Letní novinky pro rok 2023, které vám nesmí uniknout

09.08.23 | Nechte se inspirovat

Jedna je hezčí než druhá, všechny vás podrží a navíc jsou dost sexy. Naše letní novinky. Pojďme si je prohlédnout.

Letní novinky pro rok 2023, které vám nesmí uniknout
Jedna je hezčí než druhá, všechny vás podrží a navíc jsou dost sexy. Naše letní novinky. Pojďme si je prohlédnout.

Kolekce Medea

Měděná barva, lesklá krajka, oblíbené střihy – to jsou důvody, proč si vás podprsenky Medea okamžitě získají. A o jaké střihy konkrétně jde? T-Fit a Perfect-Fit. Druhý střih skrývá dokonce jednu zajímavost – košíčky, které se vlivem tepla přizpůsobí konkrétně vašim křivkám. Jak to? Díky technologii Ultrafine. A co víc? Krajka se pod oblečením nerýsuje, košíčky se nekrabatí. Ideál.

Kolekce Rosalie

Svěží, svůdná a atraktivní – přesně tak se budete cítit v podprsenkách Rosalie. Máme je ve třech střizích – T-FitFixed-Fit a nesmí chybět ani Perfect-Fit. Při výrobě materiálu byla využita technologie NanoStich. Co to znamená? Podprsenky jsou vzdušné, jemné a rychle schnou. Originální potisk růží, který se mění s úhlem pohledu, je jen třešničkou na dortu.

Podprsenka Vega

Žádná výztuž, jen kostice. Dokáže tato kombinace udržet i velká a těžká prsa? Dokáže. Podprsenka Vega ve střihu Contour-Fit je toho důkazem. Navíc ji zdobí luxusní krajka. Taková, která vám zajistí ten správný šmrnc.

Podprsenka Lisette

Hlavní výhoda podprsenky Lisette? Oblíbený střih Top-Fit. A další výhody? Košíčky odolné proti krabatění, nádherná lesklá krajka, dokonalé přizpůsobení konkrétně vašim křivkám. Máme pokračovat?

Kolekce Aubri

Přijde vám, že podprsenky Aubri mají takový italský šarm? Aby ne. Všechny zdobí luxusní italská krajka. Ale v případě Aubri to není jen o kráse, jde i o pohodlí. To zajistí bavlněné vnitřky košů. A jaké střihy na vás čekají? Sexy-Fit a Perfect-Fit.

Podprsenka Dela

Že se krajkové podprsenky rýsují pod oblečením? Některé možná, podprsenka Dela ne. Její moderní vzor spatří jen ten, komu to dovolíte. Košíčky této podprsenky ve střihu Perfect-Fit jsou vyrobené z materiálu Ultrafine. Co to pro vás znamená? Koše se nekrabatí a jsou krásně vzdušné.

Kolekce Sylvana

Co říkáte na design podprsenek Sylvana? Líbí? Úplet, ze kterého jsou komplet celé podprsenky ušité, vznikl v samotném centru módy - v Miláně. Využita při tom byla speciální technika lacquer print. Styl těmto podprsenkám rozhodně nechybí. A oblíbené střihy také ne. Máme Top-Fit i T-Fit.

Kolekce Pannai

Proč jsou tyto smetanové podprsenky tak zajímavé? Možná díky geometrickému vzoru, možná za to může embosovaný úplet. Nevíme. V každém případě jim originalita nechybí. Teď už zbývá odpovědět na zásadní otázku: Jaké dáte přednost? Té ve střihu Casual-Fit, nebo u vás zvítězí střih Comfy-Fit?

Podprsenka Celestia

Hledáte spolehlivou oporu pro opravdu velká prsa? Právě jste ji našla. Na podprsenku Celestia ve střihu Support-Fit se můžete spolehnout. Její zadní díl tvoří pevný, ale elastický úplet. Ten vaše prsa ve štychu nenechá. Vzor na podprsence vznikl za pomoci plastického tisku, žádné barevení. Je nádherný, souhlasíte?
Padla vám některá z našich novinek do oka? Výborně. Pořiďte si k ní ještě kalhotky ve stejném provedení. Hezky do setu. Najdete je v sekci novinky.

Vaše Triola