Triola Roadshow: Zuzka má opravdu velká prsa. Jaká podprsenka ji podrží?

24.06.22 | Triola Roadshow

Finalistka Zuzka má opravdu velká prsa. Jakou podprsenku ji vybrala naše profesionální stylistka Žaneta?

Triola Roadshow: Zuzka má opravdu velká prsa. Jaká podprsenka ji podrží?
Finalistka Zuzka má opravdu velká prsa. Jakou podprsenku ji vybrala naše profesionální stylistka Žaneta?

Co Zuzku přivedlo do Triola Roadshow?

Finalistka Zuzka se do Triola Roadshow přihlásila, protože má opravdu velká prsa. Jejím požadavkem bylo vybrat barevné spodní prádlo s krajkou. Pro její velikost dekoltu bohužel v obchodech nemůže sehnat jinou podprsenku než černou nebo béžovou. S naší profesionální stylistkou Žanetou se setkala v Pardubicích.

Co Žaneta odhalila?

Než se dámy pustily do výběru vhodné podprsenky, chtěla Žaneta vidět, v jakém spodním prádle Zuzka přijela.

Jakou podprsenku si Zuzka odnesla?

Zuzka v obchodech nikdy nesehnala větší velikost podprsenky než 80 G. Žaneta jí doporučila podprsenku značky Gaia velikost 80 K, navíc v krajce a modré barvě. Přesně tak, jak si Zuzka přála. Padla jí skvěle. Zuzka se v podprsence cítila výborně hlavně proto, že měla konečně dostatečně hluboký koš, pevný obvod a širší ramínka.

Podprsenka polovyztužená Gaia Lily Maxi

Zuzka si také přála pohodlnou podprsenku na doma. Bez kostic a pro opravdu velká prsa. To pro Žanetu nebyl žádný problém a hned sáhla po podprsence z řady Panache. Ta je vyrobená z materiálu, který drží prsa pohromadě a na středu. Ramínka si může Zuzka zapnout do kříže a tím pádem odlehčí ramenům.

Podprsenka braletka Panache Cleo Freedom

Z čeho měla Zuzka největší radost?

Zuzka byla nadšená z nových podprsenek, které ji podrží. Navíc jsou zdobené krajkou a v krásných barvách, přesně jak si přála. Zuzka si v nové podprsence Gaia užila finální focení a wellness.

Nyní už Zuzka ví, jak na opravdu velká prsa. Důležité je vybrat vhodnou velikost. Nebojte, velikostí 80 G to nekončí. Alespoň v Triole ne. Důraz musí Zuzka klást také na kvalitní materiál a široká ramínka, která se nezařezávají do kůže.

Děkujeme všem našim finalistkám. Moc jsme si s nimi Triola Roadshow užili. Každá žena si odnesla plavky a krásné podprsenky, které ji podrží. A co vy? Také hledáte dokonale padnoucí prádlo? Navštivte nás na některé z našich firemních prodejen, kde vám rádi s výběrem té správné podprsenky pomůžeme. Poradíme vám také online, neváhejte se na nás obrátit na našem chatu.

Vaše Triola

Comments

Log in or register to post comments