Triola Styling Day – jak by vypadala vaše návštěva?

31.10.23 | Nechte se inspirovat

Už jste někdy navštívila některý z našich Triola Styling Days? Pokud ne, nevadí. V dnešním článku na tuto akci zavítáte alespoň virtuálně. Jdeme na to!

Triola Styling Day – jak by vypadala vaše návštěva?
Už jste někdy navštívila některý z našich Triola Styling Days? Pokud ne, nevadí. V dnešním článku na tuto akci zavítáte alespoň virtuálně. Jdeme na to!

Štěstí přeje připraveným

Praha, Poděbrady, Hradec Králové. Míst, kde najdete naše prodejny, existuje mnoho. A další stále přibývají. Do které z nich chodíte nejraději? Až si na tuto otázku odpovíte, zapátrejte na našich stránkách. Právě tam objevíte nové termíny Triola Styling Day. Možná právě ve vaší oblíbené prodejně styling brzy proběhne. A vy budete u toho. Co vše vás tam čeká?

Když nadejde den D

Balónky, velký plakát, usměvavá hosteska. Prodejnu, kde Triola Styling Day probíhá, nepřehlédnete. Hned po příchodu vás hosteska přivítá slovy: „Mohu vám nabídnout sklenku prosecca?” Zatímco si budete vychutnávat svůj welcome drink, hosteska vám o akci povypráví: „Dnes tu máme profesionální stylistku, která vám pomůže s výběrem spodního prádla. A počítejte prosím s tím, že na vše máte slevu 15 %. Dokonce i na zlevněné zboží,” mrkne na vás.

Pátrání po vysněné podprsence

Po přivítání přichází na řadu ta největší zábava. Konkrétně tedy přichází Žaneta nebo Kamila – naše profesionální stylistky. Společně se seznámíte a odcházíte do kabinky, kde vás stylistka důkladně přeměří. Během chviličky tak zjistí, jaký máte obvod a jakou velikost košíčků potřebujete. Teď přesně ví, pro jakou podprsenku se má vydat.

„Zkuste tuto,” objeví se brzy s prvním návrhem. Sedí? Netlačí? Líbí? Vaše odpovědi stylistce pomohou s dalšími návrhy podprsenek. Vyzkoušíte různé střihy, různé barvy. Podprsenky střídáte do té doby, než se vám na tváři objeví výraz, který jasně říká: „Ano, tu jsem si přála. Tu jsem hledala!”

Je libo kalhotky do setu?

Výborně, svou vysněnou podprsenku jste objevila. A co si k ní pořídit kalhotky ve stejném stylu? Klasické, brazilky, vyšší. Stylistka vám s jejich výběrem ráda pomůže.

A tím ještě nekončíme. Na svou novou podprsenku si oblékněte některé z našich krásných triček. Hezky tak uvidíte, jak podprsenka vypadá pod oblečením. Líbí se vám dekolt, jaký dělá? Nerýsuje se pod oblečením krajka? A co tvar prsou, vyhovuje? Odpovědi na tyto otázky jsou důležitější než to, zda si tričko k nákupu nakonec přidáte.

Závěrečné pozornosti

Až se stylistkou vyberete poslední kousek do vašeho šatníku, přesunete se společně k pokladně. Zde se dozvíte, jak o novou podprsenku správně pečovat. Ať vám poslouží co nejdéle. Jak ji prát? Jak ji skladovat? A co naopak nedělat? Na vše dostanete odpověď. V této chvíli musí nevyhnutelně zaznít také zásadní otázka: „A máte prací pytlík?” Ten je potřeba.

Při samotném placení vás potěší hned dvě věci. Od celkové částky vám paní pokladní odečte slíbených 15 %. To je jeden z dárků, který jsme si pro vás v rámci Triola Styling Day připravili. A pokud váš nákup přesáhne částku 2 500 Kč, čeká vás další dárek: 10% sleva na váš příští nákup.

Naše milá hosteska se s vámi rozloučí další sklenkou prosecca. Oslavíte tak, že jste pořídila přesně to, co jste potřebovala. Po čem jste toužila.

Na zdraví! A těšíme se zase příště, tentokrát snad už naživo.

Vaše Triola