Bezpečné nákupy
Bezpečné nákupy

Triola Roadshow 2021: Vítězka Mirka už ví, proč na správně zvoleném střihu kalhotek záleží

06.09.21 | Triola Roadshow

Naše jízda s Triola Roadshow pokračuje. Dnes vás seznámíme s naší další finalistkou. Jmenuje se Mirka a miluje adrenalin.

Triola Roadshow 2021: Vítězka Mirka už ví, proč na správně zvoleném střihu kalhotek záleží
Naše jízda s Triola Roadshow pokračuje. Dnes vás seznámíme s naší další finalistkou. Jmenuje se Mirka a miluje adrenalin.

Co je to Triola Roadshow?

Triola Roadshow je boj za správně padnoucí podprsenkou. Proč? Víme, že více než 80 % žen nosí nevhodné spodní prádlo. A to se snažíme změnit. Každý rok vyhlašujeme casting a vybíráme pět žen, které společně s naší profesionální stylistkou Žanetou mění svůj šatník. I svůj život. Více o Triola Roadshow se dozvíte v našem článku o první finalistce Gabriele.

Mirka z České Lípy

Teď už se pojďme seznámit s Mirkou – naší druhou finalistkou. Mirku si oblíbíte na první pohled, srší z ní dobrá nálada a optimismus. Úsměv zdobí její sympatickou tvář téměř nepřetržitě. Můžete ji vidět, jak pilotuje letadlo, letí balonem nebo řídí sportovní auto. Miluje adrenalin. Ale ráda si dopřeje také relax a wellness.

   

   

Na správné velikosti podprsenky záleží

Mirka nejraději navštěvuje naši libereckou prodejnu Triola v Nákupním centru Géčko. A tam se vydala i s Žanetou. Společně se podívaly, jaké spodní prádlo Mirka aktuálně nosí a jaké by pro ni bylo vhodnější. Co zjistily? Mirka nosí správný střih podprsenky, ale velikost bohužel správná nebyla. Prsa podprsenku přesahovala a to nebylo pěkné. Ani pohodlné. Žaneta vyměnila velikost 75 J za velikost 75 M a Mirky dekolt vypadá fantasticky. Podívejte:

I na vhodném střihu kalhotek záleží

Mirka patří mezi hrdé nositelky krásných ženských křivek, to je nám velmi sympatické. Přesto si přála nepatrně zakrýt bříško, aby vypadala lépe v šatech. Žaneta Mirce doporučila kalhotky od Trioly, které:

    • jsou vyšší,

    • stáhnou bříško,

    • pěkně formují postavu,

    • mají krajku a jsou sexy.

Mirka se v nových kalhotkách od Trioly cítí pohodlně. A co hlavně? Teď už ví, jak na správně zvoleném střihu kalhotek záleží.

   

Objevte kouzlo skvěle padnoucích kalhotek i vy. Naše stahovací kalhotky zakryjí mírné nedostatky, ale nikde nic netlačí. Jen vás příjemně obepnou. Na každé naší prodejně vám moc rádi s výběrem pomůžeme. 

Těšíme se,

Vaše Triola

Comments

Log in or register to post comments