Jak vybírat plavky podle velikosti poprsí

07.07.21 | Tipy a triky

Sluneční paprsky nabírají na síle, a to znamená jediné – nastal nejvyšší čas pro výběr krásných plavek. Pojďme na to.

Jak vybírat plavky podle velikosti poprsí
Sluneční paprsky nabírají na síle, a to znamená jediné – nastal nejvyšší čas pro výběr krásných plavek. Pojďme na to.

Plavky na menší a střední prsa

Nová kolekce plavek vám pozvedne nejen dekolt, ale i náladu. Zkrátka máte z čeho vybírat. A na co byste se měla zaměřit konkrétně? Zde je pár jednoduchých rad:

  • Dejte šanci vyztuženým plavkám. Vaše prsa tím získají pár centimetrů k dobru. Pokud toužíte po větším poprsí, sáhněte po plavkové podprsence s push-up efektem. Ta nezklame.
  • Vyzkoušejte střih zvaný bandeau. Ten váš dekolt pěkně pozvedne. A navíc si můžete zvolit zapínání třeba do kříže. Nebo noste podprsenku úplně bez ramínek. Díky tomu se krásně a rovnoměrně opálíte.
  • Výrazné plavky vám hrají do karet, využijte toho. Dovolit si můžete výrazné barvy, vzory i volánky.

Plavková podprsenka Triola 85228 Plavková podprsenka Triola 89229

Tip od naší profesionální stylistky Žanety: 

„U plavkových podprsenek pro střední a menší prsa záleží především na střihu. I tence vyztužené plavky vám pěkně opticky zvětší poprsí. Osobně bych doporučila také řasené koše a střih T-fit. Hezky na těle vypadají také plavky od značky Dorina.

Plavková podprsenka Dorina D000693MI010 Plavková podprsenka Dorina D000682PK004

Plavky pro větší prsa

Příroda vám nadělila bujný dekolt? Pokud právě souhlasně přikyvujete, máme pro vás dobrou zprávu – v naší nové kolekci pro rok 2021 si přijdete na své. Než se ale pustíte do samotného výběru:

  • Důkladně a správně se změřte. S určením té správné velikosti vám pomohou naše vyškolené prodavačky nebo se podívejte do online poradny na našem webu. Pro výběr padnoucí plavkové podprsenky je perfektně zvolená velikost naprostým základem. 

Plavková podprsenka Triola 88224 Plavková podprsenka Triola 88230

Tip od naší profesionální stylistky Žanety: 

„Ženy s větším poprsím, nebojte se také vyztužených košů. Například střih Perfect-Fit vám prsa pozvedne, opticky zmenší a perfektně zafixuje. Volte plavky jednobarevné se vzorovaným lemem. Ten opticky odpoutá pozornost. Pokud se rády opalujete, vyberte střih Top-Fit se sníženým středem. Ten vám zaručí krásné opálení a prsa podrží. Doporučuji se také zaměřit na plavky od značky Panache, jsou velmi oblíbené.”

Plavková podprsenka Triola 88228 Plavková podprsenka Triola 89228

Jak je to s plavkovými kalhotkami?

Plavkové kalhotky si můžete k podprsenkám nakombinovat dle svého gusta. V naší nové kolekci pro rok 2021 najdete kalhotky:

  • se zvýšeným pasem,

Plavkové kalhotky Triola 92228

  • klasického střihu,

Plavkové kalhotky Triola 91228

  • bokové se šňůrkami.

Plavkové kalhotky Triola 96228

Záleží pouze na vás, jaký typ vám nejvíce vyhovuje.

Až si vyberete pěkné plavky, můžete si k nim přidat také letní plážové šaty od Lady Belty. V těch zazáříte u vody i ve městě.

Vaše Triola 

Comments

Log in or register to post comments