Příběh naší nové stylistky Kamily. Potkáte se s ní během října?

03.10.23 | Ženy Trioly

Kamila – naše nová posila do týmu stylistek. Jak vypadala Kamily cesta k této profesi? S čím vám pomůže a kde se s ní a s Žanetou během října potkáte?

Příběh naší nové stylistky Kamily. Potkáte se s ní během října?
Kamila – naše nová posila do týmu stylistek. Jak vypadala Kamily cesta k této profesi? S čím vám pomůže a kde se s ní a s Žanetou během října potkáte?

Příběh nové stylistky Kamily

Láska k módě se u Kamily zrodila už v dětství. Probudila ji babička. Vedla svou vnučku ke krejčovině, která se dívence stala osudnou. Kamila se vyučila pánskou krejčovou. A studovala dál. Zjistila, že ji naplňuje předávání informací dalším lidem. Profesně Kamila působila ve školství, zdravotnictví, a také v marketingu. Ale móda si ji zavolala zpět. Barvy, kreativita, rozmanitost. To je svět, který Kamilu fascinuje. Svět, který chce ukazovat ostatním. Pozice školitelky a stylistky je pro ni jako stvořená.


Kamila se hrdě řadí mezi majitelky většího poprsí. Moc dobře ví, co taková dobře padnoucí podprsenka se ženou dokáže udělat. Jak jí dodá sebevědomí. Jak ji rozzáří. Každý pohled na spokojenou klientku v Kamile vyvolává stále stejnou myšlenku: „Má to smysl!”

Ve volném čase naše milá stylistka cestuje, plave, tančí, čte, ochutnává dobrá jídla nebo pozoruje divadelní představení. A samozřejmě nezapomíná ani na oblast, kde to celé tehdy začalo. Na krejčovinu.

Naše stálice Žaneta

Pokud nás sledujete pravidelně, Žanetu moc dobře znáte. Je to naše profesionální stylistka. Ta, která vždy srší energií. Ta, která má vždy úsměv na rtech. Už tomu bude 10 let, co pro vás Žaneta vybírá ty nejlépe padnoucí podprsenky. A zvedá vám nejen dekolty, ale také sebevědomí. Perfektně vždy poradí se střihem podprsenky, s velikostí i aktuálními trendy. Moc dobře ví, co zrovna letí. A to vše také učí naše kolegyně na prodejnách. Díky tomu vám i ony s výběrem spodního prádla skvěle poradí. A jak Žaneta relaxuje? Procházkami v přírodě, péčí o zahradu, lyžováním nebo běžkováním.

Triola Styling Days

A kde se s Žanetou a Kamilou potkáte? Na našich Triola Styling Days. Jedná se o akce, které pravidelně pořádáme na našich firemních prodejnách. A vždy je to parádní jízda. Hned po příchodu si vychutnáte welcome drink, seznámíte se s naší profesionální stylistkou a pak se společně pustíte do výběru krásného spodního prádla. Které vám padne jako ulité. A my vám na něj navíc dáme slevu 15 %. Co na to říkáte? Stavíte se?

Kdy nejbližší Triola Styling Days proběhnou?

Další Triola Styling Days už klepou na dveře. Přijedeme vás rozmazlovat do těchto měst:

Snad si ve svém diáři najdete volnou chvilku a na některém z našich Triola Styling Days se potkáme. Už teď se moc těšíme.

Vaše Triola