Novinky od Doriny vezmou dech vám i vašemu partnerovi, podívejte!

16.11.18 | Nechte se inspirovat

Dorina představila úžasné novinky, pojďte se s námi inspirovat. Vyberete si, pokud máte větší i menší poprsí.

Novinky od Doriny vezmou dech vám i vašemu partnerovi, podívejte!
Dorina představila úžasné novinky, pojďte se s námi inspirovat. Vyberete si, pokud máte větší i menší poprsí.


Dorina představila úžasné novinky, pojďte se s námi inspirovat. Vyberete si, pokud máte větší i menší poprsí. Dorina myslela opravdu na všechny.

Sexy pohodlí

Wau!” přesně to si pomyslíte v okamžiku, kdy si na sebe obléknete novou podprsenku od Doriny. Nemá kostici, můžete se tedy těšit na maximální pohodlí a push-up efekt zajistí perfektní tvar. Hodí se pro běžné celodenní nošení. Nebude vás nijak omezovat. Je velmi elegantně zdobená černou krajkou s květinovým motivem. Dokonalý dekolt zajištěn. Tato podprsenka se také pyšní nízkým středem, který se výborně hodí do hlubokého výstřihu. V našem e-shopu také najdete krásné kalhotky se stejným vzorem, ideální kombinace.

Podprsenky a kalhotky Dorina

Tip: Podprsenka je vhodná zejména pro menší velikosti.

Luxus a elegance

Potrpíte si na luxus? Pak by ve vašem šatníku neměla chybět elegantní vyztužená podprsenka od Doriny. Je vyrobená z jemného úpletu a zdobí ji luxusní vzdušná krajka. Láska na první pohled, co říkáte? Také v tomto případě u nás najdete ve stejném stylu krásné kalhotky.

Podprsenka Dorina D17565A Podprsenka Dorina D17565A


Smyslná jako nikdy

Máte ve svém šatníku podprsenku, ve které se vždy cítíte jako bohyně? Ne? Tak to si honem pořiďte tuto krásnou novinku od Doriny. Zdobí ji černá krajka s květinovým motivem a její střih vám zajistí neodolatelný dekolt. Je fantastická, co vám budeme povídat.

Podprsenka Dorina D17577A

Tip: Tato podprsenka je vhodná pro větší velikosti.

Přejeme příjemný nákup.

Vaše Triola