5 tipů, co dát vaší mamince ke Dni Matek

04.05.18 | Tipy a triky

Chcete svou maminku obdarovat něčím od srdce, ale inspirace vás míjí? Zde pro vás máme několik tipů, co jí jistě udělá radost.

5 tipů, co dát vaší mamince ke Dni Matek
Chcete svou maminku obdarovat něčím od srdce, ale inspirace vás míjí? Zde pro vás máme několik tipů, co jí jistě udělá radost.

Je spousta mezinárodních a světových dnů. Mezinárodní den asteroidů? Světový den pošty? Jestli si někdo zaslouží svůj den, tak jsou to naše maminky. Bez nich bychom tu nebyli!


Chcete svou maminku obdarovat něčím od srdce, ale inspirace vás míjí? Zde pro vás máme několik tipů, které jí jistě udělají radost.


1. KNIHA

Blíží se léto a nic se nehodí více, než čtivá kniha - ať už na pohodové víkendy na chatě, opalování u moře nebo relaxační večery na balkóně. Doporučujeme na první stranu vybrané knížky napsat věnování od srdce, to je přesně to gesto, které jí dojme k slzám. Tip: Neposedí vaše maminka u knihy? Pořiďte jí audioknihu, kterou může poslouchat i během domácích prací.


2. PODPRSENKA

Naše maminky často kupují vše pro ostatní, ale na sebe často zapomínají a pořizují si jen to nejnutnější. Svátek matek je ideální příležitostí jí dát něco, co bude především pro radost. A co udělá větší radost než krásné spodní prádlo?

Tip: Pokud nevíte její velikost, nebo si myslíte, že nosí nevhodnou podprsenku. Udělejte si výlet do obchodu Triola, kde jí přesně poradí a ještě si bude moci podprsenku vybrat sama.

Podprsenka Triola 26110


3. KVĚTINY

Tradiční, ale perfektní volba dárku. Co třeba vzít tentokrát rostlinu v květináči? Máte mnoho možností jakou vzít - pokojovou, na balkón, či na zahrádku. Tip: Dárek pro radost i pro zdraví? Vyberte pokojovou květinu, která je známá svou schopností čistit vzduch a navozuje příjemnou atmosféru.


4. KOSMETIKA

Pravidelná péče o naše tělo i pokožku by měla být automatická, to se týká i našich maminek. Na výběr je z mnoha různých druhů. Co by vaše maminka ocenila nejvíce? Krém na ruce, obličej, oči, tělo nebo snad sprchový gel? Tip: Bojíte se, že by maminka dárek pořádně nevyužila? Dejte jí poukaz na kosmetiku, pedikúru nebo masáž!


5. POTŘEBY PRO JEJÍ HOBBY

Je vaše maminka vášnivá pletařka? Nebo miluje zahradničení? Luští křížovky? Zavařuje? Cokoliv, co se týká její oblíbené činnosti jí určitě udělá radost. Navíc tím ukážete, že věnujete pozornost tomu, co jí baví. Tip: Spousta věcí se dá udělat více osobních, pokud na ně přidáte iniciály nebo křestní jméno vaší maminky. A většinou k tomu stačí jen permanentní popisovač!


A co rádi dáváte své mamince vy? Třeba tím inspirujete ostatní, kteří stále tápou.

Vaše Triola

Comments

Log in or register to post comments