Jaké spodní prádlo zvolit pod bílé oblečení, abyste skutečně zazářila?

06.09.22 | Tipy a triky

Nosíte ráda bílé oblečení? Pokud ano, následující řádky čtěte pozorně. Prozradí vám, jaké spodní prádlo by ve vašem šatníku rozhodně nemělo chybět.

Jaké spodní prádlo zvolit pod bílé oblečení, abyste skutečně zazářila?
Nosíte ráda bílé oblečení? Pokud ano, následující řádky čtěte pozorně. Prozradí vám, jaké spodní prádlo by ve vašem šatníku rozhodně nemělo chybět.

„Jen tělová to může být…”

Pod bílé oblečení patří tělové neboli nude spodní prádlo. Spodní prádlo by zkrátka nemělo být pod oblečením vidět. Pokud to tedy zrovna není vaším cílem. A po jakém tělovém spodním prádle můžete sáhnout?

1. Tělové podprsenky 

Hledáte tělovou podprsenku, která vás skutečně podrží? A to i v případě, že vám příroda nadělila skutečně velká prsa? Pak zaměřte svou pozornost na bezešvou podprsenku Perfect-Fit. Podprsenka je tence vyztužená, má flexi kostice a rozšířená ramínka. Není divu, že na ni nedají naše zákaznice dopustit. Pod bílé oblečení doporučujeme také barvu cappuccino.

Podprsenky Perfect-Fit v tělové a cappuccino barvě

Podprsenka TRIOLA 28746 Podprsenka TRIOLA 28746

Dáváte přednost podprsenkám s jemným zdobením? Pak je tato podprsenka ušitá přímo pro vás. Podívejte.

Podprsenka Perfect-Fit s jemným zdobením

Podprsenka Triola 28128 Podprsenka Triola 28128

I při cvičení je důležitý styl a určitá míra elegance. Pokud nejraději sportujete v bílém oblečení, neměla by vám doma chybět jedna z nejpopulárnějších sportovní podprsenek na světě. Jaká to je? Panache v tělové barvě. 

Podprsenka Panache Sport

Podprsenka Panache Panache

2. Tělové kalhotky

Pravidlo “neviditelného spodního prádla” neplatí jen pro podprsenky, platí také pro kalhotky. Pod bílé kalhoty, pod bílou sukni, pod bílé kraťasy, vždy volte tělové spodní prádlo.

Nedáte dopustit na brazilky? Pak vám skvěle padnou bezešvé kalhotky Gatta. Tyto kalhotky pod vaším bílým oblečením nikdo nezpozoruje, jsou velmi pohodlné, a navíc vám vykouzlí sexy zadek. Úžasná souhra, co říkáte? 

Bezešvé kalhotky Gatta máme v klasickém střihu. Pokud raději nosíte “klasiku”, směle do nich. Basic kousky nejsou nic pro vás, vy dáváte přednost krajkám a sexy designu? I takové tělové kalhotky máme. 

Bezešvé kalhotky Gatta a krajkové kalhotky Esotiq

Kalhotky brazilky bezešvé Gatta 0041592S Kalhotky Esotiq Sonika 39482

Chystáte se na večírek a vyhlídla jste si těsné bílé šaty? Dokonalou siluetu vám v nich vykouzlí stahovací spodní prádlo. A dokonalý efekt zaručí jeho tělová barva. Prohlédněte si například stahovací kalhotky od Doriny, jsou praktické, ale nechybí jim ani šmrnc. 

Stahovací kalhotky Dorina

Stahovací kalhotky Dorina D00035M 

V případě, že dáváte přednost stahovacímu prádlu s nohavičkami, zkuste kalhotky Susa. Jsou vyrobené z velmi jemného, ale funkčního materiálu. Navíc se nezařezávají ani nehrnou.

Stahovací kalhoty s nohavičkami Susa

Stahovací kalhotky Susa 5551 Stahovací kalhotky Susa 5551

3. Tělové spodničky 

Hledáte ideální spodní prádlo pod oblíbené bílé šaty? Nebo dokonce pod svatební šaty? Pak hledáte spodničky v tělové barvě. Zda sáhnete po krásné stahovací spodničce značky Susa nebo po šatové spodničce Julimex, záleží jen na vás. 

Stahovací spodnička Susašatová spodnička Julimex

Stahovací spodnička Susa 5536 Šatová spodnička Julimex

Tělové spodní prádlo dodá vašemu oblíbenému bílému outfitu naprosto nový rozměr. Jedná se sice o detail, ale ten detail je zásadní. Proč? Rozhoduje o tom, zda v bílém oblečení skutečně zazáříte. 

Vaše Triola 

Comments

Log in or register to post comments