Sexy Silvestr: Spodní prádlo, ve kterém se budete cítit jako hvězda.

21.12.18 | Nechte se inspirovat

Krásné šaty a perfektní líčení jsou pro tento den nutností. Nezapomeňte ale i na skvěle padnoucí spodní prádlo.

Sexy Silvestr: Spodní prádlo, ve kterém se budete cítit jako hvězda.
Krásné šaty a perfektní líčení jsou pro tento den nutností. Nezapomeňte ale i na skvěle padnoucí spodní prádlo.

Krásné šaty a perfektní líčení jsou pro tento den nutností. Nezapomeňte ale i na skvěle padnoucí spodní prádlo. S našimi módními tipy zazáříte a budete hvězdou večera.

Poslední den roku se nese ve znamení oslav a veselí. Nebojte se odvázat a na párty okouzlete hosty svou krásou. Nemusíte se bát třpytivých doplňků, lesklých materiálů a metalických odlesků.
Silvestr si žádá sytě černou i odvážně rudou.

Body jako vrchní díl

Sukni nebo kalhoty se nebojte osvěžit odvážným svrškem. Vašim ideálním společníkem bude krajkované body s dlouhým rukávem a romantickou krajkou nebo body s dlouhými tylovými rukávy a vsazeným tylovým výstřihem.

Body Rebecca Gatta  Body Enrica Gatta

Body pod šaty

Pod úzké šaty s výstřihem naopak oceníte sexy body z jemné krajky. Tento luxusní kousek ocení každá královna večírku. A pokud víte, že se na večírku odvážete v jídle i pití, sáhněte po formujícím a stahujícím body, které je navrženo především na podporu a stáhnutí v oblasti břicha.

Body Dorina D17482B https://www.triola.cz/damske-pradlo/1863-19253-Body-Dorina-D01306N.html#/38-velikost-l/673-barva-doron41_tmave_modra

Punčochy a podvazky

Šaty doplňte zajímavými punčochami. Dopřejte si luxus a něco navíc, co vám zvedne sebevědomí a budete se cítit sexy. Sáhněte po podvazkovém pásu a doplňte ho sexy krajkovou podprsenkou a brazilkami.

Podvazkový pás Julimex

Červená přináší štěstí

Chcete mít v příštím roce štěstí a úspěch? Pak si na silvestrovskou oslavu oblékněte červené spodní prádlo. Italové věří, že jim tato barva do nového roku přinese jen to dobré. A národu, který je považován za světovou ikonu módy a vášně, musíme důvěřovat. Vyzkoušejte tyto tanga od Doriny.

Tanga Dorina D01405L Tanga Dorina D01405L

Přejeme vám úspěšný a sexy vstup do nového roku.

Vaše Triola

Comments

Log in or register to post comments