První vlna plavek: Jaký střih vám schová bříško a opticky zmenší velká prsa?

28.02.24 | Nechte se inspirovat

První vlna plavek je tady, pojďme se zaměřit na střihy. Jaký je pro vás ten pravý? Jaké plavky zvýrazní vaše křivky a chytře schovají to, co schovat chcete? Odpovědi se právě teď dozvíte.

První vlna plavek: Jaký střih vám schová bříško a opticky zmenší velká prsa?
První vlna plavek je tady, pojďme se zaměřit na střihy. Jaký je pro vás ten pravý? Jaké plavky zvýrazní vaše křivky a chytře schovají to, co schovat chcete? Odpovědi se právě teď dozvíte.

Když potřebujete schovat bříško

Kdo by se chtěl na dovolené neustále hlídat? Aby tady nevykouklo prso, aby se tady neukázal faldík. Ne, nic takového řešit nechcete. A s naší novou kolekcí plavek ani nemusíte. I letos pro vás máme vyšší kalhotky s nastavitelnou výškou pasu. Když na pláži hrajete badminton, běháte za dětmi nebo se jen procházíte, lem plavek si zvednete. Když se opalujete, dáte ho zase dolů. Ať se sluníčko dostane i na vaše bříško. I ono si zaslouží krásné opálení.

Plavkové kalhotky s vysokým pasem

Tip: Ke kalhotkám s nastavitelnou výškou pasu si vyberte ve stejném stylu i plavkovou podprsenku. Všechny jsou kvalitní a spolehlivé. Ani ony nedopustí, aby vám u vody vykouklo něco, co nemá.

Když máte skutečně velká prsa

Pokud máte skutečně velká prsa, zaměřte svou pozornost na plavkové podprsenky ve střihu Perfect-Fit. Právě ty vám zajistí maximální oporu. Navíc mají tence vyztužené koše z jemné pěny, kostice s flexi zakončením a širší ramínka. Co to pro vás znamená? Úžasné pohodlí. Plavkové podprsenky ve střihu Perfect-Fit vaše prsa pozvednou a díky vysokému středu je zafixují tam, kde být mají. A možná vás potěší i lehce formující efekt. Prsa mohou opticky působit, že jsou až o jednu velikost menší.

Plavková podprsenka ve střihu Perfect-Fit

Když máte střední nebo menší velikost poprsí

Pokud jste majitelkou menšího nebo středně velkého poprsí, pátrejte po plavkové podprsence ve střihu T-Fit. Její propracované koše pozvednou vaše poprsí do požadované výšky a dodají mu hezky kulatý tvar. Skvěle vám padne také plavková podprsenka ve střihu Top-Fit, která vytvoří sexy dekolt a zajistí perfektní oporu. Až se v těchto plavkách uvidíte, budete se na letošní dovolenou těšit zase o něco více.

Plavkové podprsenky pro menší a střední prsa

Tip: Ráda byste byla štíhlejší? Vsaďte na proužky. Konkrétně na kompletní plavky z kolekce Sunset. Profesionální stylistka o nich říká: „Podprsenka vede pruhy určitým směrem, kalhotky zase jiným. Tento efekt postavu opticky zeštíhlí a zvýrazní poprsí.” A to ani nemluvíme o lurexovém vláknu, které plavkám dodává ten správný lesk. Lesk, který vydrží.

Kolekce plavek Sunset

Když máte širší ramena a potřebujete postavě dodat souměrnost

Krása se skrývá v souměrnosti. Pokud je vaše postava souměrná, gratulujeme. Tento ideál splňujete. Pokud vaše postava souměrná není, nevadí. Můžete ji dodat souměrnost alespoň opticky. Jak? Malým fíglem. V případě, že máte širší ramena, pořiďte si plavkové kalhotky se šňůrkami. Šňůrky dodají vašim bokům pár centimetrů k dobru a tradá, vaše postava hned působí ladněji.

Plavkové kalhotky se šňůrkami

Když chcete opticky prodloužit nohy

„Ne, já delší nohy nepotřebuju,” tuto větu by většina žen nikdy neřekla. Delší nohy se hodí. A hodí se i v případě, že se jedná pouze o optickou záležitost. Klasické plavkové kalhotky vám nohy neprodlouží tak jako brazilky. Ale stejně. Těch pár milimetrů tam být může. Navíc se v nich nebudete cítit tak odhalená jako v brazilkách. Je to zkrátka klasika.

Klasické plavkové kalhotky

Když hledáte plavky pro menšího muže

Pokud vám některé z našich plavek padly do oka, udělejte radost i svému muži. Na pány v letošní kolekci čekají plavky Guard s modrým a oranžovým proužkem. Střih těchto plavek s krátkou nohavičkou perfektně sedne zejména menším mužům, ale slušet bude určitě i těm vyšším.

Pánské plavky

Šaty na pláž i do města

Na závěr nesmíme zapomenout na volnočasové šaty. Letos jsme si pro vás přichystali hned dva modely  jeden sportovnější s kapsami a jeden elegantnější s páskem. Oba zdobí proužky, které nerozšiřují a lurexové nitě, které dodávají outfitu ten správný šmrnc. Šaty se hodí na pláž i do města. Zazáříte v každém případě.

Dámské volnočasové šaty

Žádné plavky jste si zatím nevybrala? Sledujte nás, brzy odhalíme další vlnu. Další krásné plavky z letošní kolekce. Ale jestli se vám některé z uvedených kousků líbí, nákup neodkládejte ani o minutu. Ať vaši velikost a oblíbený střih ještě máme. Přece jen se jedná o limitovanou záležitost.

Vaše Triola