Nosíte na spaní podprsenku? Jaká je vhodná a co spánkem v podprsence získáte?

25.10.23 | Tipy a triky

V následujících řádcích si posvítíme na to, zda spánek v podprsence oddálí povislost prsou. Podíváme se na případy, kdy vám podprsenka na noc velmi prospěje a také vám doporučíme typy podprsenek, po kterých byste měla v noci sáhnout. Pojďme na to.

Nosíte na spaní podprsenku? Jaká je vhodná a co spánkem v podprsence získáte?
V následujících řádcích si posvítíme na to, zda spánek v podprsence oddálí povislost prsou. Podíváme se na případy, kdy vám podprsenka na noc velmi prospěje a také vám doporučíme typy podprsenek, po kterých byste měla v noci sáhnout. Pojďme na to.

Spánek v podprsence a gravitace

Z jakého důvodu vás spaní v podprsence zajímá? Odpověď může znít například takto: „Chci tím zabránit povislosti prsou.” Je to váš případ? Pokud ano, nemáme pro vás dobré zprávy. Aktuálně neexistují žádné vědecké studie, které by tento vliv potvrzovaly. Nebo naopak vyvracely. Z úst celebrit občas zaznívá: „Ale já mám vážně díky spánku v podprsence prsa plnější. Hezčí,” je to však pravda? A vážně za to dotyčná vděčí podprsence, a ne plastickému chirurgovi? Netušíme.

Jestli je vaším jediným hnacím motorem pro spánek v podprsence gravitace, jděte na to jinak. Podprsenku na noc bez výčitek odložte a raději si během dne najděte pár minut na cvičení. Stačí několik jednoduchých cviků a prsům v tomto směru pomůžete mnohem více. A jaké cviky by to například mohly být? To se dozvíte v našem článku 3 tipy, jak pozvednete svá prsa do nebeských výšin.

Kdy má spánek v podprsence smysl?

Spánek v podprsence má smysl pouze v jediném případě  když je vám to pohodlné. Když vám to přinese kvalitnější spánek. Důvodů, proč vám nošení podprsenky na noc může být příjemné, existuje celá řada:

●    Prsa máte hodně velká.
●    Prsa máte velmi citlivá.
●    Líbí se vám to z estetické hlediska.
●    Začínáte kojit a večer vám teče hodně mléka.
 
Nacházíte se v některém z těchto bodů? Pokud ano, podprsenku večer určitě noste.

Podle čeho si vybrat tu správnou podprsenku na noc?

Zásadní pravidlo pro výběr podprsenky na spaní zní: Musíte se v ní cítit dobře. Žádné zařezávaní, žádné tlačení. Při výběru je dobré zaměřit svou pozornost na podprsenky bez kostic. A nejlépe i bez výrazné výztuže. Ženy často vybírají z podprsenek s označením braletka, právě ty pro spánek představují ideální volbu.

Jaká podprsenka na spaní se hodí pro opravdu velká prsa?

Říkáte si, že pro braletky máte asi moc velká a těžká prsa? Pak si prohlédněte podprsenky bez kostic přímo z naší dílny. Téměř všechny mají široká ramínka, která pocit dokonalého pohodlí jen podtrhnou. Podprsenky navíc vypadají skvěle. Během noci se budete cítit úžasně, a navíc budete úžasně i vypadat.

Ideální podprsenka na spaní, když kojíte

Pokud kojíte, nikde není psáno, že musíte spát v podprsence. Třeba právě vám vyhovuje opak. Jde o to, že ze začátku kojení mléko některým ženám teče a teče. A pokud by večer neulehly v podprsence, ráno by na ně čekalo nemilé překvapení v podobě obrovského fleku na matraci. A po jaké podprsence na spaní v tomto případě sáhnout? Rozhodně po té kojicí. Díky ní se vám bude nejen dobře spát, ale také dobře kojit. Tady přikládáme pár tipů:

Pokud by vás kojící podprsenky zajímaly více, projděte si náš článek Je kojicí podprsenka zbytečnost, nebo nutnost? A jak vybrat tu správnou? Zde na vás čekají důležité informace.

Podprsenka na spaní po operaci prsou

Když se společně zabýváme podprsenkami na spaní, nesmíme zapomenout na jednu důležitou kategorii: Pooperační podprsenky. V tomto případě zřejmě dostanete doporučení přímo od lékaře v podprsence spát. Nejde tedy o pohodlí, jde o nutnost. Ale vždy záleží na typu zákroku a odborném doporučení pro rekonvalescenci. To určitě nepodceňujte. Ať jsou vaše prsa brzy zdravá a fit.

Noční košilky

Některým ženám na spaní vyhovuje noční košilka se zabudovanou podprsenkou. Řadíte se mezi ně také? Pokud ano, přinášíme vám tři tipy. První je novinka od značky Dorina. Na ni přesně sedí přísloví: „V jednoduchosti je krása.” Náším druhým tipem je sexy noční košilka od značky Eldar. Je skvělá nejen na spaní, ale také na domácí nošení. Třetím a zároveň posledním tipem je babydoll od značky Esotiq, který dokonale zvýrazní vaše přednosti. Budete působit maximálně svůdně. Co na něj říkate? 

Závěrem bychom vám chtěli popřát dobré noci plné pohodlí a krásných snů.
Vaše Triola