Jaké vánoční dárky rozzáří oči ženám ve vašem okolí? Přinášíme vám originální tipy

29.11.23 | Nechte se inspirovat

„Milý Ježíšku, letos bych si od Tebe přála…” co by do této věty doplnily ženy ve vašem okolí? Naše nápady vás možná nasměrují a inspirují. Pojďme na to.

Jaké vánoční dárky rozzáří oči ženám ve vašem okolí? Přinášíme vám originální tipy
„Milý Ježíšku, letos bych si od Tebe přála…” co by do této věty doplnily ženy ve vašem okolí? Naše nápady vás možná nasměrují a inspirují. Pojďme na to.

Tipy pro přítelkyni

Pokud své přítelkyni pořídíte pěkný kousek na spaní, chybu určitě neuděláte. A když ten kousek bude navíc sexy a zároveň příjemný na těle, rázem se stáváte “nejlepším Ježíškem” letošního roku. U nočního prádla je výhoda, že nemusíte znát přesné míry, stačí běžná velikost. A tu vám odhalí cedulky na oblečení vaší přítelkyně. Zde přikládáme pár krásných a elegantních návrhů:

Tipy pro manželku

V tomto případě předpokládáme, že svou ženu už dobře znáte. Víte, jaký styl spodního prádla upřednostňuje a snadno dokážete vypátrat i přesnou velikost podprsenky. Zde můžete bez obav sáhnout po atraktivním kompletu spodního prádla. Například po takovém:

Tipy pro sestru

Jaká vaše sestra je? Co spolu rádi podnikáte? Odpovědi na tyto otázky vás dovedou k ideálnímu dárku. Pokud například milujete společné filmové večery, kdy si obléknete pohodlné pyžamo, nachystáte mísu popcornu a relaxujete, prohlédněte si tyto tipy:

Tipy pro maminku

Každá maminka potřebuje čas od času zvolnit. Odpočívat. A vůbec nezáleží na tom, zda jí bylo teprve nedávno 30 let nebo brzy oslaví 70 jubileum. Jestli mamince, darujete pohodlný župánek s poukazem do wellness, jistě to ocení. Tady je pár nápadů:

Tipy pro kamarádku

Domlouváte se s kamarádkou, že po novém roce se do toho už konečně opřete? Začnete běhat, zaregistrujete se na pilates, vyzkoušíte jógu. Super, podpořte toto odhodlání ideálním dárkem - kvalitní sportovní podprsenkou. Která z těchto by se vaší kamarádce nejvíce líbila?

Tipy pro kolegyni z práce

Jestli máte v práci super kolegyni, určitě se vždy těšíte na polední pauzu. Až si společně zajdete na oběd a v klidu si popovídáte. Proberete, co vás těší, co vás štve, co vás inspiruje. Možná během těchto hovorů zabrousíte i k intimnějším tématům, třeba k menstruaci. Nelákalo by náhodou vaši kolegyni vyzkoušet menstruační kalhotky? Několik jich v nabídce máme a vypadají fantasticky. Podívejte:

Tipy pro šéfovou

Dárky pro šéfovou bývají často největším oříškem. Ale i s tím si poradíme. Vaše šéfová možná často jedná s lidmi, chodí na schůzky a zařizuje spoustu věcí. Měla by dbát o svůj zevnějšek a společnost náležitě reprezentovat. Pěkná halenka by se jí určitě šikla. Které z těchto nejlépe vystihuje její styl?Žádný konkrétní dárek vám do oka nepadl? Nevadí. Pro takové případy pro vás máme nachystané dárkové poukázky. Elegantní papírovou poukázku vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout na kterékoliv naší firemní prodejně. V případě, že se rozhodnete pro poukázku elektronickou, pošleme vám ji během pár minut na e-mail. Dokonce i 24. prosince.Přejeme vám, ať vánoční nákupy probíhají bez stresu a doprovází je smích a dobrá nálada.

Vaše Triola