5 tipů, které ocení každá budoucí nevěsta

07.08.23 | Nechte se inspirovat

Chystáte se brzy říci: „Ano!” svému vyvolenému? Pak právě pro vás jsme nachystali pořádnou dávku inspirace. Budoucí nevěsty, jdeme na to.

5 tipů, které ocení každá budoucí nevěsta
Chystáte se brzy říci: „Ano!” svému vyvolenému? Pak právě pro vás jsme nachystali pořádnou dávku inspirace. Budoucí nevěsty, jdeme na to.

1. Spodnička

Najít vhodnou spodničku pod svatební šaty se může zdát jako oříšek, ale vy máte štěstí. My jsme ji našli za vás. Je od značky Julimex a má tělovou barvu. Můžete si ji obléknout přímo pod svatební šaty nebo pod šaty, do kterých se následně převléknete. Spodnička je díky metodě laser cut a lepeným švům téměř neviditelná. A to pohodlí, které vám zajistí. Prostě paráda.

Šatová spodnička Julimex

 

2. Formující kalhotky

Nestihla jste své křivky vyladit do dokonalosti? Nevadí. Povíme vám jedno tajemství – dokonalost stejně neexistuje. I velmi štíhlé ženy často sahají po formujících kalhotkách. Některé partie v nich vypadají zkrátka lépe. A žádný strach, u nás najdete i sexy formující kalhotky, scéna s Bridget Jonesovou vás ve snech strašit nemusí. Podívejte.

Formující kalhotky Triola

 

Stahovací kalhotky Dorina

 

3. Podprsenka, která podrží každou nevěstu

Balkonová podprsenka s odjímatelnými ramínky je ideální volbou pro váš velký den. A co je na takové podprsence nejlepší? Když si odepnete ramínka, stále vám bude držet tam, kde má. O to se postarají silikonové pásky, které obvykle vedou po celém obvodu. Na samodržící podprsenku se jednoduše můžete spolehnout, a to i během divokého prvního tance.

Balkónová podprsenka Panache

 

Samodržící push-up podprsenka Esotiq

 

4. Luxusní saténová košilka

Jak se chcete o svatební noci cítit? Atraktivně, luxusně a výjimečně? Pokud právě souhlasně přikyvujete, zaměřte svou pozornost na saténovou košilku od Esotiqu, která se chlubí tenkými překříženými ramínky, ozdobnou krajkou a rozparkem, který působí obzvlášť sexy. Je něžná a zároveň smyslná. Nebezpečná kombinace. Co na ni říkáte?

Noční saténová košilka Esotiq

 

Tip: V nabídce máme i podvazkový pás Julimex. Ideální pro odvážné nevěsty, které si potrpí na luxus.

5. Jde se balit na svatební cestu

Naše tipy pro budoucí nevěsty jsme vám uvedli výše, na závěr pro vás máme ještě jeden tip. Ten oceníte hned po svatbě. Na svatební cestě. Překvapte svého milého sexy spodním prádlem, které na vás ještě neviděl. A které mu vezme dech. Zde je malá inspirace.

Krajková bardotka Triola s kalhotkami

 

Podprsenka Triola ve střihu Sexy-Fit s brazilkami

 

Svatební den je jen váš, nedělejte kompromisy. Vyberte si to nejlepší. Přejeme, ať vás na tento den provází hezké vzpomínky celý život.

Vaše Triola