To nejlepší ze zimních slev
„Podívej na ty krásné kousky. A byly v akci!” také takto ráda zakončujete vyprávění o svých nákupech? Pokud ano, rozklikla jste si správný článek. Pojďme to omrknout.

Podprsenky od značky Dorina

Zvýhodněná cena podprsenek od značky Dorina rozbuší vaše srdce. A až vás v novém spodním prádle spatří váš partner, v klidu také nezůstane. Díky krajce jsou obě podprsenky neuvěřitelně atraktivní. A to není jejich jediná přednost. U vínové podprsenky určitě oceníte, že se díky hladkým košům nerýsuje pod oblečením a modrá podprsenka si vás i vaše prsa získá perfektní fixací. O stylovém vzhledu ani nemluvíme.

Podprsenky od značky Esotiq

Máte slabost pro podprsenky od značky Esotiq? Pokud ano, vůbec se nedivíme. Jsou atraktivní, kvalitní a šmrnc jim rozhodně nechybíTyrkysová podprsenka vám navíc díky push-up efektu vykouzlí opticky větší prsa. Dokonce až o jednu velikost. Ale vycpávky si můžete i vyndat, záleží jen na vás a vaší aktuální náladě.

A čím si vaše prsa získá starorůžová podprsenka Esotiq IDEALLY? Možná prodyšnými koši, možná dokonalým tvarem, možná pohodlím. Uvidíte.

Domácí oděv a pyžamo od značky Lady Belty

Také se po dlouhém dni ráda obléknete do něčeho pohodlného? Měkkého? A krásného? Jestli ano, růžový domácí oděv od španělské značky Lady Belty vám v šatníku nesmí chybět. A příjemné pyžamo v modré barvě také ne. To se navíc díky bambusovému vláknu pyšní hypoalergenními vlastnostmi. Vaše pokožka se v takovém pyžámku bude tetelit blahem, uvidíte.

Podprsenky Triola

Pokud jste hrdou majitelkou většího poprsí, zaměřte svou pozornost na černou podprsenku z naší dílny. Ta vás podrží, vypadá krásně a díky flexi kosticím vám dopřeje parádní pohodlí. Dokonce si poradí i s lehkou asymetrií, nikdo nic nepozná.

A proč by vás měla zajímat perlová podprsenka v oblíbeném Top-Fit střihu? Ta vám vykouzlí dokonalý sexy výstřih, je něžná a zároveň bezešvá. Jedná se zkrátka o ideální kombinaci.

Podprsenky od značky Panache

O tom, že značka Panache vyrábí nejoblíbenější sportovní podprsenky na světě, jistě víte. Ale víte také to, že Panache vyrábí i normální podprsenky? Ty na běžné nošení. Například v modré podprsence Panache se třpytivým leskem vaše prsa úžasně zazáří.

Ale v akci nyní máme i sportovní podprsenku bez kostic. Vidíte tu krásnou barevnou kombinaci? Tato podprsenka má skvěle propracovaný střih, který vaše prsa pěkně zafixuje. Váš trénink dostane rázem zcela nový rozměr.

Věříme, že vám některý z našich zvýhodněných kousků padl do oka a brzy vám udělá radost.

Vaše Triola