TRIOLA CASTING: Stanete se právě vy novou tváří Trioly?

01.10.21 | Ženy Trioly

Pozor, pozor, vyhlašujeme casting na nové tváře Trioly. Co našim budoucím modelkám nesmí chybět, jak bude letos casting probíhat a jak se přihlásíte? To vše se teď dozvíte.

TRIOLA CASTING: Stanete se právě vy novou tváří Trioly?
Pozor, pozor, vyhlašujeme casting na nové tváře Trioly. Co našim budoucím modelkám nesmí chybět, jak bude letos casting probíhat a jak se přihlásíte? To vše se teď dozvíte.

Hledáme modelky, hledáme vás

Už nějakou dobu si pohráváte s myšlenkou, že byste se ráda stala modelkou? Pokud ano, máme pro vás skvělou zprávu: Vaše chvíle je tady! Vyhlašujeme casting na nové tváře Trioly a hledáme nové modelky. Hledáme vás. Možná si teď říkáte: „Ach jo, škoda, že nemám míry 90/60/90. To bych do toho hned šla!” Pro nás tyto míry nejsou důležité – hledáme ženy všech tvarů a typů postav. 

Naše požadavky

Nějaké požadavky na vás přece jen máme. A to? Abyste se měla ráda. Abyste se sama sobě líbila a svou krásu hrdě ukázala i ostatním. Hledáme modelky z řad našich zákaznic a našich fanynek. Víme, že vám naše spodní prádlo sluší a pokud to víte i vy, pojďte do toho s námi. Triola se specializuje na podprsenky pro krásné ženské křivky. Potřebujeme, aby se naše nové modelky pyšnily minimální velikostí prsou D a více. A ideální konfekční velikost? 36 - 50. Také vám musí být minimálně 18 let.

Co nabízíme?

A co získáte, pokud si společně plácneme? Honorované focení a natáčení několikrát do roka. Vaše fotky se objeví na našem e-shopu, v tištěných katalozích a na našich sociálních sítích. I videa najdou podobné uplatnění. Úsměv na tváří vám jistě vykouzlí i příjemné slevy na naše zboží. A teď to nejlepší – čeká vás seznámení s profesionály z oboru, kupa úžasných zážitků a sranda. Hodně srandy.

Jaké jsou první kroky?

Casting bude tento rok probíhat online a první kroky jsou následující: 

• Na e-mail: casting@triola.cz nám zašlete maximálně měsíc starou, barevnou a neretušovanou fotografii ve spodním prádle nebo v plavkách. Potřebujeme vidět celou postavu.

• Přiložte portrétovou fotografii. Zde platí stejná pravidla – barevná fotografie, žádná retuš, ne starší než měsíc. 

• Do přihlášky připište jméno, věk, výšku, orientační velikost prádla, telefon, e-mail a místo bydliště.

• Připojte pár vět o sobě.

• Napište, z jakého důvodu se toužíte stát tváří Trioly. Do předmětu e-mailu napište: TRIOLA CASTING.

Přihlášky zasílejte do 31. 10. 2021.

Jak bude casting probíhat?

Na základě vašich přihlášek, které nám přijdou na e-mail: casting@triola.cz, vybereme určitý počet finalistek. Ty od nás následně obdrží pozvánku na fototesty do pražského ateliéru. Fototesty proběhnou během listopadu. Pokud vás vybereme, pošleme vám přesné informace na e-mail. A ještě důležitá věc – finalistky se svou registrací zavazují k tomu, že zhotovené fotky nepoužijí ke komerčním účelům. Ony samy ani prostřednictvím třetí osoby.

Příběh naší Veroniky 

Na závěr se s vámi podělíme o příběh Veroniky, naší modelky, kterou všichni velmi dobře znáte. Tehdy se psal rok 2012, Veronice bylo 22 let a studovala bakalářský obor na pedagogické fakultě. Jednoho dne před ní kamarádky položily osudový leták. 

„Verčo, oni hledají tebe. Víš, jak špatně se ti shání spodní prádlo. A tady se na něj přímo specializují,” řekly jí kamarádky. Veronika po práci modelky nikdy netoužila, ale nakonec si řekla: „Proč to nezkusit?” a na poslední chvíli se do castingu zaregistrovala.

Tehdy byla pravidla pro registraci přísnější a Veronika například musela poprosit kamarádky, aby ji změřily míry přes prsa, pod prsy, míru pasu a boků. To vy už dělat nemusíte. Ani zaslané fotografie už nemusí být v tiskové kvalitě, jak tomu bylo dříve. 

Odborná porota, která vybírala finalistky, se v roce 2012 skládala z fotografa, vizážistky, vedoucí marketingového oddělení a designérky kolekce D+. Všichni tito lidé dali hlavy dohromady a ze zaslaných přihlášek vybrali 3 slečny – Ewu, Ninu a samozřejmě Veroniku. Všem třem modelkám brzy v e-mailu přistála zpráva s pozvánkou do ateliéru fotografa Vladimíra Štrosse. A tam se fotilo.

Na našem Facebooku se můžete podívat, jak probíhalo první Veroničino focení pro Triolu.

Veronika se stala nejen naší modelkou, ale po čase také nedílnou součástí marketingového týmu. Nedávno o ní dokonce vyšel článek na Novinkách.cz. Už jste ho četli?