Triola Roadshow: Verča má povislá prsa po dětech. Jaká podprsenka ji podrží?

23.06.22 | Triola Roadshow

Finalistka Verča má povislá prsa po dětech. Pomůže jí s touto drobnou nedokonalostí naše profesionální stylistka Žaneta?

Triola Roadshow: Verča má povislá prsa po dětech. Jaká podprsenka ji podrží?
Finalistka Verča má povislá prsa po dětech. Pomůže jí s touto drobnou nedokonalostí naše profesionální stylistka Žaneta?

Co Verču přivedlo do Triola Roadshow?

Finalistka Veronika se do Triola Roadshow přihlásila, protože ji trápí povislá prsa po dvou dětech. S tím má problém mnoho žen, patříte mezi ně? S naší profesionální stylistkou Žanetou se setkala v Poděbradech.

Co Žaneta odhalila?

Žaneta nejdříve Verče ukázala, jaké podprsenky se hodí na povislá prsa. Poté se přesunuly do kabinky a Verča naopak předvedla Žanetě, jaké spodní prádlo ukrývá pod šaty.

Jakou podprsenku si Verča odnesla?

Žaneta vybrala střih podprsenky podobný tomu, ve kterém Veronika přišla. Tato vyztužená podprsenka Veroniku opravdu podrží, i když je bezkosticová.

Podprsenka vyztužená bez kostic Dorina D17196A

Druhá podprsenka byla sexy, vhodná na běžné nošení i na romantický večer s partnerem. Tence vyztužená podprsenka s krajkou a kosticemi Veronice perfektně sedla. Obě vybrané podprsenky jsou od značky Dorina, která se zaměřuje na menší prsa.

Vyztužená podprsenka s kosticí Dorina

Žaneta vybrala Veronice také plavky, plavky značky Deidad s tence vyztuženým košem jsou ideální pro povislá prsa. V zadní části mají zapínání, které prsa ještě více zpevní.

Jednodílné plavky 41.122 Deidad

https://www.triola.cz/jednodilne-plavky/3557-36675-Jednodilne-plavky-41122-Deidad.html#/250-velikost-75/1240-barva-deip112_mexicky_potisk

Z čeho měla Verča největší radost?

Verče udělaly radost nové podprsenky. Ty mohla hned vyzkoušet na wellness, kam se s ostatními finalistkami Roadshow vydala.

Nyní už Verča ví, jak na povislá prsa. Při výběru podprsenky si bude dávat pozor na zvolený obvod, dostatečně hluboký koš a kvalitní materiál.

A s kým vás seznámíme příště? Poslední finalistkou Roadshow je Zuzka, která potřebuje podprsenku pro opravdu velká prsa. Pomůže jí Žaneta vybrat ten pravý střih? Sledujte nás.

Vaše Triola