Samodržící podprsenka: Kouzlo, které vám vyčaruje dokonalý dekolt

24.07.23 | Nechte se inspirovat

Pokud máte ráda kouzla, samodržící podprsenky si zamilujete. Podprsenky bez ramínek vám totiž vyčarují nádherný dekolt i v těch nejodhalenějších šatech.

Samodržící podprsenka: Kouzlo, které vám vyčaruje dokonalý dekolt
Pokud máte ráda kouzla, samodržící podprsenky si zamilujete. Podprsenky bez ramínek vám totiž vyčarují nádherný dekolt i v těch nejodhalenějších šatech.

Samodržící podprsenka

Samodržící podprsenky jsou v létě oblíbeným kouskem v šatníku mnoha žen. Nejčastěji ji obléknete pod top nebo šaty s odhalenými rameny. Samodržící podprsenka funguje jako klasická podprsenka. Ramínka mívá odnímatelná nebo silikonová. 

Balkonová samodržící podprsenka Dorina

Béžová nebo černá (úvodní obrázek) v balkonovém střihu. Tím se pyšní krásná podprsenka bez ramínek od značky Dorina. Oblékněte si ji k šatům s odhalenými rameny, vykouzlí vám svůdný dekolt. A když se rozhodnete, že by se vám ramínka hodila, žádný problém. Sada obsahuje odnímatelná ramínka i ta průhledná silikonová. Vyberte si, která vám sednou lépe.

Samodržící podprsenka pro velká prsa

Tato samodržící balkonová podprsenka s kosticemi a tenkou výztuží od značky Panache je ideální volbou pro ženy s větším poprsím a větším obvodem. Široké zapínání a záda zajistí, že vám podprsenka skvěle padne. K pohodlnosti a pevnosti napomáhají také silikonové pásky, které jsou umístěné po celém jejím obvodu. Pro větší podporu můžete podprsenku nosit s ramínky, u kterých je možné také zapínání do kříže.

Push-up samodržící podprsenka Esotiq

Balkonová push-up podprsenka je hladká, tělová a má vyjímatelné vycpávky. Silikonové pásky zajistí, že se vám na těle ani nehne. Seženete ji již od obvodu 65. Počítejte s tím, že balkonová samodržící podprsenka musí mít opravdu pevný obvod. Jinak vám bude při pohybu sklouzávat dolů.Balkonová hladká push-up podprsenka

Balkonová hladká push-upka se pyšní košíčky, které jsou zevnitř podložené bavlnou, a také vyjímatelnými vycpávkami. Odjímatelná ramínka a silikonové pásky zajistí, že váš dekolt bude vypadat skvěle, ať už pod tričkem, topem s odhalenými rameny nebo pod společenskými šaty. Její tělovou alternativu pak oceníte zejména pod světlým oblečením.

Celou nabídku kouzelných podprsenek najdete na našem e-shopu.

Vaše Triola