Velká zpověď mužů: Nakupují spodní prádlo k Vánocům? A dostávají ho rádi?

08.12.20 | Zpovědi

Po dlouhé době jsme opět vyzpovídali několik mužů. Téma bylo jasné – Vánoce a spodní prádlo. Pojďte se podívat, jak to celé dopadlo.

Velká zpověď mužů: Nakupují spodní prádlo k Vánocům? A dostávají ho rádi?
Po dlouhé době jsme opět vyzpovídali několik mužů. Téma bylo jasné – Vánoce a spodní prádlo. Pojďte se podívat, jak to celé dopadlo.

Karel, 48 let 

1. Kupujete partnerce k Vánocům spodní prádlo? Spodní prádlo manželce nekupuji. Dáváme si jen zážitky.

2. Dostáváte k Vánocům i vy od někoho spodní prádlo? Když jsem byl malý, dostával jsem pravidelně slipy od mámy. Teď už ne. Naštěstí. 

3. Máte z takových dárků radost, nebo si tyto věci raději pořizujete sám? Radost jsme z nich opravdu nemíval. Měkké dárky mě v dětství příliš netěšily. 

4. Jakým způsobem byste zjišťoval velikost a styl spodního prádla pro partnerku? Asi bych se podíval na to, co má ve skříni.

5. Objednáváte spodní prádlo (pro sebe i jako dárek) raději online, nebo chodíte do prodejen osobně? Chodím do jedné oblíbené prodejny.

 Tomáš, 31 let 

1. Kupujete partnerce k Vánocům spodní prádlo? Ale ovšem, je to naše nepsané pravidlo. 

2. Dostáváte k Vánocům vy od někoho spodní prádlo? Ano, od partnerky. 

3. Máte z takových dárků radost, nebo si tyto věci raději pořizujete sám? Každý rok s tím počítám. Kdyby na mě přítelkyně zapomněla, rozrušilo by mě to. Mé spodní prádlo musí být v perfektním stavu. Pokud není, pořídím si nové. A sám. 

4. Jakým způsobem byste zjišťoval velikost a styl spodního prádla pro partnerku? Když jsme spolu s partnerkou začali chodit, s nákupem spodního prádla mi pomáhala naše společná kamarádka. 

5. Objednáváte spodní prádlo (pro sebe i jako dárek) raději online, nebo chodíte do prodejen osobně? Online.

6. Máte se spodním prádlem a Vánocemi spojenou nějakou historku? Podělte se s námi o ni. Minulý rok jsem například dostal boxerky s Yodou ze Star Wars. Měl jsem z nich vážně radost. 

 Jan, 36 let

1. Kupujete partnerovi k Vánocům spodní prádlo? Ano, občas mu ho koupím. 

2. Dostáváte k Vánocům vy od někoho spodní prádlo? Občas dostanu i já spodní prádlo od partnera. 

3. Máte z takových dárků radost, nebo si tyto věci raději pořizujete sám? Ano, mám. Partner přesně ví, co se mi líbí a co mi udělá radost. 

4. Jakým způsobem byste zjišťoval velikost a styl spodního prádla pro partnera? Velikost i styl spodního prádla pro mého přítele mám jednoduše v oku. 

5. Objednáváte spodní prádlo (pro sebe i jako dárek) raději online, nebo chodíte do prodejen osobně? Záleží na mém rozpoložení. Jednou tak a jindy zase tak

6. Máte se spodním prádlem a Vánocemi spojenou nějakou historku? Podělte se s námi o ni.

Ano, jednu mám. Jeden rok jsme si s přítelem koupili naprosto stejné boxerky s vánočním motivem. Bylo to vtipné. 

 Adam, 32 let

1. Kupujete partnerce k Vánocům spodní prádlo? Nekupuji. Jednou jsem jí přivezl ze služební cesty spodní prádlo, které jí nesedlo a od té doby to mám na talíři. Teď kupuji raději parfémy. 

2. Dostáváte k Vánocům vy od někoho spodní prádlo? Občas dostanu boxerky od manželky a občas i od mámy. Obě přesně vědí, co mi sedne. 

3. Máte z takových dárků radost, nebo si tyto věci raději pořizujete sám? Radostí z toho pod stromečkem neskáču, ale jsem rád, že si to nemusím kupovat sám. Já nákupy moc nemusím.

4. Jakým způsobem byste zjišťoval velikost a styl spodního prádla pro partnerku? Pořádně bych se podíval, co nosí. Škoda, že mě to tenkrát před tou služební cestou nenapadlo. 

5. Objednáváte spodní prádlo (pro sebe i jako dárek) raději online, nebo chodíte do prodejen osobně? Jak jsem řekl, kupovat si to nemusím. 

6. Máte se spodním prádlem a Vánocemi spojenou nějakou historku? Podělte se s námi o ni. Jednou jsem byl s kamarádem v obchodě se spodním prádlem a on naprosto suverénně koupil stejné kalhotky pro manželku i milenku. Já myslel, že se tohle děje jen ve filmech. 

A co vy? Máte s Vánocemi a spodním prádlem také spojenou nějakou vtipnou historku? Napište nám, ať se společně zasmějeme.

Vaše Triola

Comments

Log in or register to post comments