Magazín Triola

SLAVNÉ ČESKÉ DEKOLTY

SLAVNÉ ČESKÉ DEKOLTY

Dnes nikoho nepřekvapí odhalená ramena či hluboký dekolt. Ale před 100 lety bylo nemožné ukázat na veřejnosti třeba jen koleno. Ano, takový byl začátek minulého století. Například vodní balerína Annette Kellerman si na své jedno vystoupení vzala plavky odhalující ramena, krk i nohy. Takto odvážně ji mohli diváci vidět i v některých němých černobílých filmech. A byla za to v roce 1907 zatčena policií! To dnešní modelky se mohou těšit ze svobody, obliby a společenské prestiže.


Když před 100 lety vznikla značka spodního prádla TRIOLA, nebyly běžné inzeráty s dámským módním zbožím. Ženy byly v inzerci představovány jen jako zdatné hospodyně v domácnosti či pečovatelky v nemocích. Když jsme ve firemních archivech nic nenašli, obrátili jsme se na rodinu zakladatele značky TRIOLA, aby zapátrala po starých inzerátech. Ovšem ani oni neuspěli. Přesto jsme z doby mnohem pozdější a „uvolněné“ objevili několik známých krásek a missek, které spolupracovaly se značkou TRIOLA a prádlo fotily či jej předváděly. Tyto modelky se nikdy nestaly oficiální tváří značky. Jejich jméno bylo vždy v pozadí, ale snad si na některé spolu s námi vzpomenete.


SLAVNÁ PRSA V PRÁDLE TRIOLA


Renata Langmannová

Jednou z nejznámějších modelek je krásná Renata Langmannová (33), rodačka z Ivanovic na Hané a Česká MISS 2006. Jen pro zajímavost pro TRIOLU pracovala více než pět let, vystudovala s červeným diplomem Policejní akademii ČR a po svatbě dnes působí hlavně v zahraničí.

Renata Langmannová


Iveta Lutovská Vítová

Velmi dlouhou dobu spolupracovala se značkou TRIOLA Iveta Lutovská Vítová (36), rodačka z Jindřichova Hradce, která dnes moderuje zprávy na Nově. Byla s námi celou jednu dekádu a fotila naše prádlo i plavky. Spolupráce trvala až do doby než se vdala a stala se maminkou. Vysoká, štíhlá a dlouhonohá kráska s krásnými velkými prsy se honosí tituly Miss Model of the World 2007, Česká MISS 2009.

Iveta Lutovská Vítová


Nyní moderátorkou zpravodajství televize Nova.

Iveta Lutovská Vítová


Tereza Vlčková

Další misskou ve službách Trioly byla výrazná bruneta Tereza Vlčková, rodačka ze Zlína a třetí v soutěži Česká MISS 2017, Supranational. Její zdravá a plná silueta a milý úsměv okouzlily nejen porotce soutěže, ale i zástupce naší značky, která primárně cílí na plnou ženskou postavu. Pro Triolu nafotila Tereza několik kolekcí.

Tereza Vlčková


Kateřina Kasanová

Současnou modelkou TRIOLY je Kateřina Kasanová, MISS Face Czech Republic 2017, dívka, která nás o rok později reprezentovala na MISS WORLD. Kateřině se fandové dívají nejen do krásného dekoltu, ale i do očí. Má je totiž unikátní – jedno hnědé a jedno šedomodré.

Kateřina Kasanová


JDEME S PRAVDOU VEN

Všechny modelky TRIOLY mají jedno společné. Jejich prsa jsou natur přírodní, bez silikonů.

A nesmíme zapomenout na to, že TRIOLA byla jednou z prvních značek, a to nejen u nás, která začala předvádět a fotit nejen štíhlé modelky. Zaměřila se na ženy takové, jaké jsou – a fotila je do svých katalogů a na plakáty. Přesně pro takové zákaznice, typické české ženy a dívky, prádlo umíme ušít. S plnou postavou, pevnými přírodními prsy a krásnými boky. Na castingu jsme vybrali tři modelky slovanských křivek a první krásky typu „krev a mlíko“ jsme nafotili v roce 2013. Přiznali jsme tím odklon od formálního směru, kdy se prádlo a konfekce předváděla jen na vysokých a štíhlých postavách.

Nejznámější ze slovanských modelů je Veronika, která začala se značkou spolupracovat již v roce 2013. A spolupracuje s námi dodnes. Její prsa narostla do velkolepé velikosti J-K a boky jí příroda vykreslila do slovanských křivek přesně jako z maleb Mikoláše Alše. O Veroniku mají zájem nejen značky spodního prádla, ale chodí přehlídky např. pro luxusní konfekci, kožichy atd. Grafici nemusí na výsledku její fotografie nic moc upravovat. Její postava čiší zdravím, je sympatická oku žen a samozřejmě se velice líbí mužům.

Veronika Matoušková


Lýdie

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Která modelka se Vám líbí nejvíce? Napište nám do komentářů pod článek na našem webu a vyhrajte dárek. Komentáře budeme losovat.


Mohlo by Vás zajímat

02pro
Vánoční soutěž o podprsenku

Vánoční soutěž o podprsenku

Nechte se i letos okouzlit prádlem. Nakupte u nás v období od 2. 12. 2019 do 7. 1. 2020 a vyhrajte tu nejkrásnější podprsenku.
26lis
Vánoční soutěž o poukázku Triola v hodnotě 5 000 Kč

Vánoční soutěž o poukázku Triola v hodnotě 5 000 Kč

Máme pro vás soutěž o poukázku Triola v hodnotě 5000 Kč! Stačí když nakoupíte na našem e-shopu nad 1000 Kč a pošlete nám číslo objednávky na e-mail soutez@triola.cz.
21říj
Podzimní soutěž

Podzimní soutěž

Máme pro vás soutěž o 3 poukázky Triola v hodnotě 5000 Kč! Stačí když nakoupíte na našem e-shopu nebo našich firemních prodejnách nad 1000 Kč a pošlete nám číslo účtenky nebo objednávky na e-mail soutez@triola.cz.

Komentáře: 7

  • Avatar
   Gabriela Macáková
   pro 5, 2019

   Osobně se mi líbí poslední, aktuální modelka Trioly, slečna Kateřina Kasanová. Velice sympatická a i já, jakožto zástupkyně ženského pohlaví, se na ni rádá dívám. :)

  • Avatar
   Vlasta
   pro 5, 2019

   M8m nejraději modelku Veroniku. Má krásnou postavu, milou tvář a nevtíravé nevyzývavé postoje

  • Avatar
   Renata
   pro 8, 2019

   Veronika,mě zaujala nejvíce, za mě Top.

  • Avatar
   Jana Divíšková
   pro 8, 2019

   Dobrý den, líbí se mi modelka Veronika Matoušková, protože představuje typ slovanské ženy, tedy takové, která má prsa a boky, Určitě by mne neoslovila modelka s chlapeckou postavou a neosobním výrazem. Za mně pro usměvavou Veroniku připište jeden velký bod. Přeji všem hezký den. Jana

  • Avatar
   Alena
   pro 8, 2019

   Nejvíce se mi líbí Veronika. Je to krásná žena s nádherným tělem a duší. Měla jsem tu čest ji poznat osobně na akci Trioly.

  • Avatar
   Květuše Pokorná
   pro 15, 2019

   Samozřejmě Veronika. Je nádherná!

Vložit komentář

* Jméno:
E-mail: (Nepublikováno)
* Komentář:

Nenechte si ujít novinky ze světa módy a slevové akce na kvalitní prádlo, které vám vždy sedí.