Jak vybrat stahovací spodní prádlo, které budete ráda nosit?

13.02.24 | Nechte se inspirovat

Nevíte, jak si správně vybrat velikost stahovacího prádla? Prozradíme vám to. Také vám ukážeme, čeho všeho se dá pomocí formujících kousků docílit. A na závěr se zaměříme na stahovací kalhotky s nohavičkami, které se těší velké oblibě. 

Jak vybrat stahovací spodní prádlo, které budete ráda nosit?
Nevíte, jak si správně vybrat velikost stahovacího prádla? Prozradíme vám to. Také vám ukážeme, čeho všeho se dá pomocí formujících kousků docílit. A na závěr se zaměříme na stahovací kalhotky s nohavičkami, které se těší velké oblibě. 

Jak vybrat stahovací prádlo ve správné velikosti

Výběr správné velikosti je zásadní. Mnoho žen dělá při výběru formujícího prádla dvě zásadní chyby - prádlo si kupují příliš velké nebo naopak příliš malé. Možná i vám někdy prolétla hlavou myšlenka: „Tak, když si u těch formujících kalhotek zvolím o číslo menší velikost, budu působit štíhlejším dojmem." Omyl. Pokud sáhnete po stahovacím body, stahovací spodničce nebo stahovacích kalhotkách v menší velikosti docílíte jen toho, že se vám bude daný kousek rolovat. Nic příjemného. Vy potřebujete jinou velikost.

Stahovací body Dorina

A co když si pořídíte spodní prádlo s formujícím efektem moc velké? Váš pas, břicho, stehna, boky zkrátka nebudou vypadat tak štíhle, jak by mohly. Stahovací prádlo vybírejte ve své běžné konfekční velikosti. Jen tak dosáhnete toho nejlepšího výsledku. Správná velikost dokáže opticky zajistit zeštíhlení a zpevnění těla. Využijte toho.

Jaký efekt by stahovací prádlo mělo přinést

Co od od svého nového prádla vlastně očekáváte? Odpověď na tuto otázku vás dovede k tomu, na jaké druhy stahovacího prádla byste měla zaměřit svou pozornost. Tady jsou:

Prvním typem je formující prádlo. To je vhodné i pro běžné nošení, stáhne vás jen lehce. Jemně. Takovým kouskem jsou například formující kalhotky od značky Cotonella. Právě ty vám hravě zakryjí nedokonalosti v oblasti břicha a zároveň se v nich budete cítit příjemně. Klidně i celý den.

Stahovací kalhotky Cotonella

Pohodlí, sexy vzhled i hezky tvarovanou postavu získáte i v případě stahovací spodničky od značky Susa. Ta vypadá naprosto božsky.

Stahovací spodnička Susa

A k čemu slouží stahovací prádlo ve střední intenzitě? Takové prádlo zajistí například to, že vaše spodní bříško bude působit štíhlejším dojmem. Tento stahovací efekt vás nebudete dusit a vy se budete cítit dobře. V prádle vydržíte i několik hodin. Ale pozor, pokud máte v plánu prosedět v prádle delší dobu, připravte se na to, že se po čase může stát lehce nepohodlným.

Poslední typ stahovacího prádla vás stáhne hodně. Takové prádlo vás dokáže zeštíhlit až o dvě velikosti, za to ovšem zaplatíte určitým nepohodlím. Někdy větším, někdy menším. Můžete si pořídit stahovací body, body bez košíčků, stahovací legíny nebo i stahovací kalhoty. Pamatujte ovšem na to, že takové oblečení byste na sobě neměla mít příliš dlouho. Raději ho noste jen příležitostně.

Jak u stahovacího prádla vybrat ten správný materiál

Při výběru se zaměřte i na to, z čeho je dámské stahovací prádlo vyrobené. Je vám příjemné na dotek? Budete v něm trávit jen pár hodin, nebo celý den? Dokážete si to představit? Pokud ano, našla jste to pravé. Také zvažte, zda chcete kalhotky hladké nebo s krajkou. V některých případech se krajka pod velmi těsným oblečením rýsuje, při výběru na to myslete.

