HP banner

Magazín Triola

Letní soutěž s Triolou!

Letní soutěž s Triolou!


LETNÍ SOUTĚŽ S TRIOLOU!

TAK HURÁ DO PLAVEK

A VYHRAJ S BÁSNIČKOU!

Přichází léto a s ním i horké dny. Ať už máte naplánovanou dovolenou u moře nebo jen koupání u rybníka, v našich plavkách budete za hvězdu léta.

Chcete vyhrát plavky Triola? Máme pro vás soutěž o plavky z nové letní kolekce Triola 2018 dle vlastního výběru. Modely o které můžete soutěžit naleznete ZDE a celý kalog si můžete prohlédnout online ZDE.

Znění soutěže:

Kreativní ztvárnění básně, která bude obsahovat slova: PLAVKY – TRIOLA – LÉTO. Tu nejlepší báseň odměníme plavkami Triola dle vlastního výběru.

TÉMA

Vytvoření básně, ve které se objeví slova:

PLAVKY,

TRIOLA,

LÉTO.

PRAVIDLA SOUTĚŽE

I. Doba trvání soutěže

Letní soutěž bude probíhat od 14. 6. 2018 (od 10:00 hod.) do 29. 6. 2018 (do 10:00 hod.) a je určena pro soutěžící z Česka  
i Slovensk
a.

II. Podmínky účasti v soutěži

Podmínkou soutěže je kreativní ztvárnění básně minimálně o čtyřech verších, která bude obsahovat slova: PLAVKY, TRIOLA, LÉTO.

III. Kam báseň umístit?

Své příspěvky s básněmi vkládejte přímo pod příspěvek soutěže "Letní soutěž s Triolou" na facebookové stránce www.facebook.com/triola.cz.

IV. Jak bude vybrán vítěz?

Vítězem "Letní soutěže s Triolou" se stane pouze jeden a o vítězné básni rozhodne pořadatel soutěže.

V. Výhra

Výhrou v soutěži je jedna souprava plavek (podprsenka a kalhotky) z nové letní kolekce plavek Triola 2018 dle vlastního výběru. Vítěz soutěže si vyzvedne dle pokynů výhru na prodejně nebo mu bude zaslána poštou. Výhru nelze reklamovat ani vyplatit 
v hotovosti, též ji nelze vymáhat soudně.

VI. Výherce

Výherce bude vyhlášen na facebookovém profilu www.facebook.com/triola.cz dne 29. 6. 2018 v 10:00 hod. Následně bude vyzván pořadatelem soutěže k zaslání svých kontaktních údajů, a to do 14 dnů od vyhlášení, tj. do 13. 7. 2018. V případě, že výherce v této lhůtě nebude reagovat na výzvu od pořadatele soutěže, ztrácí na výhru nárok a pořadatel soutěže vybere výherce náhradního.

Zasláním kontaktních údajů výherce výslovně souhlasí s tím, že pořadatel soutěže má právo na zpracování těchto jeho osobních údajů pro účely vyhlášení výsledků "Letní soutěže s Triolou".

VII. Další podmínky soutěže

Účastníci soutěže se účastní s vědomím, že nejsou oprávněni požadovat místo výhry peněžní ani žádná jiná plnění. Pořadatel tímto není vúči účastníkům soutěže nijak zavázán, účastníci nemají nárok na jakákoliv jiná plnění ze strany pořadatele, než na ta, která jsou uvedena v pravidlech soutěže.

Soutěžící, jejichž jednání bude porušovat právní předpisy nebo bude v rozporu s dobrými mravy nebo poškozovat dobré jméno pořadatele nebo třetích stran, budou ze soutěže vyloučeni. Triola a. s. si v tomto případě vyhrazuje právo příspěvek smazat na své facebookové zdi stejně jako v případě, kdy báseň nebude odpovídat základním pravidlům soutěže.

Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytuje účastník pořadateli, nikoli Facebooku.

Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž zrušit a výherce nevyhlásit.

Pořadatelem soutěže je společnost Triola a. s.

V Praze dne 13. 6. 2018

VZHLEDEM K VELKÉ ÚČASTI V SOUTĚŽI A KRÁSNÝM SOUTĚŽNÍM PŘÍSPĚVKŮM JSME SE ROZHODLI ROZDAT TŘI CENY. TO ZNAMENÁ, 3 VÝHRY V PODOBĚ PLAVEK DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU.


Mohlo by Vás zajímat

11bře
„Zamilujte se do sebe!” hlásal tento rok veletrh spodního prádla v Paříži

„Zamilujte se do sebe!” hlásal tento rok veletrh spodního prádla v Paříži

Na začátku tohoto roku opět proběhl světoznámý veletrh spodního prádla v Paříži. A my byli u toho.
07bře
5 tipů, jak se tento rok připravit na Mezinárodní den žen

5 tipů, jak se tento rok připravit na Mezinárodní den žen

Mezinárodní den žen. Proč se tento den slaví a jak ho můžete pojmout trochu netradičně? Na to se teď společně podíváme.
01bře
Velké odhalení plavek Triola 2019! Jaké si vyberete?

Velké odhalení plavek Triola 2019! Jaké si vyberete?

Pro členy Triola klubu nabízíme exkluzivní předobjednávku plavek Triola 2019! Připravte se na léto v předstihu.

Vložit komentář

* Jméno:
E-mail: (Nepublikováno)
* Komentář:

Nenechte si ujít novinky ze světa módy a slevové akce na kvalitní prádlo, které vám vždy sedí.