Vyzkoušení na prodejně zdarma
Nesedí? Nevadí! Poradíme, změříme a vyměníme.

Magazín Trioly je zpět! S novým názvem i designem

17.09.20 | Nechte se inspirovat

Jsme zpět! A v novém kabátě, máme nový název i design. Pojďme se s těmito novinkami společně seznámit.

Magazín Trioly je zpět! S novým názvem i designem
Jsme zpět! A v novém kabátě, máme nový název i design. Pojďme se s těmito novinkami společně seznámit.

Jsme “Holky s velkejma”

Od teď nás najdete pod označením “Holky s velkejma”. Ale nebojte, na své si přijdete i v případě, že velká prsa nemáte. V rámci našeho magazínu vám budeme i nadále servírovat kvalitní články na téma:

tipy a triky, 
inspirace, 
zpovědi, 
- ženy Trioly,
módní historie.

Proč jsme se pro tento název rozhodli? Jde o to, že Triola se už od nepaměti specializuje na kypré ženské tvary. Prostě “na velké”. Když potkáte ženu s bujným dekoltem, s největší pravděpodobností nás bude znát. Řekli jsme si tedy, že v tom je naše největší síla. A že se pod to podepíšeme. 

Vzhled magazínu

Pokud jste na náš magazín už v minulosti zabrousila, jistě jste si všimla, že prošel změnou i po grafické stránce. Velkou změnou. Než jsme se pustili do práce na novém vzhledu, předsevzali jsme si několik hlavních cílů: 

přehlednost,
moderní vzhled, 
příjemný pocit ze čtení.

A tady je výsledek. Co na něj říkáte?

Jak jsme magazín rozdělili 

V úvodu našeho magazínu vždy najdete nejnovější články. Nic vám neuteče. Dále jsme pro vás vybrali několik článků, které by vás mohly zajímat, a v poslední sekci magazínu na vás čekají nejčtenější články: 

 

Věříme, že se vám náš nový magazín “Holky s velkejma” bude líbit. Napište nám svůj názor do chatu, budeme rádi. Potěší nás i negativní zpětná vazba, ať víme, co ještě můžeme zlepšit.