Jaké problémy řeší holky s velkejma při běhání venku. A řešíte je i vy?

08.03.24 | Zpovědi

Sluníčko nabírá na síle a to znamená jediné - konečně můžete obout tenisky a vyrazit běhat ven. Ale počkat. Dříve než přijde řada na tenisky, vyberte si nejprve vhodnou sportovní podprsenku. Jinak si totiž zaděláte na řadu komplikací. Hodně nepříjemných komplikací.

Jaké problémy řeší holky s velkejma při běhání venku. A řešíte je i vy?
Sluníčko nabírá na síle a to znamená jediné - konečně můžete obout tenisky a vyrazit běhat ven. Ale počkat. Dříve než přijde řada na tenisky, vyberte si nejprve vhodnou sportovní podprsenku. Jinak si totiž zaděláte na řadu komplikací. Hodně nepříjemných komplikací.

Narušení Cooperových vazů

Co se stane, když si běháním v nevhodné podprsence poškodíte Cooperovy vazy? Vaše prsa už nikdy nebudou v té výšce, ve které by být mohla. Postupně ztratí svůj krásný tvar. Nenávratně. Běhejte jen v kvalitní sportovní podprsence, která vaše prsa ochrání. Jak vybrat tu správnou sportovní podprsenku jsme řešili v článku “Nosíte správnou sportovní podprsenku?“ Mrkněte.

Panache černá

Bolest prsou a zad

Na osobní zkušenost jsem se zeptali Terky od nás z Trioly, která kdysi kvalitní sportovní podprsenku na běh nenosila:

„Prsa mi skákala a také dost bolela. Při větších zátěžích jsem musela nosit podprsenky dvě, aby prsa alespoň trochu držela. Bylo to hrozný.”

Pokud máte větší prsa a někdy jste si vyběhla v normální nebo nekvalitní sportovní podprsence, moc dobře víte, o čem Terka mluví. Bolí nejen prsa, ale i záda. Běh by měl přinášet dobrou náladu a radost, ne bolest.

Panache šedá

Neschopnost vychutnat si samotný běh

Pokud při běhu řešíte prsa, běh si nevychutnáte. Netěší vás. Prsa skáčou a vy na ně musíte neustále myslet. I když nechcete. Ale věřte, že pokud si na běh obléknete podprsenku Panache Sport, myšlenky na prsa rázem zmizí. Můžete se soustředit na okolní krajinu, na cvrlikání ptáčků, na svůj výkon. Z běhání si rázem odnesete úplně jiný prožitek.

Panache tělová

„Když jsem začala běhat v kvalitní sportovní podprsence, prsa jsem úplně přestala vnímat. Najednou mi v běhu nic nebránilo a já se na něj mohla soustředit,” svěřila se nám zákaznice Eva, která už před časem přešla z laciných sportovních podprsenek na ty kvalitní.

Nechtěné pohledy

Už samotná velká prsa často přitahují více pozornosti, než by si jejich majitelky přály. Možná to znáte. A co teprve, když se ta velká prsa dají do pohybu. Do prudkého pohybu, který s sebou běh v nekvalitní sportovní podprsence přináší. Pokud o tento typ pozornosti nestojíte, běhejte ve sportovní podprsence Panache. Ta vaše prsa zafixuje a sníží jejich pohyblivost až o 83 %. Skoro se nehnou.

Panache brusinková

Špatný odvod potu v oblasti prsou a podráždění kůže

Běh sám o sobě není úplně jednoduchý pohyb, zapotíte se. A někdy celkem dost. Ani vaše prsa a jejich okolí se potu nevyhnou, zejména v teplejších dnech. Připravte se na to. Jak? Pořiďte si sportovní podprsenku z prodyšného materiálu. Takovou, která si s potem dokáže poradit. Odvede ho. A tím pádem od něj odvede i vaši pozornost. Opět se můžete krásně soustředit na běh.

Panache šedá

Ztráta motivace

Pokud vás některý z těchto problémů také trápí, řešte ho. Když vás bude běh štvát, dlouho u něj nevydržíte. A to by byla velká škoda. Určitě se někdy zkuste proběhnout v podprsence Panache Sport, budete nadšená. Stejně jako naše Terka:

„S Panache Sport mě prsa při běhu už nebolí a jsou na stejném místě. Vyhovuje mi pevný obvod a zapínání do kříže. Díky tomu se můžu soustředit jen na sport. Užívám si ho.”

Panache modrá

Věřte, že se správnou oporou kouzlo běhu také objevíte.


Vaše Triola