Proměna: Výherkyně soutěže Ilona s Šárkou si přály plný dekolt a sexy vzhled. Podařilo se?

24.05.23 | Ženy Trioly

Správně zvolené spodní prádlo vám dokáže pozvednout dekolt i sebevědomí. Výherkyně naší soutěže o proměnu si to vyzkoušely na vlastní kůži. Doslova.

Proměna: Výherkyně soutěže Ilona s Šárkou si přály plný dekolt a sexy vzhled. Podařilo se?
Správně zvolené spodní prádlo vám dokáže pozvednout dekolt i sebevědomí. Výherkyně naší soutěže o proměnu si to vyzkoušely na vlastní kůži. Doslova.

Jak proměna začala? 

„Napište nám do komentáře, ve kterém městě (nebo státě) jsme nafotili kolekci plavek Triola 2023,” tak znělo zadání soutěže o proměnu. A i tentokrát jste měli označit ženu, se kterou si proměnu hodláte užít. A jaká že byla výhra soutěže? Lákavá: 

    • set spodního prádla dle vlastního výběru,

    • osobní konzultace s Žanetou – naší stylistkou,

    • zkrášlení od profesionální vizážistky.

Štěstí se tentokrát usmálo na dvě kamarádky Ilonu a Šárku. Pojďme se s nimi seznámit. Jen se na skok ještě zastavme u Žanety. 

Znáte Žanetu?

Také v této proměně hraje jednu z hlavních rolí Žaneta – naše profesionální stylistka spodního prádla. Pokud ve světě spodního prádla také občas tápete, nechte si od Žanety poradit i vy. Jak? Například v rámci našich Triola Styling Days nebo v online poradně. Vše je zdarma. Žaneta vám vybere podprsenku, která vám perfektně sedne a vy se budete cítit božsky. Stejně jako Ilona s Šárkou, naše výherkyně. 

Ilona 

Přála bych si podprsenku, která mi pozvedne prsa a udělá mi hezký dekolt,” svěřila se Ilona. Žaneta takové přání chápala. Na první pohled viděla, že Ilony současná podprsenka je příliš volná. Malé košíčky a nevhodný střih celkovému efektu také nepřidají. Navíc se jedná o sportovní podprsenku, ta pěkný dekolt neudělá.

Žaneta v první variantě vsadila na podprsenku v plunge střihu od Doriny. Ta se pyšní nízkým středem a navíc krásně formuje prsa. Když si ji obléknete, výstřih vypadá v tu ránu plnější. A vůbec k tomu nepotřebujete push-up efekt. Žaneta moc dobře věděla, že právě tato podprsenka Iloně prsa dokonale pozvedne a bude jí slušet.

Soutěž o proměnu s Triolou

Druhá volba padla na náš bestseller – podprsenku Triola ve střihu T-Fit.

Podprsenka T-Fit

Proč po ní Žaneta sáhla? Důvodů existuje hned několik:

Podprsenka má díky exkluzivnímu žakáru ten správný šmrnc. 

Vyztužené košíčky a T-šev zajistí přirozeně kulatý tvar prsou. 

Dokonalé pohodlí zaopatří bavlna, která se skrývá uvnitř košíčků. 

Byla to trefa do černého. Tato podprsenka Iloně prsa krásně zakulatila a navíc jí neskutečně sekla. 

Ilona si od nás odnesla právě podprsenku T-Fit a my se tomu vůbec nedivíme. Naše klientky s menším a středně velkým poprsím na ni nedají dopustit. A co vy? Říkáte si, že by vám tato podprsenka možná také sedla? Pak si prohlédněte barevné kombinace, které u nás máme. Která se vám líbí?

Šárka 

Já bych se ve své nové podprsence chtěla cítit sexy,” přiznala se Šárka. Žaneta věděla, že se Šárka ve své současné podprsence tak necítí. Nemůže. Podprsenka byla Šárce malá, měla volný obvod a tím pádem prsa doléhala na břicho. V pořádku nebyla ani velikost košů a zvolený střih. Kvůli nízkému středu podprsenky Šárce při některých pohybech vypadávala prsa ven z košů. To vám na atraktivitě příliš nepřidá. 

Šárka si vyzkoušela naši žhavou novinku – podprsenku ve střihu Contour-Fit. Ta je ušitá pro ženy s velkým poprsím, které touží po sexy vzhledu. A jaké jsou další přednosti této nevyztužené krásky

Pevný obvod vám zajistí takovou oporu, kterou vaše prsa potřebují. 

O pěkný tvar a fixaci se postarají ohebné kostice.

Dech beroucí design obstará tylová síťka a hebká krajka

Podprsenka má takové zapínání, jaké u kvalitního spodního prádla očekáváte. 

A navíc je pohodlná.

Na Žanetu čekala ještě jedna výzva – Šárčina lehká asymetrie poprsí. „Musím najít správný střih, prošité koše a ideálně krajku.” Brzy ji našla. Všechna tato kritéria splňuje podprsenka Triola ve střihu Fixed-Fit. Do puntíku. Šárka si ji zkusila v elegantní černé barvě a výsledek? Šárky prsa byla najednou tam, kde být mají - nahoře, kvalitně zafixovaná. A asymetrie? Ta se schovala za prošité koše a krajku.

Podprsenka Fixed-Fit

Podprsenku ve střihu Fixed-Fit máme také v pudrové, modré, fialové a černo-červené barvě. Některé odstíny jsou něžné, jiné odvážné. Všechny však nádherné. 

Proměna se nesla v pozitivním duchu a všichni jsme si je moc užili. Nejvíce snad naše dvě výherkyně. Sledujte náš Facebook, možná to příště budete právě vy. 

Vaše Triola

Comments

Log in or register to post comments