V jakých případech stahovací prádlo oceníte

Najděte si pár minut a nahlédněte do svého šatníku. Možná tam na vás čeká těsná sukně do pasu, ve které jste se v normálních kalhotkách moc dobře necítila. A pokud vás stahovací body nebo formující kalhotky s nohavičkou zeštíhlí v oblasti stehen, boků a hezky zakulatí i zadeček, máte vyhráno. Sukni budete oblékat určitě častěji a ráda. Toto pravidlo platí i téměř pro každé šaty v přiléhavém provedení.

Nebojte se stahovacích kalhotek ani spodniček, pomohou vám zakrýt nedokonalosti a zeštíhlit ty oblasti, které si přejete. Možná vás to překvapí, ale nošení stahovacího spodního prádla je naprosto normální. A to i u žen s velmi štíhlým pasem. Stahovací prádlo vám pomůže vytvarovat přesně ty oblasti těla, které chcete.

Stahovací sukně Dorina

Pokud například sníte o koupi těsných šatů nebo se vám líbí upnutá sukně s vysokým pasem, jděte do toho. Přesně pod takové kousky si obléknete stahovací kalhotky s vysokým pasem, ty vám krásně zpevní bříško a vytvarovat pas také pomohou. Jen počítejte s tím, že musí být vysoké zhruba pod pupík. Kalhotky vás krásně zpevní a vyhladí kontury.

Jaký styl stahovacího prádla si získá právě vás

Dávno odzvonilo dobám, kdy stahovací kalhotky vypadaly jako vystřižené z filmu o Bridget Jonesové. Teď už to je úplně jiná liga. Stahovací topy, stahovací kalhotky s nohavičkou, stahovací spodnička - to vše nyní pořídíte v krásném sexy provedení. S krajkou, v pěkných barvách. Vybrat stahovací prádlo, za které se nemusíte stydět, je v současné době hračka.

Co říkáte například na formující kalhoty od Doriny s nádhernou krajkou v zadní části? Vypadají perfektně. Jsou pohodlné a jen jemně vás stáhnou v oblasti bříška. Postavu něžně vytvarují. Moderní stahovací prádlo dokáže divy. Podtrhne křivky, tvaruje boky a navíc je sexy. A když ke kalhotkám obléknete ještě podprsenku v podobném stylu, máte vyhráno.

Stahovací kalhotky Dorina

Podle čeho vybrat stahovací nohavičkové kalhotky

Velice praktickým kusem spodního prádla jsou nohavičkové kalhotky. Právě ty báječně tvarují spodní bříško a zajistí vám takové stažení, které vás nebude dusit. Navíc - efekt krásně tvarovaných boků zaručen.

Stahovací kalhotky s nohavičkou

Střihů a typů prádla existuje mnoho, ale pamatujte, že lemy u nohaviček se nesmějí zařezávat. Přechod musí být plynulý. Ladný. To stejné platí i pro lem kalhotek. Zde připomínáme zlaté pravidlo o správné velikosti: Zvolte svou konfekční velikost. A v nejlepším případě si vybrané oblečení vyzkoušejte.

Pokud nahlédnete do vnitřní strany nohavičkových kalhotek, možná se setkáte se silikonovým proužkem zabraňujícím sklouzávání - velmi praktická věc. Tento kus stahovacího prádla vás díky proužku nebude rušit na žádném večírku. Ve večerních šatech budete vypadat naprosto dokonale. Každou minutu. Každou hodinu. Celý večer.

A na závěr nesmíme zapomenout ani na podprsenky. Ty společně s vkusným stahovacím prádlem vytvoří dokonalou kombinaci. Takovou, která vás podrží a zároveň vám dodá sebevědomí. To u našeho spodního prádla platí ostatně pokaždé.

Vaše Triola