Kolik podprsenek bych měla mít?

05.02.18 | Nechte se inspirovat

Jako základ jakéhokoli skvělého oblečení je vaše volba spodního prádla velmi důležitá, protože vám pomůže cítit se a vypadat báječně. Ale kolik podprsenek opravdu potřebujete?

Kolik podprsenek bych měla mít?
Jako základ jakéhokoli skvělého oblečení je vaše volba spodního prádla velmi důležitá, protože vám pomůže cítit se a vypadat báječně. Ale kolik podprsenek opravdu potřebujete?

Jako základ jakéhokoli skvělého oblečení je vaše volba spodního prádla velmi důležitá, protože vám pomůže cítit se a vypadat báječně. Ale kolik podprsenek opravdu potřebujete? Podle průzkumu průměrné ženy vlastní... osm podprsenek.


Spousta žen má šuplík plný spodního prádla, které vůbec nenosí - například mají špatnou velikost, jsou již oprané či vytahané, necítí se v nich pohodlně atd. Takže možná správná otázka by neměla být "kolik podprsenek bych měla mít?", ale spíše "kolik dobře padnoucích podprsenek bych měla mít?”

Níže pro vás máme tipy, které vám pomohou při vytvoření perfektní kolekce podprsenek.


KAŽDODENNÍ PODPRSENKA

Vaše nejlepší kamarádka, na kterou je spoleh, je maximálně pohodlná a můžete si ji vzít kdykoliv a kamkoliv. Tu ale nemůžete vlastnit jen jednu. Pokud budete nosit stejnou podprsenku každý den, mnohem rychleji opotřebujete elastické prvky, roztáhnete její lem a zničíte žádoucí oporu. Při nejmenším byste měla střídat podprsenku každý den, abyste jim dala šanci na navrácení do původního tvaru. Zároveň myslete na barvy - každá žena by měla mít ve svém šatníku ideálně bílou, tělovou, barevnou a černou.

Podprsenka Triola 28808

SVŮDNÁ PODPRSENKA

Každá občas máme chvíle, kdy se potřebujeme cítit neodolatelně a sexy, ať už máme partnera či ne. A není jednodušší způsob, jak toho dosáhnout, než svůdným spodním prádlem. Je už jen na vás, která varianta se vám nejvíce zamlouvá - krajka? Netradiční tvar? Výrazná barva?

Podprsenka TRIOLA 26795

PODPRSENKA PRO ZVLÁŠTNÍ PŘÍLEŽITOSTI

I přesto, že nechodíte každý víkend na ples či nemáte celé léto zaplněné svatbami, je potřeba mít alespoň jednu podprsenku pod elegantní oblečení. Především se hodí kousek, který má odepínatelná ramínka nebo je rovnou samo-držící. Nebudete jí nosit každý den, ale i tak by její důležitost neměla být nikdy podceňována.

Podprsenka TRIOLA 29746

SPORTOVNÍ PODPRSENKA

Chcete-li pohodlně sportovat, potřebujete alespoň jednu sportovní podprsenku, která pevně zafixuje vaše poprsí a umožní vám se pohodlně pohybovat. Pokud cvičíte více než 2-3krát týdně, budete potřebovat více než jednu sportovní podprsenku, abyste je mohla střídat (pro jejich delší výdrž). Jak si správně vybrat sportovní podprsenku naleznete v článku >>ZDE<<.

Podprsenka bez kostic Panache


Je pro vás 8 podprsenek hodně? Naše rada: nepodceňujte důležitost údržby vašeho šatníku se spodním prádlem. Mít správnou podporu může udělat obrovský rozdíl ve vašem pohodlí, což může mít vliv na úroveň energie, náladu a dokonce i na zdravotní stav.

Takže čas na přiznání… kolik perfektně padnoucích podprsenek vlastníte? A kolik z nich nosíte?

Vaše Triola