Magazín Triola

3 tipy, jak pozvednete svá prsa do nebeských výšin

3 tipy, jak pozvednete svá prsa do nebeských výšin

Také hledáte způsoby, jak zatraktivnit dekolt? Vypsali jsme pro vás 3 tipy, jak svá prsa hezky pozvednete a budete sexy. Pojďte se inspirovat.


Cvičení

Cvičení je nejdelší a nejsložitější cesta. Ale úspěch vás nemine. Stačí, když si každý den najdete pár volných minut a provede ty správné cviky. Jde o pravidelnost. Ta je alfou a omegou všeho snažení. A jaké cviky jsou pro posílení prsních svalů nejlepší?

Kliky

Vyberte si, zda vám vyhovuje dámská nebo pánská varianta. Pokud se rozhodnete pro kliky dámské, nepřekřižujte nohy a nezvedejte je do vzduchu. Nechte je volně ležet na zemi. V obou případech si hlídejte, abyste se neprohýbaly v bederní páteři a ramena vám nevyjížděla směrem nahoru. Nezapomínejte na správné dýchání - s výdechem jděte dolů a při tom lehce zatlačte do dlaní. Cvik vám půjde lépe.

Rozpažování

Při rozpažování se vám budou hodit činky, ale pokud je doma nemáte, žádný strach. Zvládnete to i s lahvemi na vodu. Lehněte si na záda, kolena pokrčte a chodidla nechte na zemi. Vezměte si do rukou závaží, upažte a s výdechem zvedejte ruce před sebe. I v tomto případě dávejte pozor, aby se vám ramena nezvedala a vy jste nezapojovaly trapézový sval.

Aby bylo vaše cvičení skutečně efektivní, nezapomeňte se na začátku i na konci důkladně protáhnout.

Triola inspirace

Správná podprsenka

Pokud potřebujete pozvednout svůj dekolt během týdne, cvičení vás zřejmě nespasí. Tady si budete muset poradit jinak. Co s tím? Zaměřte se na správnou podprsenku. Krásná prsa vám vykouzlí například tato velmi oblíbená podprsenka, která je bezešvá a výborně se hodí pro běžné nošení. Naše klientky si také velmi chválí elegantní a pohodlnou podprsenku pro větší velikosti. Pro menší prsa se výborně hodí sexy krajková podprsenka s tence vyztuženými koši.

TriolaTriolaTriola
Bezešvá tence vyztužená podprsenka TRIOLA má nízký střed a hodí se pro velmi hluboké výstřihy. Koše jsou hladké, jejich boky zdobí luxusní krajka s lesklými efekty.Pro velké velikosti! Bezešvá tence vyztužená podprsenka TRIOLA vyniká hladkými koši v kontrastu s krajkovým obvodem a zády. Krajka s lesklými efekty zdobí i boky košů.Sexy krajková podprsenka TRIOLA má tence vyztužené koše, sešité do T-švu, který vytvoří svůdný dekolt a zajistí žádaný kulatý tvar prsou.Triola 29746Triola 28746Triola 22731
Novinka pro hluboké dekolty! Hladká podprsenka TRIOLA s velmi nízkým středem má elegantní bezešvé košíčky s kosticemi.Hladká, tence vyztužená podprsenka je vybavena flexi kosticemi a pohodlnými rozšířenými ramínky.Hladká podprsenka z exkluzivního žakárového úpletu s vysokým leskem má tence vyztužené košíčky s T-švy, které zajistí přirozeně kulatý tvar prsou.

Držení těla

Aby byl váš dekolt skutečně dokonalý, je potřeba svá prsa hrdě nosit. Nezáleží na tom, zda se pyšníte plným dekoltem, nebo máte prsa malinká. Krásná jsou každá. Vzpomeňte si na soudružky z filmu Slunce, seno a pár facek a také si zkuste své držení těla natrénovat. Nemusíte na hlavě nosit knihy, ale zaměřte se na to, abyste se nehrbily a chodily pěkně zpříma. Rázem budete působit dokonale sebevědomě. A jaká žena je více sexy než právě ta sebevědomá?

Vaše Triola


Mohlo by Vás zajímat

16kvě
Penn Textil Solutions - ekologický designér roku 2019

Penn Textil Solutions - ekologický designér roku 2019

Víte, že již 19 let spolupracujeme s Penn Textil Solutions - ekologickým designérem roku 2019?
10kvě
Prohlédněte si backstage z originálního focení kolekce spodního prádla pro rok 2019

Prohlédněte si backstage z originálního focení kolekce spodního prádla pro rok 2019

Zajímá vás, jak probíhá focení spodního prádla? Nahlédněte do zákulisí focení stálé kolekce pro rok 2019.
06kvě
Nahlédněte do zákulisí: Jak probíhalo focení letošní kolekce plavek na Maltě?

Nahlédněte do zákulisí: Jak probíhalo focení letošní kolekce plavek na Maltě?

Začátkem května minulého roku jsme si zbalili kufry a vyrazili směr ostrov Comino. Pojďte se podívat, co jsme tam dělali.

Nenechte si ujít novinky ze světa módy a slevové akce na kvalitní prádlo, které vám vždy sedí.