Prohlédněte si novou podzimní kolekci pyžam a županů

02.11.18 | Nechte se inspirovat

Říká se, že nám Čechům příliš nezáleží na tom, jak doma vypadáme. Naplňujete tento stereotyp, který se o nás traduje?

Prohlédněte si novou podzimní kolekci pyžam a županů
Říká se, že nám Čechům příliš nezáleží na tom, jak doma vypadáme. Naplňujete tento stereotyp, který se o nás traduje?

Říká se, že nám, Čechům, příliš nezáleží na tom, jak doma vypadáme. Když vyrazíme do společnosti, jsme krásní a jako ze škatulky, ale doma si oblékneme staré, děravé oblečení a vůbec se nad tím nepozastavíme. Jak jste na tom vy? Naplňujete tento stereotyp, který se o nás traduje?

Nestyďte se

Je logické, že když přijdete domů z práce, chcete si udělat pohodlí. Docela určitě se nepřevléknete do těsných koktejlek a na nohy neobujete boty s podpatkem. Takové oblečení by vám příliš pohodlí nepřineslo. Ale i zde platí přísloví: „Nejlepší je zlatá střední cesta.” Zkuste sáhnout po oblečení, za které se nestydíte. Před sebou samými, před svou rodinou a dokonce ani před neohlášenou návštěvou. Vsadíme se, že tepláky s dírou a vytahané tričko zůstanou schované na dně skříně.

Pozornost věnujte i nočnímu prádlu

Mezi oblečení “na doma” se řadí i noční prádlo. Někdo upřednostňuje svůdnost, krajky a satén, jiný se raději zachumlá do měkoučkého a pohodlného pyžama. Obě varianty jsou naprosto v pořádku, jde jen o to, že by vaše pyžamo mělo být pěkné, čisté a v dobrém stavu. Vždyť právě v něm začínáte a končíte svůj den. Věnujte i tomuto oděvu dostatečnou pozornost, zaslouží si to.

Podzimní kolekce pyžam a županů plná barev

Nenašli jste ve skříni pyžamo, ve kterém byste se cítili stylově a zároveň velmi pohodlně? U nás najdete nádherná pyžama a župany, které vás dokonale zahřejí a zároveň vypadají velmi elegantně.

Pokud dáváte přednost pestrým barvám, bude se vám líbit pyžamo potištěno 3D vzorem s motivy květů. Je vyrobené z lehké bavlny a můžete ho nosit po celý rok.

Dámské pyžamo Key LNS 413 

Nová jiskra ve vztahu

Když dbáte na to, jak doma vypadáte, pečujete tím zároveň i o svůj vztah. Dáváte tím svému partnerovi jasně najevo, že chcete být v jeho přítomnosti krásní a upravení. Že vám stále záleží na tom, jak vás vidí. Hezkým zevnějškem vdechnete svému vztahu jiskru i po mnoha letech soužití. Někteří z vás nad tím možná mávnou rukou s tím, že je to jen povrchová záležitost, ale není to tak docela pravda. Jen se doma jeden den zkuste hezky upravit a druhý den se na to vykašlete. Vážně se cítíte stejně?

Už přemýšlíte nad vánočními dárky pro své blízké? Naše kvalitní a krásná pyžama jsou skvělou volbou. Potěší maminku, babičku, sestru i nejlepší kamarádku. Podívejte na ně.

Vaše Triola.