HP banner

Magazín Triola

Vánoce v červené.

Vánoce v červené.

Miluji Vánoce. Svíčky, světýlka, jídlo, pití, dárky, setkávání s přáteli a rodinou, vánoční koledy i vánoční ucajdaný popík, bláznivé svetry, vůni jehličí, purpury, cukroví a všudy přítomný shon i naději, že alespoň o Vánocích se budeme chovat jako lidé a jeden na druhého budeme opravdu hodní.

Můj byt o Vánocích vypadá jako prodejna světel a dekorací a to, že takzvaně „držím Vánoce“, je vidět i na mých outfitech – svetrech, ponožkách, šatech a vánočních špercích. A to samozřejmě není všechno! Já i celý advent nosím červené kalhotky (tedy ne ty samé, samozřejmě). Pokud si to spočítáte, tak abych měla vždy čisté vánoční svršky (i spodky), tak potřebuji minimálně deset svetrů a vánočních kalhotek, což představuje společně s ostatní výbavou a dekoracemi tři velké krabice, které na svou slávu čekají v šatně. Pravda je, že takové ty univerzální červené kalhotky s krajkou do krabic nezaklízím, ale vtipné záležitosti s obrázky sobů či Santa Clause spatřují světlo světa jen párkrát do roka.

Má babička mi kladla na srdce, že musím mít vždy čisté spodní prádlo, kdyby mě náhodou srazila tramvaj. A tak si během adventu každé ráno říkám, že kdyby mě náhodou srazila tramvaj, tak řidič podle svetru a šperků hned pozná, kolik uhodilo, stejně jako personál v nemocnici. Setkali se s duchem Vánoc! A stejně jako to světlo na stromečku i má zadnice bude mezi tou nemocniční bílou zářit jako pochodeň naděje v dobách temna. To totiž nejvíc potřebujeme. Tu naději, a pokud se k ní můžeme dostat přes červené kalhotky, proč ne. Babi totiž taky říkala, že kdo je připraven není ohrožen. A nikdy nevíte, na koho narazíte. Třeba bude některý ošetřující lékař svobodný.


Červené Vánoce všem!
Bohyne

Blogerka, právnička a markeťák v jedné osobě. Majitelka francouzského buldočka Ferguse a suchozemské želvy Arthura Millera. Nikdy se nevzdává a věří, že když máme pocit, že už nic nemá smysl, tak to je ta pravá chvíle začít bojovat.


Mohlo by Vás zajímat

08led
Ze zákulisí focení nové kolekce Triola.

Ze zákulisí focení nové kolekce Triola.

Pojďte se s námi podívat na to, jak probíhalo focení vánoční kolekce 2018?
14pro
Pyžamová párty

Pyžamová párty

Jaké noční prádlo ukrývá v šatníku naše Bohyně?
26říj
Ze zákulisí focení podzimní kolekce 2018.

Ze zákulisí focení podzimní kolekce 2018.

Chcete vědět, jak probíhalo focení podzimní kolekce 2018? Pojďte se s námi podívat na to, jak celý proces probíhá.

Nenechte si ujít novinky ze světa módy a slevové akce na kvalitní prádlo, které vám vždy sedí.