Buďte s námi online!
Buďte s námi online!
Vyzkoušení na prodejně zdarma
Nesedí? Nevadí! Poradíme, změříme a vyměníme.

Příběh podprsenky Triola se začíná psát na módním veletrhu. Vstup je jen pro zvané

17.03.21 | Příběh podprsenky

Cesta za dokonalou podprsenkou Triola je dlouhá, ale velmi zajímavá. Po výzkumu trendů a požadavků zákaznic začíná náš příběh na módním veletrhu.

Příběh podprsenky Triola se začíná psát na módním veletrhu. Vstup je jen pro zvané
Cesta za dokonalou podprsenkou Triola je dlouhá, ale velmi zajímavá. Po výzkumu trendů a požadavků zákaznic začíná náš příběh na módním veletrhu.

Informace jsou přísně střežené a vstup je povolen pouze profesionálům z oboru. My máme pozvánku. Vstupte s námi do světa módních trendů.

Účastníme se veletrhů v Evropě

Každý rok se s inovačním týmem (oddělení nákupu a modelárny) vydáváme hledat ty nejnovější trendy, materiály a barvy. Mezi nejznámější veletrhy patří ty ve Francii, Německu, Španělsku a Itálii. Tento rok byl bohužel uzavřený hlavní a nejnavštěvovanější veletrh v Paříži a proběhl pouze digitálně.

   

Jsme zváni na tajné přehlídky módních návrhářů

„Do fronty prosím, netlačte se. Na všechny se dostane!” volají organizátoři veletrhu. Zájem o novinky ve světě módy je obrovský. Jen na přehlídku spodního prádla si ve frontě počkáme minimálně 50 minut.  Ale stojí to za to. Právě zde se inspirujeme světovými značkami a slavnými návrháři. Přehlídky jsou tajné a konají se za zavřenými dveřmi. Každý účastník se přísně prověřuje. Fotografování a natáčení je zakázané. Ostraha případné neukázněné návštěvníky přísně kontroluje a fotografie jim ihned přikazuje smazat. 

   

Vybíráme barvy podle aktuálních trendů

Každý rok se z módních časopisů dozvíte, jaká barva bude hitem následujícího období. Kde se ale tyto informace berou? Prozradíme vám to. Trendy určují nejvyšší špičky mezi módními návrháři. Výrobci materiálů jsou ve střehu. Než začnou s výrobou kolekce, musí znát aktuální novinky. Jak zajistí, aby byli u zdroje jako první? Je to snadné. Informaci si koupí. 

   

   

Kupujeme látky jen od evropských dodavatelů

Po přehlídce se všichni přesuneme ke stánku evropských dodavatelů. Původ látek, ze kterých šijeme spodní prádlo, je pro nás klíčový. Nekupujeme levné materiály z Asie a obchody řešíme rovnou s dodavateli. Vyhneme se tak zbytečnému překupování přes agenty. Celý nákup je díky tomu rychlejší, levnější a nedochází k chybám. 

Procházíme se Paříží, městem módy

Ve volných chvílích se procházíme ulicemi Paříže. Toto krásné město je Mekkou módy. Nahlížíme do výloh známých značek a pozorujeme šmrncovní Pařížanky. Módu mají totiž v krvi. Veškerou načerpanou inspiraci přivážíme do Čech a přenášíme na papír.  

 

A co dál? Objednané materiály z veletrhů představíme našim designerkám a společně vybereme ty pravé úplety, krajky, tyly, žakáry a ramínka. O tom si povíme zase příště. 

Vaše Triola