Bezpečné nákupy
Bezpečné nákupy

Triola Roadshow 2021: Vítězka Gabriela už ví, na čem při běhu opravdu ZÁLEŽÍ

09.08.21 | Triola Roadshow

A je to tady. Náš boj za perfektně padnoucí spodní prádlo nabírá na síle. Pět žen, pět příběhů. Pojďte se seznámit s tím prvním.

Triola Roadshow 2021: Vítězka Gabriela už ví, na čem při běhu opravdu ZÁLEŽÍ
A je to tady. Náš boj za perfektně padnoucí spodní prádlo nabírá na síle. Pět žen, pět příběhů. Pojďte se seznámit s tím prvním.

Hvězdy Triola Roadshow opět září

Jak vše začalo? Opět castingem: „Hledáme 5 odvážných žen, které by se rády zúčastnily naší kampaně pro rok 2021. I letos se bude fotit a natáčet. Samozřejmostí je také poukázka v hodnotě 5 000 Kč na nákup v Triole pro 5 vybraných finalistek.” Přihlásilo se vás mnoho, ale my mohli vybrat jen 5 žen. Se všemi vás postupně seznámíme.

A jaké jsme na finalistky měli požadavky? Aby byly jedny z nás, opravdové ženy. Spodní prádlo vyrábíme pro české ženy a chceme, aby v něm zvládaly běžný život.

    • Aby se cítily pohodlně v práci.

    • Aby udržely krok s rodinou.

    • Aby zdravě sportovaly.

    • A aby z nich vyzařovalo sebevědomí ve chvílích, kdy to potřebují.

Protože na tom nám opravdu ZÁLEŽÍ.

Bez koho by to nešlo

Celá akce by se ani letos neobešla bez Žanety – naší úžasné stylistky spodního prádla. Opět se vydala za novými tvářemi Trioly a pomáhala s výběrem vhodného spodního prádla. Žaneta i letos objevila spoustu chyb, které ženy v oblasti spodního prádla dělají. Možná, že se některé z nich týkají i vás a ani o tom nevíte. Stejně jako Gabriela – první finalistka Triola Roadshow. Pojďte se seznámit.

Gabriela z Děčína

Gabče je 44 let a bydlí v oblasti Českého Švýcarska. A kde nejraději tráví svůj volný čas? V přírodě. Moc ráda tam běhá. Společnost jí dělají dva pejsci, se kterými není lehké udržet tempo. A už vůbec to není lehké, když se celou dobu soustředíte na prsa. Ta ji při běhu bolela a někdy si je musela dokonce přidržovat. Až do okamžiku, kdy jí do života vstoupila Žaneta. Během jediného pohledu na Gabči dosavadní podprsenku zjistila, kde je problém. 

   

podprsenkou Panache si teď Gábi běh užívá. Její prsa jsou dobře zafixovaná, díky silikonovému obalu kostic jí nikde nic netlačí a navíc jí to sekne. Co říkáte? Teď už zkrátka ví, o čem sport skutečně je. A na tom přece ZÁLEŽÍ.

Pokud máte i vy větší prsa a chcete se o ně při sportu dobře starat, zaměřte svou pozornost právě na sportovní podprsenku Panache. Sníží pohyblivost prsou až o 83 % a tím chrání prsní žlázy při otřesech.

Gabče přejeme, ať jí to dobře běhá. A vám samozřejmě také. 

Sportu zdar,

Vaše Triola 

Comments

Log in or register to post comments