Je to tady! Odhalení kolekce plavek Triola pro rok 2024

30.01.24 | Nechte se inspirovat

„Kéž by už tak bylo teplo,” říkáte si možná při pohledu z okna. Venku teplo sice ještě není, ale věřte, že následující řádky vás zahřejí. Pojďte se na pár minut přenést na letošní dovolenou. Pojďte se pustit do výběru plavek z naší nové kolekce.

Je to tady! Odhalení kolekce plavek Triola pro rok 2024
„Kéž by už tak bylo teplo,” říkáte si možná při pohledu z okna. Venku teplo sice ještě není, ale věřte, že následující řádky vás zahřejí. Pojďte se na pár minut přenést na letošní dovolenou. Pojďte se pustit do výběru plavek z naší nové kolekce.

Kolekce plavek Bellini

Smyslné, sexy a zároveň magické – takové jsou plavky z kolekce Bellini. Plavkové podprsenky máme v oblíbených střizích Top-Fit a Sexy-Fit. A kalhotky? Ty si můžete vybrat normální nebo brazilky. Brazilky vám opticky protáhnou nohy a zmenší zadek. V klasickém střihu plavkových kalhotek se budete cítit zase více zahalená. Více v klidu. Úplet těchto plavek obsahuje recyklovaný polyester. Pokud vám záleží na ekologii, Bellini plavky jsou šité přímo pro vás.

Plavky Triola kolekce Bellini

Kolekce plavek Sangria

Nedáte dopustit na naše podprsenky ve střizích Perfect-Fit? Pokud nyní souhlasně přikyvujete, mám pro vás dobrou zprávu: V kolekci Sangria na vás čeká plavková podprsenka právě ve střihu Perfect-Fit. A to ve velikosti B-K. Zazářit v ní můžete s vyššími kalhotkami, které mají nastavitelnou výšku pasu. V nich bříško hravě schováte i opálíte. Stačí jeden pohyb. Jedno ohnutí lemu. A tím kolekce Sangria ještě nekončí. Čeká na vás ještě podprsenka v T-Fit střihu s originálním růžovým potiskem a kalhotky v klasickém střihu.

Plavky Triola kolekce Sangria

Kolekce plavek Juicy

Juicy, Juicy, Juicy,” bude se vám honit v hlavě hned po tom, co si důkladně prohlédnete kolekci s tímto názvem. Je nádherná. Vybírat můžete z červeného nebo modrého zpracování. V každém případě bude tyto plavky zdobit transparentní vzor. O co jde? Jedná se o nový typ materiálu, který se pyšní průsvitnými plochami. A tím vytváří nádheru, kterou vidíte na plavkách. Podprsenky máme opět ve střihu Perfect-Fit a Top-Fit. Kalhotky si můžete vybrat vyšší nebo bokové se zavazováním.

Plavky Triola kolekce Juicy

Kolekce plavek Sunset

Pojďte se na chvilku zasnít. Představte si, jak v plavkách z kolekce Sunset sledujete západ slunce na vaší letošní dovolené. Oči máte lehce přivřené a poslední paprsky slunce vám hladí opálenou kůži. A teď nám něco povězte, jakou barvu plavek jste v té své představě měla? S modrým vzorem, nebo s růžovým? Podprsenky z kolekce Sunset jsou vyrobené v Top-Fit střihu a ve struktuře materiálu se ukrývá kovové vlákno. Díky tomu materiál neztrácí lesk. Neodírá se. A co kalhotky? Ty můžete vybrat vyšší s nastavitelnou šírkou pasu nebo bokovky se zavazováním.

Plavky Triola kolekce Sunset

Kolekce plavek Blue Hawai

Fascinuje vás svět pod hladinou? Pokud ano, fascinovat vás bude i kolekce plavek Blue Hawai. Je originální, svěží a zároveň působí uklidňujícím dojmem. Zkrátka ideální kombinace. Plavkové podprsenky máme ve střihu Perfect-Fit ve velikosti B-K, T-Fit, Sexy-Fit a Comfy-Fit ve velikosti D-K s laminovanými koši. Díky nim vám plavková podprsenka zajistí potřebnou oporu i bez vyztužení. K podprsenkám můžete vybrat vyšší kalhotky s nastavitelnou výškou pasu, klasické kalhotky nebo bokové kalhotky se zavazování. Plavkové podprsenky i kalhotky lze různě kombinovat. Směle do toho.

Plavky Triola kolekce Blue Hawai

Kolekce plavek Rose

Své křivky nejraději zahalujete do přírodních vzorů? Jestli zní vaše odpověď: „Rozhodně!” pak si vás kolekce plavek Rose získá na první pohled. Základ plavek tvoří černá barva, kterou velmi vkusně doplňují lístky v různých barvách. Plavkové podprsenky máme ve střizích T-Fit, Comfy-Fit a Perfect-Fit. K podprsenkám můžete zvolit klasické plavkové kalhotky, pasové kalhotky s řasením nebo vyšší kalhotky s nastavitelnou výškou pasu.

Plavky Triola kolekce Rose

Kolekce plavek Daiquiri

Růžové, nebo modré? Tak bude znít vaše dilema, pokud se rozhodnete pro kolekci plavek s názvem Daiquiri. Obě barvy jsou pestré, veselé a krásné. Volba je jen na vás. Plavkové podprsenky máme ve střizích T-Fit a Top-Fit. Vybranou podprsenku doplníte klasickými kalhotkami, bokovými kalhotkami se zavazováním nebo vyššími kalhotkami s nastavitelnou výškou pasu.

Plavky Triola kolekce Daiquiri

Kolekce plavek Storm

Storm – tak zní název kolekce plavek, které nápaditost rozhodně nechybí. Příjemná kombinace barev dodá plavkám ten správný šmrnc. A vy zazáříte. Plavkové podprsenky máme ve střizích T-Fit a Perfect-Fit ve velikosti D-K. Oba střihy vás podrží i v případě, že máte skutečně velká prsa. Plavkové kalhotky na vás v kolekci Storm čekají klasické nebo vyšší s nastavitelnou výškou pasu. Teď už zbývá odpovědět na jedinou otázku: Jakou barvu berete? 

Plavky Triola kolekce Storm

Jaké plavky by to letos u vás vyhrály? Pokud ještě nevíte, vůbec nevadí. Máte čas. Uvařte si kávu, pohodlně se usaďte a vybírejte.

Vaše Triola