Ochutnávka ze zákulisí: Poznejte hvězdný tým, který pro vás nafotil letošní kolekci plavek

27.06.23 | Nechte se inspirovat

Sluníčko, krásné ženy, sexy plavky. To vidíte, když si prohlédnete fotky naší nové kolekce plavek. Co se ale za tím vším skrývá? A hlavně – kdo se tam skrývá? To vám právě teď odhalíme.

Ochutnávka ze zákulisí: Poznejte hvězdný tým, který pro vás nafotil letošní kolekci plavek
Sluníčko, krásné ženy, sexy plavky. To vidíte, když si prohlédnete fotky naší nové kolekce plavek. Co se ale za tím vším skrývá? A hlavně – kdo se tam skrývá? To vám právě teď odhalíme.

Kam jsme letos vyrazili fotit?

Cíl byl jasný – Hotel Ras Al Khaimah v Arabských Emirátech. Celý náš tým dobře věděl, že je focení nové kolekce plavek náročné. Ale pokud byste se kohokoliv zeptala, zda se na tuto akci těší, odpověď by zcela určitě zněla: „No jasně. A moc!” Je to práce, která nás baví.

Jak focení probíhalo?

Budíček v 7:00 ráno a jde se na věc. Líčení, česání, focení, natáčení, převlékání… A když už jsme šilhali hlady, vyrazili jsme na oběd. Pauza nám prospěla, načerpali jsme sílu na další část dne. Na další líčení, česání, focení, natáčení, převlékání… Každý den jsme končili odpoledne, občas i k večeru. Pak jsme se všichni scházeli a společně vybírali fotografie a plánovali program na další den.

Náš hvězdný tým

Modelky, fotografky, kameraman, vizážistky. Náš tým. Pojďme se seznámit.

Modelky

Veronika, Kačka a Adéla – naše modelky, které jsou krásné nejen navenek, ale také uvnitř.

Verču všichni moc dobře znáte. I letos v plavkách zazářila. Veronika má v Triole pod palcem nejen focení, ale celý marketing. Marketingová manažerka, modelka a perfektní organizátorka. Vždy sežene přesně to, co je právě potřeba. Děkujeme!Kačka je naše stálice. Bez Kačky už by to ani nešlo. Úžasný profík, úžasný člověk. A nově i maminka. Její tělo při focení zdobily naše plavky, její tvář nádherný úsměv. Kačky pozitivní energie nás provází řadu let. Děkujeme.Adél je naší novou tváří. V loňském roce jsme hledali nové modelky a Adéla je jednou z nich. Na první pohled vás upoutá její krása, co však na první pohled neuvidíte, je její velké srdce. Adél, děkujeme, že ses k nám přidala. Vítej na palubě!

Fotografky

Nikola a Lenka – ženy, které vidí krásu a dokážou ji zachytit.

Hlavní fotografkou je Nikol a má jednu úžasnou schopnost – perfektně vnímá detaily. Vždy objeví ten správný úhel, díky kterému naše plavky vypadají naprosto božsky. Stejně jako ve skutečnosti. Nikol je zkrátka profesionálka každým coulem. Děkujeme, že fotíš právě pro nás.


Lenka je naše backstage fotografka. Produktové fotky, flatlay (fotka stylizovaného zátiší předmětů focená seshora), fashion fotky i snímky ze zákulisí – to všechno pro nás Lenka fotí. A je v tom brilantní, děkujeme.

Kameraman

Jestli nějaký muž ustojí pět dní s partou žen, které neustále řeší podprsenky, make-up a vlasy, je to Tomáš – náš kameraman. Tomáši, děkujeme za tvou profesionalitu a odvahu. Jsi náš hrdina.

Vizážistky

Dokáže někdo z přirozené krásy vykouzlit ještě větší krásu? Odpověď zní ano, Ester se Soňou – naše vizážistky. Patří k těm nejlepším v “českém rybníčku” a nám je velkou ctí, že patří mezi nás.

Smích nás provázel celých pět dní a za to vděčíme z velké části Ester. Má úžasný smysl pro humor. Ester, tvoje vtípky se staly kořením celé akce. Děkujeme.


I se Soňou jsme se hodně nasmáli. Soňa je profík každým coulem, a navíc si umí zjednat pořádek. Toho si ceníme. Soňo, děkujeme.


Přejeme si, aby alespoň jednou za život, zažila každá z vás takovou péči, jakou věnují Ester se Soňou našim modelkám. 

„Světlo je nachystané, outfit a styling také. Plavky jsou v pořádku. Nic se nehrne, nic neleze. Dobře, můžeme se do toho pustit.” Danča má vždy dobrou náladu. Sice nechápeme, jak to dělá, ale jsme za to rádi, protože nás svým pozitivním postojem dokáže vždy nakazit. Dančo, děkujeme.

A co vy? Už jste si prohlédla novou kolekci plavek pro rok 2023? Výsledek naší práce? Pokud ještě ne, směle do toho. Věříme, že se vám plavky budou líbit stejně jako nám. Léto už je tady, užijte si ho plnými doušky. Nejlépe v našich plavkách.