Tři způsoby balení podprsenek a plavek, které ocení každá holka s velkejma

01.07.24 | Tipy a triky

Pokud patříte mezi holky s velkejma, určitě víte, jak náročné může být zabalit podprsenky tak, aby se při cestě nezdeformovaly a neponičily. Připravili jsme pro vás tipy, které vám usnadní balení a ušetří nervy. Pojďme na to!

Tři způsoby balení podprsenek a plavek, které ocení každá holka s velkejma
Pokud patříte mezi holky s velkejma, určitě víte, jak náročné může být zabalit podprsenky tak, aby se při cestě nezdeformovaly a neponičily. Připravili jsme pro vás tipy, které vám usnadní balení a ušetří nervy. Pojďme na to!

Berte jen to nejdůležitější, ale na nic nezapomeňte

V této fázi možná ještě netušíte, jak moc velký oříšek vás čeká. Kolik podprsenek musí váš kufr pojmout. Vše se odvíjí od toho, co všechno plánujete na své dovolené dělat. Koupat se, sportovat, výletovat a zřejmě si i vyrazíte někam za kulturou. Všechny tyto akce si žádají speciální podprsenku. Nebo plavky.

Tip: V našem článku Zpověď holek s velkejma: Co u nich hraje při výběru plavek zásadní roli? A co by si na sebe v životě nevzaly? jsme odhalili, že si ženy s sebou berou na dovolenou v průměru dvoje plavky.

Tady je tedy finální seznam, můžete odškrtávat:

●    Podprsenky pro běžné nošení. Konkrétní počet se odvíjí od délky vaší dovolené a potřeby podprsenky měnit.
●    Sportovní podprsenka. Tady doporučujeme Panache – jednu z nejpopulárnějších sportovních podprsenek na světě.
●    Na dovolených se často nosí světlé a bílé oblečení a pod to je ideální podprsenka v tělové barvě.
●    Nezapomeňte do kufru přibalit i podprsenku s odnímatelnými ramínky. Bude se vám pod sexy šaty, topy a tílka hodit.
●    A na závěr dvoje plavky.

Hotovo. Teď to pojďme všechno naskládat do kufru.

Způsob č. 1

Nejedná o žádnou velkou vědu. Zkrátka je naskládáte na sebe. Ale než tak učiníte, nezapomeňte podprsenky zapnout na háčky. Tak zabráníte tomu, aby vám háčky nenatrhly jiné oblečení. Až dorazíte na místo, podprsenky z kufru vybalte. Ať se nepoškodí kostice. Hezky si je uložte do šuplíku nebo pověste na ramínka.

Způsob č. 2

Chystáte se podprsenky šoupnout do kufru jako první? Zadržte. Tíhou ostatních věcí by se mohly poškodit koše. Deformovat se. Balení podprsenek vás čeká až v samotném závěru.

Vyztužené podprsenky skládejte do kufru tak, aby byly košíčky jedné podprsenky v košíčcích té druhé. Tím ušetříte spoustu místa. Do košíčků první podprsenky srolujte ponožky, kalhotky nebo tílka. Nejenže vám tento trik ušetří další místo, ale především zajistí, že se košíčky v kufru nebudou prolamovat.

Ramínka založte pod košíčky a “podprsenkový balíček” vložte do kufru.Podprsenky hlavně nepřekládejte napůl, neprolamujte ani na ně nepokládejte nic těžkého. A máte hotovo. Až dorazíte na místo, podprsenky si opět uložte dle libosti.

Způsob č. 3

Při balení vám poslouží plastová nebo kartonová krabice. Jen je potřeba, aby byla pevná. A rozměr? Podprsenky by se do ní měly vejít hezky rozložené. Do krabice naskládáte podprsenky stejným způsobem, jako jsme si uvedli výše. Hlavní rozdíl při tomto stylu balení se skrývá v tom, že nádobu s podprsenkami do kufru umístíte jako první. A okolo ní naskládáte ostatní oblečení. Tím krabici v kufru hezky upevníte, ať tam nelítá.

Máte také v rukávu nějaký tip pro efektivní balení velkých podprsenek? Sem s ním. Rádi se necháme inspirovat.

Přejeme vám pohodové balení, a ještě pohodovější dovolenou,
Vaše Triola