HP banner

Magazín Triola

3 tipy, jak pozvednete svá prsa do nebeských výšin

3 tipy, jak pozvednete svá prsa do nebeských výšin

Také hledáte způsoby, jak zatraktivnit dekolt? Vypsali jsme pro vás 3 tipy, jak svá prsa hezky pozvednete a budete sexy. Pojďte se inspirovat.


Cvičení

Cvičení je nejdelší a nejsložitější cesta. Ale úspěch vás nemine. Stačí, když si každý den najdete pár volných minut a provede ty správné cviky. Jde o pravidelnost. Ta je alfou a omegou všeho snažení. A jaké cviky jsou pro posílení prsních svalů nejlepší?

Kliky

Vyberte si, zda vám vyhovuje dámská nebo pánská varianta. Pokud se rozhodnete pro kliky dámské, nepřekřižujte nohy a nezvedejte je do vzduchu. Nechte je volně ležet na zemi. V obou případech si hlídejte, abyste se neprohýbaly v bederní páteři a ramena vám nevyjížděla směrem nahoru. Nezapomínejte na správné dýchání - s výdechem jděte dolů a při tom lehce zatlačte do dlaní. Cvik vám půjde lépe.

Rozpažování

Při rozpažování se vám budou hodit činky, ale pokud je doma nemáte, žádný strach. Zvládnete to i s lahvemi na vodu. Lehněte si na záda, kolena pokrčte a chodidla nechte na zemi. Vezměte si do rukou závaží, upažte a s výdechem zvedejte ruce před sebe. I v tomto případě dávejte pozor, aby se vám ramena nezvedala a vy jste nezapojovaly trapézový sval.

Aby bylo vaše cvičení skutečně efektivní, nezapomeňte se na začátku i na konci důkladně protáhnout.

Triola inspirace

Správná podprsenka

Pokud potřebujete pozvednout svůj dekolt během týdne, cvičení vás zřejmě nespasí. Tady si budete muset poradit jinak. Co s tím? Zaměřte se na správnou podprsenku. Krásná prsa vám vykouzlí například tato velmi oblíbená podprsenka, která je bezešvá a výborně se hodí pro běžné nošení. Naše klientky si také velmi chválí elegantní a pohodlnou podprsenku pro větší velikosti. Pro menší prsa se výborně hodí sexy krajková podprsenka s tence vyztuženými koši.

Fotky:


Triola 29746Triola 28746Triola 22731
Novinka pro hluboké dekolty! Hladká podprsenka TRIOLA s velmi nízkým středem má elegantní bezešvé košíčky s kosticemi.Hladká, tence vyztužená podprsenka je vybavena flexi kosticemi a pohodlnými rozšířenými ramínky.Hladká podprsenka z exkluzivního žakárového úpletu s vysokým leskem má tence vyztužené košíčky s T-švy, které zajistí přirozeně kulatý tvar prsou.

Držení těla

Aby byl váš dekolt skutečně dokonalý, je potřeba svá prsa hrdě nosit. Nezáleží na tom, zda se pyšníte plným dekoltem, nebo máte prsa malinká. Krásná jsou každá. Vzpomeňte si na soudružky z filmu Slunce, seno a pár facek a také si zkuste své držení těla natrénovat. Nemusíte na hlavě nosit knihy, ale zaměřte se na to, abyste se nehrbily a chodily pěkně zpříma. Rázem budete působit dokonale sebevědomě. A jaká žena je více sexy než právě ta sebevědomá?

A co nejvíce pomáhá na pozvednutí dekoltu vám? Podělte se s námi o dobré tipy.

Vaše Triola


Mohlo by Vás zajímat

26bře
Zářivé barvy a květinové vzory. Letní kolekce plavek 2019!

Zářivé barvy a květinové vzory. Letní kolekce plavek 2019!

Letní kolekce plavek pro rok 2019 je tady! Podívejte se, jaké vzory a střihy dominují roku 2019. Je z čeho vybírat.
11bře
„Zamilujte se do sebe!” hlásal tento rok veletrh spodního prádla v Paříži

„Zamilujte se do sebe!” hlásal tento rok veletrh spodního prádla v Paříži

Na začátku tohoto roku opět proběhl světoznámý veletrh spodního prádla v Paříži. A my byli u toho.
07bře
5 tipů, jak se tento rok připravit na Mezinárodní den žen

5 tipů, jak se tento rok připravit na Mezinárodní den žen

Mezinárodní den žen. Proč se tento den slaví a jak ho můžete pojmout trochu netradičně? Na to se teď společně podíváme.

Vložit komentář

* Jméno:
E-mail: (Nepublikováno)
* Komentář:

Nenechte si ujít novinky ze světa módy a slevové akce na kvalitní prádlo, které vám vždy sedí.