HP banner

Magazín Triola

Letní soutěž s Triolou!

Letní soutěž s Triolou!


LETNÍ SOUTĚŽ S TRIOLOU!

TAK HURÁ DO PLAVEK

A VYHRAJ S BÁSNIČKOU!

Přichází léto a s ním i horké dny. Ať už máte naplánovanou dovolenou u moře nebo jen koupání u rybníka, v našich plavkách budete za hvězdu léta.

Chcete vyhrát plavky Triola? Máme pro vás soutěž o plavky z nové letní kolekce Triola 2018 dle vlastního výběru. Modely o které můžete soutěžit naleznete ZDE a celý kalog si můžete prohlédnout online ZDE.

Znění soutěže:

Kreativní ztvárnění básně, která bude obsahovat slova: PLAVKY – TRIOLA – LÉTO. Tu nejlepší báseň odměníme plavkami Triola dle vlastního výběru.

TÉMA

Vytvoření básně, ve které se objeví slova:

PLAVKY,

TRIOLA,

LÉTO.

PRAVIDLA SOUTĚŽE

I. Doba trvání soutěže

Letní soutěž bude probíhat od 14. 6. 2018 (od 10:00 hod.) do 29. 6. 2018 (do 10:00 hod.) a je určena pro soutěžící z Česka  
i Slovensk
a.

II. Podmínky účasti v soutěži

Podmínkou soutěže je kreativní ztvárnění básně minimálně o čtyřech verších, která bude obsahovat slova: PLAVKY, TRIOLA, LÉTO.

III. Kam báseň umístit?

Své příspěvky s básněmi vkládejte přímo pod příspěvek soutěže "Letní soutěž s Triolou" na facebookové stránce www.facebook.com/triola.cz.

IV. Jak bude vybrán vítěz?

Vítězem "Letní soutěže s Triolou" se stane pouze jeden a o vítězné básni rozhodne pořadatel soutěže.

V. Výhra

Výhrou v soutěži je jedna souprava plavek (podprsenka a kalhotky) z nové letní kolekce plavek Triola 2018 dle vlastního výběru. Vítěz soutěže si vyzvedne dle pokynů výhru na prodejně nebo mu bude zaslána poštou. Výhru nelze reklamovat ani vyplatit 
v hotovosti, též ji nelze vymáhat soudně.

VI. Výherce

Výherce bude vyhlášen na facebookovém profilu www.facebook.com/triola.cz dne 29. 6. 2018 v 10:00 hod. Následně bude vyzván pořadatelem soutěže k zaslání svých kontaktních údajů, a to do 14 dnů od vyhlášení, tj. do 13. 7. 2018. V případě, že výherce v této lhůtě nebude reagovat na výzvu od pořadatele soutěže, ztrácí na výhru nárok a pořadatel soutěže vybere výherce náhradního.

Zasláním kontaktních údajů výherce výslovně souhlasí s tím, že pořadatel soutěže má právo na zpracování těchto jeho osobních údajů pro účely vyhlášení výsledků "Letní soutěže s Triolou".

VII. Další podmínky soutěže

Účastníci soutěže se účastní s vědomím, že nejsou oprávněni požadovat místo výhry peněžní ani žádná jiná plnění. Pořadatel tímto není vúči účastníkům soutěže nijak zavázán, účastníci nemají nárok na jakákoliv jiná plnění ze strany pořadatele, než na ta, která jsou uvedena v pravidlech soutěže.

Soutěžící, jejichž jednání bude porušovat právní předpisy nebo bude v rozporu s dobrými mravy nebo poškozovat dobré jméno pořadatele nebo třetích stran, budou ze soutěže vyloučeni. Triola a. s. si v tomto případě vyhrazuje právo příspěvek smazat na své facebookové zdi stejně jako v případě, kdy báseň nebude odpovídat základním pravidlům soutěže.

Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytuje účastník pořadateli, nikoli Facebooku.

Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž zrušit a výherce nevyhlásit.

Pořadatelem soutěže je společnost Triola a. s.

V Praze dne 13. 6. 2018

VZHLEDEM K VELKÉ ÚČASTI V SOUTĚŽI A KRÁSNÝM SOUTĚŽNÍM PŘÍSPĚVKŮM JSME SE ROZHODLI ROZDAT TŘI CENY. TO ZNAMENÁ, 3 VÝHRY V PODOBĚ PLAVEK DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU.


Mohlo by Vás zajímat

11pro
Nová luxusní kolekce od Trioly, ve které se stanete hvězdou Vánoc.

Nová luxusní kolekce od Trioly, ve které se stanete hvězdou Vánoc.

Udělejte si o Vánocích radost spodním prádlem z nové kolekce.
26lis
Vánoční večírky klepou na dveře, připravte se na ně!

Vánoční večírky klepou na dveře, připravte se na ně!

Máte rádi vánoční večírky? Taková akce se koná jen jednou za rok a my vám prozradíme, jak letos skutečně zazáříte.
21lis
VELKÁ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ O PODPRSENKU.

VELKÁ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ O PODPRSENKU.

Nechte se i letos okouzlit prádlem. Nakupte u Trioly v období od 1. 12. 2018 do 6. 1. 2019 a vyhrajte tu nejkrásnější podprsenku.

Vložit komentář

* Jméno:
E-mail: (Nepublikováno)
* Komentář:

Nenechte si ujít novinky ze světa módy a slevové akce na kvalitní prádlo, které vám vždy sedí.