Magazín Triola

7 nejoblíbenějších vánočních filmů. Znáte je opravdu dobře?

7 nejoblíbenějších vánočních filmů. Znáte je opravdu dobře?

Připravte si čaj a cukroví, pohodlně se zachumlejte do měkkého županu a vypněte své mobilní telefony. Právě začínáme promítat ty nejlepší vánoční filmy. Příjemnou zábavu!


1. Deník Bridget Jonesové

Kdo by neznal lehce oplácanou třicátnici, která se snaží shodit přebytečná kila a konečně najít opravdový vztah. Scéna se stahovacími kalhotkami nebo rvačka Marka a Daniela v kašně nás baví už 18 let. Opravdu, první díl vznikl v roce 2001. René Zellweger při přípravě na film přibrala více jak 10 kilo a také pracovala v nakladatelství, aby získala přehled, co taková práce obnáší.

Deník Bridget Jonesové


2. Prázdniny

Perfektní Kate Winslet, Cameron Diaz, Jude Law a Jack Black prožívají na našich obrazovkách své rozchody a nové lásky již 13. Vánoce. Mimochodem, internetová stránka, která je ve filmu použita pro výměnu domů, opravdu existuje. Přesvědčte se sami na homeexchange.com.


3. Harry Potter

Také na nádraží vždycky hledáte nástupiště 9 ¾ a vaše nejoblíbenější kouzelnická formule je Expecto patronum? Pak vás určitě nadchne kouzelnický svět v Japonské Osace. Postavili ho tu pro fanoušky Harryho Pottera a najdete zde věrnou kopii kulis například hradu v Bradavicích, Moudrého klobouku i Příčné ulice. Už kupujete letenky?

Harry Potter


4. Fantastická zvířata a kde je najít

Volné pokračování Harryho Pottera nadchlo každého fanouška mladého kouzelníka. Jen o roli Modesty, hlavní dívčí postavy filmu, se ucházelo na dvacet tisíc britských školaček. Tuto roli nakonec získala Faith Wood-Blagrove. Navíc si mohla navrhnout svou vlastní kouzelnickou hůlku, se kterou ve filmu čarovala. Tohle je splněný sen každého dětského i dospělého fanouška, co říkáte?

Fantastická zvířata a kde je najít


5. Sám Doma

„Harry, jdu do baráku!” Bez této věty by to nebyly ty pravé filmové Vánoce. Snad každý z nás si vybaví scény z domu rodiny McCallisterů, ať už jde o dovážku pizzy, tanec figurín v obývacím pokoji nebo jízdu na bobech po schodech. Tento dům byl mezi fanoušky filmu natolik oblíbený, že musel být smazán v aplikaci Google Earth, aby byl hůře dohledatelný. Nakonec byl prodán za 1,5 milionu amerických dolarů.

Sám Doma

6. Láska Nebeská

Příběh odehrávající se v předvánočním Londýně se skládá z mnoha nádherných milostných historek, někdy romantických, někdy smutných, někdy pošetilých. Původně měl film přes 4 hodiny a některé scény byly natáčeny i v Keni. Ty se pak ale do konečného výběru nedostaly a snímek byl zkrácen na 135 minut. Jaká historka je vaše nejoblíbenější?


7. Last Christmas

Náš seznam vánočních filmu zakončíme novinkou letošního roku, snímkem s názvem Last Christmas. Roztomilá Kate je magnetem na špatná rozhodnutí všeho druhu. Nerozumí si s vlastní rodinou, nevyzná se sama v sobě, neumí si najít normálního chlapa a navíc pracuje v obchodě s vánočními potřebami, kde se ztrapňuje v kostýmu vánočního skřítka. V žádném romantickém vánočním snímku ale nesmí chybět osudová láska. Jak se Kate změní život, když se jí do cesty připlete záhadný mladík Tom? Pro odpověď si zajděte do kina, Last Christmas je totiž aktuální komedií letošních Vánoc.

Tip: Abyste si filmové Vánoce opravdu užili, vytvořte si příjemné lenošivé prostředí. Cukroví, čaj a teplá deka je samozřejmostí. Nezapomeňte ale ani na příjemné pyžamo, ve kterém se budete cítit pohodlně a krásně vás zahřeje. Že takové nemáte? Tak mrkněte do našeho e-shopu a vyberte jedno pro sebe a jedno pro partnera. Nezapomeňte na slušivý župan pro maminku a kamarádkám pořiďte dárkový šek, ať si vyberou podle svého vkusu.


A jaký je ten váš nejoblíbenější vánoční film? Napište nám do komentářů pod článek na našem webu.

Přejeme vám pohádkově romantické Vánoce.

Vaše Triola


Mohlo by Vás zajímat

10pro
Představujeme vám naše zbrusu nové prodejny

Představujeme vám naše zbrusu nové prodejny

Osobní přístup pro nás není jen ohrané klišé. Je to naše filozofie, kterou se řídíme. A právě ta nás dovedla k otevření několika nových prodejen. Možná je některá z nich vedle vašeho domu, pojďte je s námi teď navštívit.
27lis
Objevte sexy vánoční novinky a inspirujte se neodolatelnými tipy na dárky

Objevte sexy vánoční novinky a inspirujte se neodolatelnými tipy na dárky

Udělejte si o Vánocích radost novým kouskem z limitované vánoční kolekce. Nebo potěšte luxusním dárkem své nejbližší. Je z čeho vybírat. Pojďte se podívat.
12lis
Nejkrásnější pyžama a župany, které vás ochrání před podzimními mrazíky

Nejkrásnější pyžama a župany, které vás ochrání před podzimními mrazíky

Pohodlný odpočinek vám zajistí naše měkoučká pyžama a župany. Jaké si vyberete?

Vložit komentář

* Jméno:
E-mail: (Nepublikováno)
* Komentář:

Nenechte si ujít novinky ze světa módy a slevové akce na kvalitní prádlo, které vám vždy sedí.