Novinky, které vás zahalí smyslností. V jaké podprsence na podzim zazáříte? I. část

10.10.23 | Nechte se inspirovat

Kolekce Zakletá smyslností. Trefné. Smyslnost je totiž první slovo, které vás při pohledu na nové podprsenky v limitované kolekci napadne. Podívejte.

Novinky, které vás zahalí smyslností. V jaké podprsence na podzim zazáříte? I. část
Kolekce Zakletá smyslností. Trefné. Smyslnost je totiž první slovo, které vás při pohledu na nové podprsenky v limitované kolekci napadne. Podívejte.

Podprsenka Seraphina ve střihu Sensual-Fit

Při pohledu na tuto tajemně modrou podprsenku se vám rozbuší srdce? Nedivíme se. Jmenuje se Seraphina a je nápaditá, magická a proklatě sexy. Díky střihu Sensual-Fit můžete s klidem sáhnout po hlubším výstřihu. Váš dekolt bude vypadat nádherně. A co dál? Oporu vám zajistí všité kostice, o pohodlí se postarají koše z Ultrafine materiálu a ten správný šmrnc vám dodá milánská výšivka s lesklou konturou. Je to zkrátka láska na první pohled. A máme ji až do velikosti 80G.

Podprsenka Aveline ve střihu Top-Fit

Podprsenku Top-Fit v jemné perlové barvě z naší nabídky už znáte. Možná si tato bezešvá kráska, která prsa dokonale podrží a navíc pozdvihne, našla místo i ve vašem šatníku. Je to tak? Pokud ano, připravte se. Právě vám představujeme novinku Aveline. Jedná se o stejný typ podprsenky, ale v luxusním tmavě modrém provedení. I ona se pyšní tenkým vyztužením košů a příjemnou texturou. A velikost? Ty máme až do 80H.

Podprsenka Elara ve střihu Sexy-Fit

Jak vám tento název podprsenky zní? Smyslně? Aby ne, neskutečně smyslná podprsenka. Jen podívejte, ta vkusná krajka, ta elegantní tylová síťka. Nádhera. A o bezchybný vzhled nepřijdete ani tehdy, když si na podprsenku obléknete přiléhavý top. Nikde se nic nerýsuje. Veškerou pozornost lidí ve vašem okolí si zaslouží váš dekolt. Právě ten bude díky této podprsence ve střihu Sexy-Fit neodolatelný. A tím s trumfy Elary ještě nekončíme. Podprsenka v sobě skrývá flexi kostice, a to pro vás znamená jediné – úžasné pohodlí. Tuto jemně vyztuženou balkonovku oceníte zejména, jste-li majitelkou středně velkých prsou. Máme ji ve velikostech B-H.  

Podprsenka Elara v novém střihu

Máte opravdu velká a těžká prsa? Pokud ano, přinášíme vám dobrou zprávu: Nevyztužená podprsenka Elara v novém střihu je navržená přímo pro vás. Široká ramínka a flexi kostice vám zajistí pohodlí v práci, doma i na rande. A že byste si ji na to rande měla vzít! Proč? Průsvitný elastický tyl, vezme vítr z plachet každému, kdo vás v Elaře spatří. Tuto božskou podprsenku s tmavě modrým lemováním máme až do velikosti košíčků L.

Vaše Triola