Proměna v Pardubicích: Výherkyně Martina a Renata

31.07.23 | Ženy Trioly

„Tady to známe. Tady už nám v minulosti perfektně poradili!" Těmito slovy nás přivítaly Martina s Renatou – dvě výherkyně soutěže o proměnu. A kde jsme se sešli tentokrát? Na prodejně v Pardubicích.

Proměna v Pardubicích: Výherkyně Martina a Renata
„Tady to známe. Tady už nám v minulosti perfektně poradili!" Těmito slovy nás přivítaly Martina s Renatou – dvě výherkyně soutěže o proměnu. A kde jsme se sešli tentokrát? Na prodejně v Pardubicích.

Proměna paní Martiny

Martina nám udělala radost, dorazila v triolácké podprsence. Z velikosti této podprsenky jsme už takovou radost neměli. V čem se skrýval problém? Martina z dřívějška věděla, že jí vyhovuje podprsenka ve velikosti 85F. A tak si ji objednávala přes e-shop. Vše bylo v pořádku, a to přesně do okamžiku, než Martině padl do oka jiný střih podprsenky. Ten jí bohužel neseděl přes obvod, a to ani nemluvíme o košíčcích. Podprsenka Martině půlila prsa, a to zkrátka hezké není.


 
Ke slovu se přihlásila Žaneta – naše stylistka. Ta ví, po jaké podprsence sáhnout. I u Martiny to věděla. Vybrala jí střih podprsenky Perfect-Fit a velikost? 85I. Jedná se o naši novinku v měděné barvě. Je nádherná, co říkáte? K tomu Martině samozřejmě nesměly chybět brazilky ve stejné barvě. Pěkně do setu.

Ale naše měděná novinka nebyla jediná podprsenka, která Martině slušela. Perfektně jí padla i tato kráska ve střihu Comfy-Fit. Podívejte.

Proměna paní Renaty

Renata, sestra paní Martiny, k nám přišla s jednou velkou obavou: „Bojím se, aby mi prsa z podprsenky nevypadla.” A právě to byl důvod, proč dávala přednost velmi uzavřeným podprsenkám. Nevěděla jednu důležitou věc – pokud máte správný střih, prsa vám z podprsenky nevypadnou. Renata potřebovala pevný obvod.

Víte, po čem toužila Renata nejvíce? Přála si podprsenku, která bude mít ten správný šmrnc a bude sexy. Tuto výzvu Žaneta ráda přijala a pustila se do pátrání. Dlouho přemýšlet nemusela, Renatě vybrala podprsenku ve střihu Sexy-Fit. Byla to trefa do černého. Tato podprsenka Renatu rázem proměnila v sexy bohyni, která se ani ve velikosti 70H nemusí bát, že jí prsa vypadnou.

A která další podprsenka Renču okouzlila? Bezkosticová braletka od Panache. Výborná volba, souhlasíte?

Co Martinu i Renatu překvapilo?

Obě sestry si na závěr ještě vyzkoušely sportovní podprsenky Panache Sport. Ty jsou ideální na sport, ale oceníte je i ve volném čase. A co na Panache Sport říkaly naše výherkyně? Byly nadšené. Díky silikonu, kterým jsou kostice obalené, je nikde nic netlačilo. A také je překvapilo, jak dokonale Panache drží.

Kvalitní sportovní podprsenku poznáte na první pohled. Jak? Prsa vám nezmáčkne, naopak. Krásně je vytvaruje. Panache navíc díky vysokému středu zafixuje každé prso zvlášť. Tím dodá vašemu pohybu úplně jiný rozměr.

Dvě důležité lekce, které nám proměna přinesla

Měníme se. My i naše těla. Existuje tedy velká pravděpodobnost, že i velikost spodního prádla se nám časem změní. A druhá lekce? Pokud nám sedí určitá velikost podprsenky v jednom střihu, v jiném nám sedět nemusí. Pozor na to.

Po celé České republice máme řadu prodejen, kde na vás čekají vyškolené asistentky. Ty přesně vědí, po jaké podprsence ve vašem případě sáhnout. Využijte toho.


Vaše Triola