Dámské noční prádlo, které vezme vítr z plachet každému muži

23.11.23 |

Jednou za čas se to jistě stane i vám. Co? Probudí se ve vás sexy bohyně. Zatoužíte po atraktivitě, chcete zazářit. A přesně v těchto momentech oceníte, když máte v šatníku po čem sáhnout.

Dámské noční prádlo, které vezme vítr z plachet každému muži
Jednou za čas se to jistě stane i vám. Co? Probudí se ve vás sexy bohyně. Zatoužíte po atraktivitě, chcete zazářit. A přesně v těchto momentech oceníte, když máte v šatníku po čem sáhnout.

V čem večer zazáříte konkrétně vy?

Jaké noční prádlo vezme vítr z plachet každému muži? Takové, ve kterém se cítíte skvěle. Které přesně vystihuje váš styl, vaši náturu i aktuální náladu. Znáte to - když se dobře cítíte, dobře i vypadáte. To je základ. Jednou tedy zazáříte v sexy košilce, jindy v pekelně žhavém pyžámku. Na obě varianty se teď společně podíváme.

Sexy rozpoložení si žádá sexy košilku

Až se doma objevíte v některé z těchto nádherných černých košilek, váš partner jen zalapá po dechu a ztěžka polkne. Uvidíte.

Saténová košilka od Doriny je z příjemně chladivého materiálu, který si zamilujete na první obléknutí.  A jaká slova vás napadnou, když se na ni podíváte? Vzrušení, sex, svůdnost? Vsaďte se, že nebudete jediná, komu tato slova přijdou u vás doma na mysl.

Saténová košilka od Doriny

Noční košilka od značky Esotiq Letter je z jemné viskózy s příměsí elastanu. Co to pro vás znamená? Neuvěřitelné pohodlí. Nádherný design této košilky je pak už jen třešničkou na dortu.

Noční košilka Esotiq Letter

Zahalte své křivky do elegance

Cítíte se nejlépe v elegantních košilkách, které neodhalují příliš? Pak nastražte oči. Našli jsme pro vás tři košilky, které vašemu partnerovi ponechají prostor pro vlastní fantazii. I to v sobě skrývá úžasné kouzlo.

Košilka Elara patří do naší luxusní kolekce Zakletá smyslností. A je velmi oblíbená. Zda za to může její smyslná modrá barva, okouzlující krajkové zdobení nebo perfektní střih, nevíme. Víme jen to, že rozhodně vezme vítr z plachet každému muži, který vás v ní okem zahlédne.

Košilka Elara od Trioly

V jednoduchosti je krása. A v případě této košilky ze série Kasiopea to platí dvojnásob. Tenká ramínka, černá barva, svůdná červeno černá krajka. To jsou její přednosti. A vaše trumfy až v ní budete stát tváří v tvář vašemu partnerovi.

Noční košilka Kasiopea od Trioly

Něžná přitažlivost

Tmavé barvy nejsou nic pro vás? Nevadí, i tak můžete být večer nebezpečně sexy a můžete svést svého partnera během vteřiny. Něžně, nevinně. V rozverných košilkách z naší dílny a od značky Esotiq to bude hračka.

Noční košilka Mystika od Trioly

Noční košilka Esotiq Ciao

Když vás život zkrátka baví

Milujete barvy, neustále dovádíte a energie z vás sálá na míle daleko? Pak vaší pozornosti nesmí uniknout veselá košilka od značky Dorina. Výběr jsme doplnili ještě originálním saténovým pyžamem Esotiq Magnet. A co mají tyto dva kousky společného? Krajku. Právě ta se postará o úžasnou smyslnost, která bude bavit vás i vašeho partnera.

Košilka od značky Dorina

Saténové pyžamo Esotiq Magnet

Není pyžamo jako pyžamo

Připadáte si lépe v pyžamu než v noční košilce? Jestli ano, jsou tyto tipy přímo pro vás. Obě dvě pyžama zdobí nádherná krajka, která nenechá žádného muže klidným. A v případě pyžama od značky Gatta nemůže být řeč o klidu už vůbec. Podívejte.

Pyžamo od značky Gatta

Saténové pyžamo DorinaTrefili jsme se vám do vkusu? Jestli si výběrem nejste úplně jistá, prozkoumejte naši kompletní nabídku nočního prádla. Možná přímo tam objevíte kousek, který vám rozbuší srdce na první pohled. A nejen vám.

Vaše Triola