Buďte s námi online!
Buďte s námi online!
Vyzkoušení na prodejně zdarma
Nesedí? Nevadí! Poradíme, změříme a vyměníme.

Slow fashion: Vytvořte si elegantní a kvalitní šatník, který nevyjde z módy

27.01.21 | Nechte se inspirovat

Kvalita je důležitější než kvantita, souhlasíte? My rozhodně ano. Podívejme se společně na to, jak poznáte kvalitní a nadčasový módní kousek, který vám bude v šatníku dělat radost ještě za deset let.

Slow fashion: Vytvořte si elegantní a kvalitní šatník, který nevyjde z módy
Kvalita je důležitější než kvantita, souhlasíte? My rozhodně ano. Podívejme se společně na to, jak poznáte kvalitní a nadčasový módní kousek, který vám bude v šatníku dělat radost ještě za deset let.

Co znamená slow fashion 

O trendu slow fashion jste už určitě slyšela. O co jde? Jedná se o způsob výroby a nakupování oblečení s ohledem na přírodu i zaměstnance. Není tajemstvím, že nadměrná výroba oblečení znečišťuje životní prostředí a nešetrně využívá přírodní zdroje. Slow fashion si dává za cíl vyrábět a nakupovat kvalitní a eticky ušité oblečení, které vydrží více než jednu sezónu.

Cena slow fashion výrobků

Značka, která dbá na kvalitu svých výrobků si nemůže dovolit pracovat s nekvalitními materiály či platit svým zaměstnancům neadekvátní mzdu. Nebo zaměstnávat amatéry. Za oblečení vyrobené eticky z kvalitních materiálů tedy zaplatíte více než za módní kousky z velkých oděvních řetězců. Oblečení vám ale vydrží dlouhá léta. Místo deseti nepadnoucích podprsenek budete mít v šatníku jednu, na kterou nedáte dopustit. Slow fashion klade důraz na:

- lokální výrobu,

- kvalitní materiály,

- odborníky v oboru.

Věděli jste, že Triola zaměstnává přes 120 zaměstnanců a výrobky přichází na svět pod rukama šikovných švadlen z Horního Jiřetína? Spolupracujeme s tradičními dodavateli s dlouholetou historií, materiály jsou původem ze západní a jižní Evropy nebo z Čech. Naše podprsenky vydrží řadu let, a tím pádem nevytváříme zbytečný odpad.

   

                                             

7 tipů, jak poznáte kvalitní oblečení

Jak poznáte kvalitní výrobek? To nejjednodušší, co můžete udělat, je obléknout si ho. Zaměřte svou pozornost především na:

1. Materiál: Hned při prvním dotyku poznáte, jestli je vám látka příjemná nebo vás škrábe a působí umělým dojmem. 

2. Střih: Kvalitní střih vám sedne jako šitý na míru.

3. Švy: Prohlédněte si pečlivě švy. Drží pevně? Nekroutí se nebo netrhají? 

4. Čouhající nitky: Špatně zapošité nitě jsou známkou nekvalitní a amatérské práce. 

5. Žmolky: Nekvalitní materiály jsou po pár nošeních plné žmolků a oblečení vypadá unaveně. 

6. Nadčasovost: Dokážete si představit, že vám vybraný kousek vydrží v šatníku i několik let a pořád bude trendy? 

7. Univerzálnost: Využijete módní doplněk vícekrát, nebo vám bude po jednom nošení smutně viset ve skříní?

Veškeré prádlo i plavky vyrábíme s největší péčí. Přesvědčte se o tom na našem e-shopu nebo navštivte některou z Triola prodejen.  

Péče o oblečení

O kvalitní oblečení je potřeba se starat

Správná péče mu prodlouží život a vy se z nadčasového kousku budete radovat dlouhá léta. Například kašmírové svetry by neměly viset na ramínku, džínovina nemá ráda aviváž a saténovým košilím pořiďte hedvábná ramínka. Nezapomeňte, že i spodní prádlo si zaslouží vaši pozornost. Více informací, jak se starat o podprsenky, najdete v tomto článku

Přejeme vám, ať vám oblečení dělá radost a stále vypadá jako nové. Jste hrdou majitelkou některého z našich nadčasových kousků spodního prádla?

Naše bestsellery: Perfect Fit, Top FitT-fit

Podprsenka TRIOLA 28795 Podprsenka TRIOLA 29795 Podprsenka TRIOLA 22795

Podělte se s námi o vaše fotky a zkušenosti na Facebooku nebo Instagramu.

Comments

Log in or register to post comments